Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szóval nem dugódarab volt...
http://www.kephost.com/images/...
Valamiért a másik képet nem szúrta be...bocsi
A történet ott kezdődik, hogy elkezdett ciripelni a 2002-es r6-ban 14000km-el ezelőtt.
Ott tart most, hogy elment egy henger.
Az egyes henger gyertyájába bele volt szorulva egy dugódarab.

Motor ki, vezérlés szét, hengerfej le....

A kép magáért beszél.

Mennyibe fáj egy új blokk?
Sziasztok! Segeitsetek! Vetem használtan egy pár kék színű féknyerget, de alig van a betétből valami. Hol tudnék jó árban hozzá szerezni (99-2004) utcai fékbetétet, valakinek elfekvőben?
Tépem tépem, pénteken Kakucson ismerkedek a géppel.
pont ezt akartam írni ...
vegyél egy garnitúra pályagumit azt tépjed neki ... ;)
Én még igencsak kezdő vagyok a pályamotorozásban, köridőm sincs. :) A Kakucson meg az Euroring-en szoktam bohóckodni.

Menet közben azt az intelmet kaptam, hogy a gyári beállításokkal gyakoroljak rengeteget és csak utána nyúlkáljak hozzá. Azokat meg a manuálban megtaláltam, úgyhogy azokat fogom beállítani.

Mindenesetre köszönöm! :)
milyen köridőket mész ?
Sziasztok!

2006-os R6-R futómű beállításával kapcsolatban tudnátok segíteni?
A súlyomhoz (80kg) szeretnék egy utcai illetve egy pálya beállítást találni.

Köszi előre is!
Dani
a mégnagyobb tudású tulajok kedvéért rá van írva a blokk oldalára...
Köszi,megtudakoltam és tényleg...! A nagytudású motorboltos a gépről nézte,hogy ebbe 3.5 kell + a szűrő...! Jajj ha beleöntöm... :/ :/ :/ !
Köx még 1x ! :)
2.5 + szűrő... olyan 2.7 - 2.8 a nívó...
Hali ! Nagyon sürgős segítség kellene !
1999.02 èvjárat Yamaha R6... !
Ha jól tudom és jól tájékoztattak akkor 3,5 Liter olaj kell a gépbe+2 dl az olajszűrő miatt...! Most van benne 2,8L és a nívó maximuma felett van a szint...! Ilyenkor mi a fax van ?
Full le lett engedve a "régi" olaj... !
Szval nem értem és itt állok olajos kíízzel...! :/
sziasztok.van egy 2006-os kawasaki zx10-em,20 ezer kilóméterrel .2006-2007 r6r piros-fehér csere érdekelne bergabi@indamail.hu 06204678480.
Hello Fesszabályzót keresnék 2000 évj R6 ba olyat ami még nem égett meg .Vagy esetleg tudna segiteni valaki egy cikkszámmal vagy kóddal ami alapján keresgélhetnék.." SH650A12 "
Köszi de szerintem már az előző gazdája piszkálta
Nincs gyári érték! Minden darabnál más! Ha nem volt megpiszkálva eddig, akkor ne nyúlj hozzá!
Hali Mindenkinek! Tudja valaki a 2004-es r6 gyári Co értékeit, mert az összes 8-as értéken van és egy szerelőtől hallottam hogy különböző értékeknek kell hogy legy. Előre is köszi.
Sziasztok!
Van valakinek eladó sorban hátsó ülése (lehetőleg zárral együtt) 2004-es géphez?
Illetve sportdob még érdekelne :)
akár elég csak nem mindegy milyen ;)
Szisztok. Szerintetek 2000- es r6 -ra elég az 520-as lànc vagy 530-as kell?
Ebay-en nézted?
Üdv!

2005-ös R6-hoz sehol nem találok levegőszűrőt....Ti honnan rendelitek?
Én mondjuk pont a nagy kartergáz miatt szedettem szét.4 hengerből 3 elvolt repedve.A motor egyébként hibátlanul járt.