Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de az eleve elhajtanak a picsába+tipusbizonyitványt kérjél a gyártotol/forgalmazotol...kérdeztem miért kérjek ha már volt 1x nyilvántartásban....banbán néztek rám,hülyének néznek+lusták itt élünk ez van.......
Alapból úgy vettem a motort hogy a forgalmijába bele volt csúsztatva. Mondták hogy Al, könyen elengedi a ragasztás aztán nem egyszerû meló pótolni
Hú ezt nem is tudtam, jó hogy szóltál, ezt találtam: totalcar.hu/tanacsok/autojogas...
kint nincs motorszám csak kod.külföld-mindenki mást mond..szerintem lehet,hátrány... semmi,max elönye van
Nehogy már egyszerű legyen a dolog
sejtettem csak kiváncsi voltam...összes barátomé(a belpiacosok+nekem a kettö)AF-es.......de ha tudod szedd le be a szekrénybe(ha felvan ragasztva a blokkra)ha elveszted szivás potolni tudom tapasztalat...bürokrácia vazze
Miért szokott AF-es motor/(al)váz szám lenni? Milyen hátrányai vannak? Úgy halottam nem lehet veük külföldre menni
Miért szokott AF-es motor/(al)váz szám lenni? Milyen hátrányai vannak? Úgy halottam nem lehet veük külföldre menni
Miért szokott AF-es motor/(al)váz szám lenni? Milyen hátrányai vannak? Úgy halottam nem lehet veük külföldre menni
aluminium darabkán van AF-es motorszámom. És ja van szám utánna, elég sok. Azt mondta az eladó hogy a japánoknál nincs motorszám és amikor forgalomba helyeznek itthon egy belpiacit a behozatal után, akkor mindegyik kap egy számot. az alvázszámomról meg annyit hogy 3xv1-es és a 355.ik amit legyártottak ebböl a szériából. csak konkrétan nem akartam leírni.
csak kiváncsiságbol neked van motorszámod...vagy AF/KF-es táblás...ha nem titok..mert a motorkodod az 3XV gondolom csak van-e számod utánna..
csak úgy kíváncsiságból utánnanéztem a 750-es kawának. háát mach IV-t találtam csak de hátulról elég érdekesen néz ki
ha..ha..ha
Na ez ám az igazi ritkaság. Csõvázas yamaha. Ha most megemlítem hogy csõvázas japán mocit sem láttam még akkor napi legtöbb hozzászólás/topic-ot biztos megdöntjü
grrrr
én mentem is vele .........motor.hu van 1db+néha feltünik 1-2eladó
Csak tudnám mit keresnek az yzf r1 ek az r1z 250 nél?
Hmm még a büdös életben nem láttam ilyet.
Köszi ez hiányzott a gyüjteményemből.
na ezt elfelejtettem ritka naked,1x lemaradtam rola..(gombokért volt csak filoztam rajta...)www.bikepics.com/pictures/0957...
Ez már mintha lett volna hirdetve egyszer.
na az ritka én 1-röl tudok(-ami nem jellent semmit....ismerösömnél volt javitáson,rendszámos volt nem láttam csak mondta hogy javitotta)
www.google.co.hu írd be hogy kawasaki h2 750es 2t csak ez léghűtáses mint a kisebb suzuki gt-k.