Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az én tudomásom szerint 3 szor is váltotattak rajta .A sorozatszám utolsó számjegye jelzi.
Köszi! Már meg is rendeltem...
Rn19 773€ Rn22 1044€
Ketszer cserelt mar cikkszamot Rn22 nel, szoval ott valamit lehet valtoztattak, de Rn19 nel meg mindig ugyanaz a cikkszam. Ott nem erositettek semmin.
Koszonom mar megoldodott :)
Szia!
http://oem-parts.hu/hu/parts/y...
innen tudsz rendelni
Hát ha kitöltött adatlappal kéred akkor van :D
Tudom kicsit off de nincs valakinek veletlen egy felesleges ncore meghivoja?
Sziasztok!
Ilyet keresek 2002 RN09-hez.
Az előző tulaj/"szerelő" úgy gondolta, hogy nincs rá szükség.
Csak amikor fékezek zörög a fék, mert hiányzik ez a biztosítólemez....
Akinek van ilyen eladó, azt szívesen megvenném.
2 db kellene.
mail: szhkovada@gmail.com tel: 06202671477
Ezt én sem látom de gyárit se nagyon talaltam itthon 800-1000€ alatt...
Vámot fizettél rá?
Valaki meg tudna irni, hogy ez mitol erositett kuplung, illetve ez hol van feltuntetve, mert en sehol nem latok ilyet...
Bár nekem még semmibaja de annyi embertől hallom lassan ugy vagyok vele h ennyi pénzért ajándék megveszem aztan legalabb megvan késöbbre
Énis köszönöm az infot.végre rn19 legnagyobb problemaja kicsit talán könnyebben kezelhetővé válik
Köszi! Én is ezt néztem (A partzilla és a Boats.net ugyan az a cég). Még annyi kérdés, hogy sacc/kb mennyi idő alatt jött meg?
De ez oem yamaha alkatresz. Ez hogy lehet erositett? Facelifteltek a kuplungot?
Én innen vettem .Már bent is van a motorban tökéletesen müködik .Ez az erösitett .
Sziasztok! Pont a kuplungkosár para van nálam is (RN19). Én is az usá-ból nézem értelmes áron, mert eu-ban a legolcsóbb 800 eur, onnan meg 300 dolcsi (Partzilla). No, emiatt vagyok gyanakvó is. Oda van ugyan írva hogy Genuine, de azért egy megerősítés jól esne hogy valóban lehet nekik hinni hogy gyári. Illetve mintha olvastam volna, hogy van cég aki gyárt erősítettet. Esetleg valakinek infó? Köszi!
Honnan pontosan?és milyen áron?
Eladó X-Lite bukósisak új, xl-es méret,sisakzsàkkal ! Nolan technology ! Àr: 52 000 ft. 06304882125.
Igen az USA ból rendeltem Újat.
Ugyertem a kuplungkosar új volt e mkkor megvetted :)
Nem a már megvan 5 éve.Csak most nagyszervizt csinálunk rajta .
Az tipikus vezlancfeszitobaj.
A lanc nyulasat ellenorizheted onnan, hogy meddig ment ki a feszito, de ha csorog, sanszos, hogy csere mindketto.
Ujat vettél?