Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv mindenkinek. Dobcsere miatt eladó egy kitűnő állapotú és hangú FMF ovál dob bilinccsel.Eddig r6-on volt. Kép feltöltése folyamatban van.
Valaki esetleg meg tudja mondani a 99-től 02-ig R6-nak a színkódját? Piros kellene. Köszi!
Oké köszönöm!
Szia!
Van, holnap lövök képet!
Ára megbeszélés kérdése!
Üdv: Brit
Helló! Érdeklődnék van-e valakinek eladó jó állapotú gyári 2004-es R6-ra kipuffogó eladó! Ha igen küldjetek képet és árat! Köszönöm!
sziasztok!
eladó egy teljesen új 0km-es gyári D.I.D 525 v8 /2006-2015/ lánc gyári zajcsillapítós-gumibetétes első lánckerékkel! még a gyári zsír rajta van!
de nem csak r6 ra jó.....!
Köszi.
Sziasztok.
Van egy megmaradt 2002-es R6 komplett kuplungom.
Szinte semmit sem futott, tejjesen hezagmentes.
5ezer forintot szeretnek erte kapni.
Udv Ervin.
Sziasztok! 2002-es R6-os hoz keresek gyári hátsó lámpát, illetve indexet. Ha valakinek lenne esetleg elfekvőbe én nagyon szívesen megvásárolnám :D ugyan akkor lenne egy eladó ledes hátsó lámpám ugyan ehhez a kasznihoz beépített index-el :D :)
Szia!
nem sérülés,gyári.
http://www.ebay.com/itm/99-02-...
egyébként nekem a 2000-es évj. r1-en ugyanilyen volt.
Boldogságost R6ország!
Az előző tulaj alol kilökték a motort, de állitólag a yamahanál javitották.
Sérülésnek tűnik.
Hali. Olyan kérdeésem lenne, ma a hátsó kerék kiszerelésénél vettem észre a villán egy benyomódást. Nem tudom hogy sérülés-e vagy ilyen? 2000-es r6.
Hali!

Szezonvégi kiárusítást tartok, mert a Jézuska új szerelést hozott! Eladásra kínálok egy Alpinestars SMX Plus és egy Sidi Vortice csúcskategóriás verseny csizmát. Mindkettő 42-43-as. (35 párja) Egy M-es méretű Shark Zarco Replica bukósisak, 1 éve újonnan 75-ért vettem, hibátlan, beépített napszemüveges 55.000-ért vihető. Van még egy női Spool kordura dzseki S-M méret, utasként használt 20-ért és egy Yamaha speckó motoros hátizsák. Yamaha kereskedésben vásárolt, használva nem volt, még a cimke is rajta van. Új ára 19, most 10-ért szinte ajándék. Akár karácsonyi meglepi is lehet. Ha valakit érdekel írjon és küldök képet, de egy része a kepesmotoron és az olx-en is fent van.
Sziasztok!

Ki milyen láncot használ? (520-525-530) gyári áttétel van jelenleg és gondolkodom azon hogy nyomatékosabb motort szeretnék! mekkora lánckerekeket ajánlotok ( -1 -2) (50-55)fogas..
Rendben értem :) A kepesmotor.hu bukógombáknál fel van téve egy kék lsl az szerinted jó lehet rá? köszönöm ;)
Helló!
Már nincs el kelt.
Mdaniel meg van még a bukógomba?
Akkorát tegyél rá amekkora volt rajta! A kissebbel nem úgy fog viselkedni,nehogy meglepi érjen !
Hali.
Ezek a patentok, vagy hivjak bolhanak is, a Suzuki autok karpit rogzito bolhaival megegyezok.
Szerinte probalkozz autos boltban, legyen Nalad minta darab.
Ar tekinteteben 100-150/ db aron lehet valahol.
Sok sikert!
Udv Ervin.