Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Van valakinek 1998-2003 évjáratú R1-re állítható lábtartója?
Ha valakit esetleg érdekelne eladóvá vált ez a Red Paddock dzseki.
80kg körüli 175-180cm-s magasság körül szerintem megfelelő.
Egy alkalommal volt hordva.

Újszerű, ára 32000ft
Egy minimálisan alku képes
Hali. Kb 40 (munkával együtt) a vezérléscsere + korongozás. De ha csináltatod, ajánlom mindent tisztességesen leszervizelni. Átlagban 2 évente 150 körül szervizeltetem az enyémet, persze ebben a gumi pl. nincs benne. Azt jobb nem számolni...
Most akarom kikiserletezni az ujraszegecselest, erosebb szegeccsel, pl repulogepiparban alkalmazott titan szegeccsel, illetve le kell gyartani melle a csillapitorugokat is, ugyanis azok elfaradnak, es valszeg emiatt is nyirja ki a szegecseket.
Nem akarod felaldozni a regi kosarat ennek az olataran? :D
Nem a kuplungkosarat cserléltük a vezérlésnek semmi baja sem volt.
Igen megvan Rn12 meg Rn19 is megvan mert mind a 2 ben most cseréltem.
rendben koszi
viszont nemtudod veletlen menyibe cserelik a vezermu lancot es a tobi alkatreszt mi hozatartozik ?
Köszi
Cserelt mar valaki rn 19en kprmanycsutkat versenyre?most nezem hogy a kormanystabi a gyari balos kormanycsutkara van felfogatva de versenyen nincs ennek helye.vagy rosszul latom?hogyvanez
Kuplungkosarra irta
szia amit irtal az a vezerlesrol szol anyiba cserelted ki ? 42000
Hello
Emelőszemre ebayt ajanlom fillerekert van.emelot szerintem talalsz itt aproba hasznaltat ha az is jo.
Szerszamkeszletben nemtudok segiteni nekem az volt az elso h azt kib@sztam a motorbol
Azt még az idomoknak,tanknak,váznak is kikell birni palyahasznalatnal
Utlegelestol fugg, ugyanolyan hasznalatnal biztos elmegy ugyanannyit.
Regi kosarad megvan meg?
Az elsö kibirt 42000kmt, remélem amit beraktunk most az is kibir ennyit.
Sziasztok!
Ősszel vettem egy R1-t így szeretnék csatlakozni a társasághoz!
Keresnék hozzá pár alkatrészt: Motor emelőt, emelő szemet, illetve gyári szerszámkészletet abban az esetben ha szép állapotban van.

A motor egy Rn12.
Köszi
10 évig kell gyartani ha igaz
Mas ezres sportmotoroknal is gyakori problema. 180 Le kornyeken nem szokatlan jelenseg...
Nem biztos hogy meg gyartjak, de ugyanazt aruljak, az biztos. Nem valtoztattak semmin.
Pedig tudnak a Yamahánál a problémáról és nem vátoztattak rajta?
Akkor ugyanazt gyártják mint 10 évvel ezelött?
2 hét+2 hétig volt a vámon.
Kozben utana neztem, az utolso elotti ket szam a "design change" de az ugyancsak nulla, azaz ezen semmit nem valtoztattak, ahogy a cikszam valtozasbol saccolni lehetett, mivelhogy Rn19 nel igy nez ki:
4C8-16150-00-00

Rn 22 nel:
14B-16150-20-00

Ott a kettes...
De az nulla mindenhol.
Sajnos igen 27000ft .De a barátom tavaly rendelt neki átcsúszott a vámon szerencséje volt.