Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Majd csinálok képet persze élöben biztos szebb
Igen tetszik neki.Nem bánná ha egy honapig csavarognánk.
Hááát, láttad a GTR-ét 12e km után. (ezek itt a képen ugyanazok ~2e km után, amikor a bal szélső karbi túlfolyt egy kis gumidarab miatt ami a tűszelep alá került)
A gyertyakép nem olyan rossz...
Nagyon király! A vaskaput de megnézném...
Nagyon cserfes a kis csajszi! Gondolom tetszik neki is.
Hű de jó kis hely! Lehet jobban jártál,hogy nem motorral mentél.
Esett, de hó is volt még.
Azaz most indulok Pestre.
Eső?
Feljutottunk a transalpinára.Nem motorral de igy is szuper volt.Most Herkulesfürdön vagyunk,holnap vaskapu a dunánál.
Nekem nem kell gondolkodni, mehetek csütörtökön dolgozni.
Az a bal háccsó oldala már akkor javítva volt, mikor mi vettük - egész jól kibírta a javítás 10en évig.
Télleg, akkor volt a 2 féle csomag grill kóbi így már beugrott.

Nem tudom, ti hogy vagytok vele, de engem lehangol, hogy vége a nyaralásnak már azon gondolkozom, hova lehetne még elmenni
3. képen +8LE tuning már csak az első lökös csere fényezés és kész augusztusba megy szerelőhöz a nagyszervízre és rettegjetek utána
Egy a járművével elégedett biker.
Volt ugye a gulyásleves (+tésztával) és grillezős cuccokat vettünk, már nem emlékszem hogy mivel. (kép biztosan van)
Cső, nyomd már fel a képeket a szokott helyre, és kűdd a linkjét. Én is felrakom az enyémeket még ma.

Srácok, első este, még útközben, mit is főztünk? meséltem itthon, és nem jutott eszembe (gondolom, kép lesz róla )
Csináltam képeket a kompresszorról, nemsokára feldobom.
(én inkább a búvártanfolyamokat javaslom nézegetni)
Néztem a boltban amikor először megjelent, gyerekeknek vagy olyanoknak való akik most ismerkednek a víz alatti világgal. (azon a véleményen hangosan felnevettem, amikor valaki épp az árát sokallta)
Jövőre venni kell egy ilyet

https://www.decathlon.hu/easyb...