Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah jolvan beültettem ....a f.....majd a jövendöbeli gondozoja
szerintem ugy lenne a legjobb ha kicsit be lenne ültetve az eleje meg egybelenne gittelve a fejidommal és szinre is ugyanaz lenne
még valami kivánság
Hááát jah, pályára valóak, de akkor is! nem lett volna egyszerübb egy önindítót rátenni? Mondjuk legalább így meg elindul bármikor 1 rugásra...
Na most jobb lett! jobban néz ki mint az a fehér kartonpapír
De, egész véletlenül az vagyok
Somarace te nem véletlenül Ajkai vagy???
Bizony, igaza van Atisnak Ezek végülis kicsit lebutitott versenymotorok utcára, de aki megvette anno, 90%ban pályán használta. Egyébként én is épp most újitottam egy ilyen szerkezetet
igy jó
Jah végül is igaz. Hú te aztán jól nyomod ezt a verseny témát az adatlapod alapján
Mert ez egy sportmotor.A japánok ezeket nem is igazán az utcára,hanem a japán bajnokságba szánták.Innentől világos?
az az
Ez valami romló tendencia lahetett mert a motogp-s 500-asokra megs emmit sem szereltek, azokat úgy kellett betolni, hogy elinduljon.
Bár ha lenne egy olyanom egész nap tologatnám...
döntetlen?
X............
Miért van az hogy az öszes 250-es 2T-t berugóval gyártották? tisztelet a kivételnek, uccsó szériás rgv.
nem vettem de itt vendégeskedik nálam 1 WR250-2t+haverokkal mindig kimegyek összehasonlito teszt embernek ...(de 1 saját jó lenne már.........)azért adom el mert nem használom csak nagyon ritkán....
akkor meg minek adod el? megvetted már a krosszt?
ma uncsiztam gondoltam megnézem a motorokat mind1ik pöcc/röff gyorsan mentem 1karikát(TZR250nel)qurva hideg van de vigyorogtam nagyon
jaja 160-as van most is meg az is lesz, csak nem tudtam hogy a felniméret mennyire szól bele a dologba, de közben kiderítettem hogy nem nagyon.
Amúgy olyan szinten ki van centizve 170-es már csak úgy fér el ha lebontom a láncvédõ fémet
szerintem jó lesz..(nekem is 160 volt rajta)
Warning, Achtunk, Danger! No Trespass!!!!
Lenne egy sűrgős dolog. Gumit akarok venni a TZR-re elsö+hátsó. Na az van hogy ugye az újra nem telik, használt meg olyan van hogy fazeren volt aminek a felnimérete: 3,5 és 5,0 x 17
Az enyém meg 3,00x17 hátsó: 4,50x17 ja a méret amúgy stimmel 110 és 160-as az jó, csak ebben nem vagyok biztos. Ez a 0,5-ös eltolódás most nagy baj? vagy felmegy rá így is simán? vagy felejtsem el?
végülis ha belegondolok ha megtaláltam a hangnemet/stilust normálisan el lehetett vele lenni...nem rá értettem elsösorban, van aki szereti hallani mástol is a saját szövegét és nemfogadja el más véleményét.......de végülis tökmind1........
Mr 2ütem csak így volt hülye élőben azért más, normálisabb.
Egyébként meg nem csak ő a hibás, hanem az is aki visszaszól.
na jó azért ö-sem isten páran megharagudtak rá az tutti..nekem ez az én tudom a frankot+játszom az eszem stilus fáj,meg a pl ez és ez mondta akkor ugy van huu...... a ször áll a hátamon...na mind1 a lényeg az alpári stilust nembirom