Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

84-ben? 84-ben bőven volt még az utakon sima sárga nem halogén, max. nem figyeltél. (pl. apám izzókészletében is volt, de még nekem is vannak olyanok valahol)
Egyébként ez(ek) a Mitsubishimben voltak mikor vettem (98-ban), abból maradtak meg.
Az meg hogy mások mit használnak/csinálnak...annyira már szerintem ismerhetsz. 😼
Egy csomó új motoron van aszimmetrikus lámpatest, szóval az enyém nem béna, hanem korszakalkotó és korszerű 😄
Csak annyi, hogy legalább 24 éve nem használ olyat senki 😂 én 84-ben KRESZ-en tanultam, hogy létezik 😅 de már akkor sem lehetett látni az utakon.
Egyébként a GTR(GPZ/GPX) lámpa tök jól néz ki, a tiéd viszont béna. (fejét csóváló)
Nem tudom hogy mi a bajod a sárga izzómmal, már 24 éve ezt használom. (legutóbb vettem észre, hogy a fényszóró része kiégett, szóval lassan ki kell cserélni)
...pedig lámpa rondaságban a te sárga égős bordó motorod is beférne a kezdő csapatba! Persze az én gülü szeműm is 😅
De már injektoros.
Én nem vennék ilyet. (ronda a lámpája)
:-)
Helyi motoros haver most vett egy indiánt újat 1200 köbcenti az ülése van vagy fél méter magasan
Hogy neked semmi se jó 😁
Nem vagyok nagy rajongója a típusnak és a café-divat is inkább ökölbe húzza az ujjaimat, de ez mutatós lett.
Nemrég írtad, én meg épp beleakadtam a régi képek között: "Vagy a Kwaka, vagy Bubba Zanetti, a tobbi futottak meg :D"
Ne erts felre, nem akartam neki szobrot emelni. Egy paranoid szociopata volt, akinek az emberelet kevesebbet ert, mint a cipoje talpan a sar.
Tényleg elég következetes volt. Az év bármely napján lelövette azokat akik csak rosszul néztek rá. Ehhez rendíthetetlenűl tartotta magát az biztos. Ki is nyírtak az ő uralkodása alatt vagy 10 millió oroszt. Egy igazi hazafi volt. Több szovjet halt meg akkor, mint a 2.világháborúban.
Gyulám akkor te már harcra kész vagy 😁
Ez már komoly,csak ehhez komoly háttér kell,palack,meg nagynyomású pumpa.
http://youtu.be/PvashvV6liI
Nekem ez a török harcos van,de van nekik PCP-be olyan,ami felezi a téglát.
http://youtu.be/HXVrX7XWjAk
Kim is odakötötte nagybácsit az ágyú elé, mikor annak valami nem tetszett... meg mintha az asszonyt is kicsináltatta volna, annyira nem követem. Szóval ezen a szinten (azé' a kicsi pézér 😁) egy rokon gyilkosság befér.
A, mindket fia alkalmatlan lett volna ra es a KB-s apparatcsikok ketto perc alatt csinaltak volna ki oket. :D
Jakov mentalisan nyomorek volt, mert ugy nott fel, hogy az apja szarba se nezte, a masik fia meg egy semmirekello volt, aki csak azert uszott meg mindent, mert Dzsugasvili volt a vezetekneve :)

Ez eddig csak a Kimenkek sikerult.
Sztem csak fosott, hogy a fia átveszi tőle a trónt 😁 ezek a diktátorok mind ilyen üldözési mániások 😁 Így ez a része megoldódott 😃
Ja, ha az egy egy amatőr kezében is célba talál.
Paulust kertek cserebe, majd amikor Sztalin azt mondta, nem ad tabornokot egy hadnagyert, akkor Hitler unokaoccset, Leot akartak a nemetek. Sztalin azt is visszautasitotta.
Kegyetlen ember volt, de idonkent eleg kovetkezetes tudott lenni.