Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én azt mondom hogy végre. autózni senkinek se kötelező... aki kényelmet akar nyugodtan fizesse ki 😡
Ennyi. (kezeit széttáró)
https://uzletem.hu/-statisztik...
Mit gondolsz, én miért járok lőni? 😁
Az nem semmi. Nem gondoltam volna hogy ilyen élethűen végzik a kiképzést... 🙂
Köszike. Komoly volt az oktató hozott videókat hát a horror filmek megirigyelték. Homokkal zoknival póló rongy megmutatta elmondta hogy kell artériást ellátni. kemény volt. Lőttek robbantottak füstöltek üvöltöttek lökdöstek minket. Romos épületből menteni háborús körülmények között.
Gratula. 👍 Ne legyen rá szükség. Bár ahogy alakulnak a dolgok a világban én nem vagyok túl optimista...
Ja nemzetközi, bárhova mehetek a világba. A rendőrség és a honvédség orvos kiképzője oktatott minket. 😎
Harctéri életmenő tanfolyam, és defibrillátor kezelési. Nem tudom mi van velem de habzsolom a tudást folyamatosan.
Dehogynem. 😺
Már baromi régen, volt ilyenem gyerekkoromban. Kis zseb szerszám volt (kb. akkora mint egy 13-as villáskulcs) még Svájcból, a nagyapám garázsából volt.
8-as csavarfejig lehetett vele dolgozni, aztán a nagy eszemmel sikerült túlterhelni egy megszorult csavarnál, és eltörni.
Ja igen amiben a sok szög van. 😁
Hát ilyet még tényleg nem csak a csőkulcs változatát
Fasza villás kulcsot találtam a sufniban ilyet még biztos nem láttatok. 😁
Megnézem mindenképp. 🙂
Jövőre,ha eljössz a Pap-szigetre,ezzel főzök neked kávét. 😄
Szerintem nem kell rajta tüzet rakni, elég ha össze sodorja a drótját. kigyullad magától 😁
Ezzel hogy akarsz főzni, tüzet raksz rajta?
Csak macska van,de nem bántja.Amúgy ez a Camping töltő,csepptöltésre külön töltő van,csak annak a kábele nem látszik.
Így töltöl vele akkut? És mi van, ha ráfexik a kutya? 😆
Gyuszikáé kicsit komolyabb,igaz én szeretnék főzni is vele. És ez még nem is a legnagyobb,létezik 350 wattos változat is.😃
Nekem már vagy 10 éve hasznosítja a motorom a napenergiát - csak akkor megy, ha süt a nap! 😂
Solarfézer 😆
rá lehet de ez a töltésvezérlő kicsit húzós ... az aliról ennél olcsóbban vettem szinuszos 3kw invertert beépített mppt töltövel
30A-t tud,ezt nem szabad túllépni.Nézd meg mennyi a napelem maximális árama,ha ez alatt van,akkor jó.
Elfelejtettem írni,hogy 12 voltos rendszerre kötném.
Szia.Van ez a töltésvezérlő amit belinkeltem.Ezen azt irja,hogy 440 wattot lehet rákötni panelből.Ha Canadian solar 445 wattosat tennék rá kibírná?
https://www.e-acumulatori.ro/c...