Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

majd megkérdem mennyit megy
azé 180 at még elhinnék
tzr
Egy 2Tnek mi a lelke ?a kipuff,azért egy sportkipuff jobban megdobja a 2T mint a 4T.Meg az sem mindedj hogy miböl van a henger vas vagy alu.Egy cbr125 re rádobsz sportkipuffot nemsokat érsz,de azé egy 2T érezhetően megdobja,mondjk azé 200 kamu lehet
Erről beszélek! A 125-ös akkor max a fele, szóval szinte semmi! Azzal a hirdetéssel max 1 amatőr balfaszt tud beszopatni, aki még az életben nem látott motort!
hát ez nagy megállapitás volt a 250-es 36.2Nm...
A forgalmiban csak KW van nem pedig NM!!!!
nem fog 200zal menni de ha azt vesszükhogy a mito tegyük fel tényleg 34pacis az szerinted mennyi NMterrel jár???kérdezz meg egy MITO tulajt mi van a forgalmiba!
Igen, de 1 125-ösben szerinted mennyi nyomaték lehet? - hát a 0-hoz közelebb van mint a 100-hoz! Úgyhogy ettől még mindíg nem gogy 200-zal menni..........
a NM adja az erőt
Nem igazán értelek! Ha nem a +ccm adja akkor mi??? A kipuff rendszer nem igazán számít, a GSX-R1000-nél +2Le! Akkor mennyi a Mitonál, +0,2Le? Meg hogy 200-zal megy??? ..........
csak elnefelejtsd élettartam minimum a fele lesz....föleg ha állandoan nyélen közlekedsz
Nem a plusz ccm adja az erőt,mert az nem egy akármilyen henger azért,meg ottvan a dob is.mitok alapból gyorsan mennek ezmá csak hab
És szerinted 160-as hengertől, attől a 35ccm-től kapsz +10Le-őt! Meg mikor mész 125-össel 200at??? Ha ennyire jó akkor megveszem, és utána lealázom Tóth Imit meg Talmát!!!
Tudom fosok is az ilyen nagyfordulatú témáktol mert valamiért azt sugalja hogy nemn a motorban van az erő hanem a fordulatban,akkor meg má elöttem megpörgették páran
devius..csak szolok az ám nem jó ha sokat forog 1motor tudod az élettartama nagyon kevés(+vicc hogy hol adja a -le-t )
Ismerem a mitos gyereket msnről,monta rohattul megy a gép,nemaztmondom elfoigadnám
Én nem merek így koppanásik dönteni...
Fosok, hogy elszállok.
Majd egyszer valami nagyon lezárt tökéletes útminőségű km széles aszfalton próbálgatnám full mocisruhában...farmer, pólóban nem kéne
szeretnek görbiteni ...http://www.youtube.com/watch?v=UuPw-dv7IEo&search=tzr
és ha hallanál 1 250 felülcsövest .......nagyon szépen szol...
ennyiért motort is adnak (bocsi ha olasz függö olvassa...)
basszus ezt nézzétek www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i... - lehet ezt kellene megvennem, nem pedig az R6-ra kuporgatnom! "200KM/H-s végsebesség, meg a kategóriályában a leggyorsabb"
ritkán de van itt is eladó www.motor.hu/motor_vpage.jsp?i... azt hiszem Székesfehérvári a hirdetö(.......mi baráti társaságunkban 5 van-BP-n amiröl tudunk )
Aztarohatt mien szép hangja van ettöl a kipufogotol,na ez télleg szép
kipuff
HÁT 2 HENGER jah más más,na de majd akko asszem 1 év mulva folytassuk ha nemlehet A-korl jogsim csak 17.5 évesen.Fasznak ke ennyi kategoria.
De brutál valoban ez a TDR ,nem is tuttam van ilyen 250 esbe,ithon még neten nemláttam
nincs.....az a baj ha rákeresel max japán oldalon van ...esetleg valami eu klub/forumon keres rá...amugy nagyábol uazt tudja mint a TDR(kivétel a 3ma+XV kodos-63le/70le-ezek nagyon ütösek )