Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Egy kis segítség kellene...
2004-es, r6-os, Diagnosztikai menüjében nektek mennyit mutat a d02 és d03-as menüpont?? (beszívott levegő és légköri nyomás érték)
Nekem; d02: 750 d03:0 (ez a két dolog nem világos még nekem)
Segítsetek a végére járni... :)
Elörre is köszii...
Szia!
Én beáztattam benzinbe, aztán kompresszorral is adtam neki szintén benzinnel. Olyan lett, mint az új.
Megvártam, amíg kiszárad és befújtam légszűrőolajjal.
Szia!
Köszi szépen a válaszodat, hát akkor válasz út elé állítom hogy választhat gyári és sport között
Jah szétkaptuk már az egész légszűrő házat, volt benne dzsuva bőven...de meglepett engem hogy szivacsos van benne, mondom mia fax
Volt nem kevés géppel dolgom, de csak krossz motorokban láttam szivacsos szűrőt

A user manual nem ír róla semmit, de amúgy az ilyen szivacsos szűrőt érdemes olajozni? (tudom a sport szűrőt igen) Csak mert a gyári ami benne van be volt olajozva, tapadtak is bele a bogarak
Szia! Nekem is ilyen gépem van, Én sem találtam hozzá utángyártott szűrőt, csak gyárit!
A gyári is ugyanúgy 30000Huf környékén mozog, mint a K&N vagy a BMC.
Szerencsére sikerült vennem egy újszerű BMC 14000ért a Bátszinál. :)
Amúgy a régebbi biztos nem jó bele. Ha esetleg sportszűrőt venne, akkor a légszűrőházból ki kell venni egy keretet, hogy belemenjen! :D Én egy darabig lestem, hogy mi a fa**om van...
Valakinek esetleg van egy eladó gyári rendszámtáblatartója? 2003-2005 közötti évjáratra kellene.
szhkovada@gmail.com
251 ezerért + a rossz blokkot is adod?
Bővebben nem
Bővebben? :D
IGEN!!!!!
Lehetséges egy 2000-2002 közötti R6ba belerakni egy 2003-as blokkot?
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni aki jártas légszűrő témában?
Egy haverom nemrég vett 2005-ös R6-ot (Rossi edisön) és légszűrő cserés lenne.
Nos, HifloFiltro-t csak 2002 -évjáratig találok (ami ugye a HFA4610), ez jó a 2005-évjáratúhoz is esetleg?

Ha igen csereszabatos, akkor ezt a szűrőt (HFA4610) olajozni is kell?
Csak azért kédem mert nem volt még ilyen szűrős motorom

Válaszotokat előre is köszönöm
Köszi!
http://batszimotor.hu/index.ph... --- itt 65-ért van matris
Sziasztok! Keresek '05 R6-ra Kormánylengés csillapítót. Vagy hogy honnan lehet beszerezni értelmes áron (értsd. nem 150e+). Esetleg valakinek van tapasztalata e-bayről rendelt cuccal?
Választ még sajnos nem kaptam mindig a 2 kérdésre... :/ tud benne valaki segíteni? köszönöm
nyilván mindentől van jobb ;)
Ja de megvan. Neztem mar .. Ar ertek aranyba nem rossz de van jobb is. :)
Nem lattam meg pedig napi 2x vegig porgetem azt is meg a kepesmotort is :)
sajátom eladó Ha-hu-n fent van ;)
Jo allapotu R6-os blokk elado kompletten,magamnak vettem de mivel 2002-es nemtudom beepiteni a 2000-es vazba...,Nem passzol a felfogatas.A motor kod :J506E-.,Ugyanitt elado egy r6-os 2000-es nikaszil hibas motorral,plussz meg egy nikaszil hibas blokk.Nagyon szep a motor,mintha uj lenne,piros feher fekete.Ha komolyan erdekel valakit kepet küldök!Az r6-os 250 ezres iranyaron van,a jo blokk egyben 100 ezer forint.
Konkretan arra lennek kivancsi, hogy mennyit mennek el ezek? Nem 1-2 evre szeretnek motort venni. Vannak szepek 50-60 ezerrel de vannak 35-40 korul is. A tobb kilometeres amit nezeget az jobban tetszik csak h erdemes e meg hosszu tavra 60 ezerrel megvenni vagy a kevesbe szepet inkabb szeppe tenni :)
Sok? Miért te mennyit motorozol egy évben? Egy 15 éves motornál a 60 000km inkább kevés mint sok. Az évi 4000km. Ami semmi.
Ha kevés km motorra vágysz ne a 15 évesek között keresgélj.
Amúgy meg állapotot veszünk nem km-ert.
Sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni.
Idén Agusztus környékén szeretnék venni egy R6-ot. 1999-2003 as közöttit 600-800 közötti árfekvésben. Mire kell figyelnem nagyon vásárlásnál? Mennyi a sok kilóméter ennél a fajta motornál? Tetszik sok ami van eladó csak 50-60 ezer km nekem már soknak tűnik. Esetleg ha tud valaki eladó jó állapotút szívesen várom az infókat képpel és árral együtt a krtsz.akos91 @gmail .com címre és ha esetleg érdekel valamelyik arra vissza jelzek mindenképp. Köszönöm a segítséget.
Ránézésre nagyon úgy néz ki , hogy pár tekercs megpörkölődött! Sárga huzallal tekertesd, esetleg üvegszálassal. De méréssel lehet kideríteni mi a helyzet!
Helyesbítek, csak 2005ös évjárat... :)