Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Biztos nem Sztálin volt. 😊 Akinek a fiát elkapták a németek majd ki akarták cserélni német tiszt hadifoglyokra Sztálin meg azt mondta inkább lőjjék le úgy is lett. Szóval az az elit gyerekekből felállított szakasz nem biztos hogy működne.
Talán, de én már akkor is közelében vagy felette voltam a sorozható kornak... viszont a fiamat egyből kizavarnám - mint ahogy az ukrik is húztak onnan, ahogy lehetett, amíg Zselé be nem zárta őket.
Az, hogy ott mi miért van, ne próbáljuk innen megérteni, pláne ne itt nyilvánosan, és alkohol nélkül 😁
...csak akkor, ha elég 1x lőni! 😅
&quot = "
Egylövetű fegyver védelemre, pláne amatőrnek nem jó!
Lehet, hogy sok volt a vörös, de tényleg azt mondtad,hogy " én rögtön elhúznék innen a fenébe" 🙂
Erre én, valószínűleg a sok gyümölcs miatt mondtam, hogy arra a pár évre ami még neked hátra van minek! 😈 De jól is tennéd! Semmi értelme nincs a sok fasz miatt maradni. És az ukránok magatartása azért még érthető. De a rengeteg,több ezer kilométerről besorozott vidéki suttyó, azt sem tudta eddig hol van ukrajna. Ők aztán főleg "hazaszeretetből" mennek oda megvédeni az orosz érdekeket. Az elitnek sosem volt drága semmi, ha a maga érdekeit kellett érvényesíteni. Lehet itt dobálózni azzal, hogy NATO így, meg amerika úgy. Senki nem akarta megtámadni az ororszokat. Putyinnak volt szüksége a tengeri kikötőkre, meg a többi értékes területre és mivel ennek megszerzését fáklyás menetnek gondolta, meg is lépte.
Egy orosz tábornok mondta (még régebben) " Had vigyek ki a frontra, az elit gyerekeiből felállított szakaszt! Egy nap alatt véget ér a háború!"
Szerintem ebben nagy igazság van. Hirtelen nem is lenne olyan fontos a nemzeti érdek. Meg szegény, idegen területen elnyomott hazánk fia...
Sok volt már nektek a vörös akkor 😁 én azt mondtam, hogy senki ideológiájáért nem mennék harcba, esetleg akkor, ha ő ott menne előttem - de hogy engem küldjön... hazaszeretet meg ilyen lózungokkal...
Elég csak nyitott szemmel nézni... az ukrik is biztos imádják, hogy Zselé a végsőkig kitart - mintha az egyszerű parasztnak nem tök mind1 lenne, ki ül a sok szinttel magasabb székben fölötte. Az elhúzódó háborúnál minden jobb.
Ami nincs az nem kerül semmibe. Azok akik kiürült benzinkutat találtak az elmúlt napokban, azok nem is költöttek semennyit üzemanyagra. Lehet, hogy hajlandóak lettek volna többért is venni, de nem tették, mert nem volt rá lehetőségük. 😕
Azt mondta, hogy az elsők között lenne, aki elindul egy biztonságosabb helyre. 🙂
Viszont az nagyon szimpatikus volt, hogy Te pont az ellenkező állásponton voltál. Pedig még lőni sem tudsz. 😆
...de nem ilyen levesbe való játék kutya, mint a tieitek 😁 Nekem meg csak 2 Basset Hound van, meg egy kövér macska (az a veszélyesebb 😁)
Szóval nekünk kell majd a fegyver 😂
Nohát! 😊 El se hiszem hogy ezt te írtad. 😄 Bizony egy jó kutya többet ér a fegyvernél.
Az a gond, hogy a legtöbb ember nem tudna a másikra lőni... félelem, neveltetés, stb. Szóval elrettentésnek veszi mindenki ezeket a vackokat. Abban meg egy ilyen kis számszeríj nem olyan jó, nem ijednek meg tőle. Pedig kéne 😁 mert brutális tud lenni 😁
Tudod, nem vagyok egy nagy kutyás, de tény, hogy 2 német juhász vagy kaukázusi hasznos lehet majd... sokkal többet ér, mint egy fegyver, amivel nem mernél lőni.
Azért aki akar, az tud. Azt azért figyelembe kell venni, hogy ha már csak fegyverrel tudod elképzelni magad és a javaid védelmét, akkor nem az engedély lesz az első gondolat, másrészt ha ember ellen használod, akkor már úgy is megette a fene.
Legalább lehet kapni. Nem az a drága ami sokba kerül mindig az a legdrágább ami nincs.
Az is jó, de ott is sajnos a jó nem olcsó ☹️ a nyilak is elég drágák
Nyílpuska jobb lehet és azt lehet venni asszem.
Az átlagember nem tud lőfegyvert venni csak az alvilág. légpuskák viszont bárki vehet akár holnap a boltban. otthon kis buhera és máris mindent visz
A legtöbb amúgy táras újratöltés 3 másodperc
...de nem rossz terv amúgy az sem.
Nem egeszen így zajlott az a beszélgetés, de régen volt Nem csoda hogy másképp emlékszünk 😁
Lehet, csak azt ne felejtsd el, hogy jó állapotú használt, mondjuk CZ olyan kicsivel többért megszerezhető egy normális légfegyverhez képest, hogy nem érdemes másban gondolkodni. Mert hogy 2 hétig dolgozol vagy egy hétig ezért-azért, ma már majdnem mindegy.
és a fosztogatók szerintem egyedül járnak, amíg te újra megtöltöd a légfegyvert, a másik simán odaér húsz méterről.
Legalább most már nyugodtan mehetünk túrázni senki nem fog azon hisztizni, hogy külföldön drága a benzin. 😁
Egyik túrán még azt mondtad háború esetén elbújnál a pincében. 😁
Tudok lőni... hogy mi van a kezemben, az mindegy Egyébként el nem hinnéd hogy már milyen légpuskák vannak 20 méterről a beton kefnit szétlövi 😁
Persze ez a teljesítmény itthon nem legális, de ha oda kerül a sor ez fogja legkevésbé érdekelni az embereket
Légpuskával? 😂
Már én is elgondolkodtam, egy hadipisztoly otthoni tárolásán...