Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hallod,tudnám használni!Pár centis mütyűröket simán megmunkálná!.
Jópofa
Ááááááááááááááááááááááááá!
A fúvóka mérethez már nekem is nagyon kell koncentrálni.
Hogyne érteném? Gyerekkoromban már viccelődtem. (bár az igaz, hogy visszafogott az érzelmi megnyilvánulásom)
Nyugtasson meg a tudat, hogy már nekem is van letöltve mágnifáer tavaly óta.
Hasonló vicc.
Debil kisgyereknek:
- Ettél Ottó?
- Ottóóó kéttéééé.....
Én ezt használom már évek óta:

https://play.google.com/store/...
Hozzám hasonló, öreg sas szeműeknek van a telón egy app, nagyító, 5x-ig lehet húzni, rögzíteni, majd még tovább nagyítani. Így már eléggé mindent lehet látni. Mostanában (sajna) többx használtam már
Meg olyan színekkel, hogy nulla a kontrasztjuk, mintha koromban keresnél hangyát.
Igen,néha olyan kisbetűkkel írják,nagyítóval is alig látom.Egyébként nem hülyeség,mert elővenni táskából az olvasót,cserélni,olvasni,visszarakni a tokba,újra felvenni a vezetőst csomaggal,foglalt kézzel nem egyszerű.
Nekem van a zsebemben egy 3x-os általában (hogy a fene enné meg) de gyakran az sem elég.... kisebb termékekre képesek az adatokat 1 mm-es betűvel nyomtatni
Mert nem érted a tréfát egyébként nagyítóval viccet elég nehéz mondani
Ez nagyon praktikus, ha hangyfasznyi színes feliratot kell böngészni.
Mert akkor még nem tudtam, hogy mozog a vízálló tokban. (az a zörgés is attól van)
Ez gyenge volt.
Menő helyen laksz.
Melyik balf@sz felejtette kint az indexet? Nagyon szép helyeken jártunk.
Nálunk a DM-ben is ilyen kocsik vannak. A gyerekeimet tökre leköti vásárlás közben, hogy mindent felnagyítanak vele. Meg egymás fejét, arcát és azon szórakoznak.
Á, élőben nem ilyen durva - csak halálos, mert ha elkottázod, nagyot repülsz... korlát nincs sehol.
- Mi van a kezedbe?
- nagyittó
- Hülyegyerek, nem azt kérdtem, kitű kaptad!
Tudom, hülyék az amerikaiak, de ilyet máshol még nem láttam. (persze azt is tudom hogy a nem amerikai meg okos és nála mindig van olvasószemüveg)
Tengerszinten lévő pályára....
szép vidék,csak tengeribeteg lettem a kamerától.
Itt esik a hó és meg is marad.