Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

figyelj,nincs mire felvágnom nemis tettem csak a csumpedlázós pörkölős robbantos dumádat értelmezze aki akarja,én csak segiteni akartam neked,mert küzdöttem pár percet a tzr-el.
Chevy: Te három vassal dörgeted az utakat? az aztán nem semmi!
Esetleg körhintád van?
Amúgy versenyzel te is v micsoda?
Mitogeri: Mi a problémád, miért szólasz be?, látom versenyzel. Ettől vagy te oly különleges!
Amúgy a vasat 360ér kajjantottam de izibe!
Mi a pályka velete skacok? Dürgöljetek már valami tunying témát.
Na míg jelentkezem, csak odapörkölök a garázsnak
u.i: pörklülés lényege: Első fék be, kuplung be + shift gáz, kuplung ki, és gyia-gyia. Esetleg ha már májer vagy lehet a seggét tologatni, de előtte kérdezd meg hogy megengedi-e mert pofon lesz a vége. tapasztalat.
Na akkó jóvan akkó! Elmondom a vakkert hogy a tesók is vágják. Vess el egy pillantást a bervádra, és lökjed el majd hogy a kipuffogók végdobjaik a két oldalán vannak a teknikának, vagy a nyereg alatt? De ha az van amit mondasz az süti. Szal ha 3xv1-el repesztesz akkor az vagy le van fojtva vagy nincs. Ha kis mákvirág vagy, és a luvnyákat 190-el tudod furikázni, miközven élvezik a V2-t hátul, akkor nemkeféni! Ha kefélni kell akor baj van, mert le van fojtva mint az enyém, és egy rakás zsozsót kell belefeccelned hogy a csajodnak jó legyen. De megéri. Amúgy gyúrjál, mert csírke maradsz, de ez nem tartozik ide. Olyat kellene elregélned á-mollban hogy mi a kódja a gyújtáselektronikádnak, ott a háccsó ülés alatt, (robbantanod kell) és azt is elárulhatnád, hogy a műszerfal mögött (robbantanod kell az idomokat) a csatlakozóra felvan-e biggyesztve egy pöppentyű? ha nincs akkor az szopás! + készíthetet a Széchenyieidet! (5000-ek) De ha nagyon kíváncsi vagy hogy hogy ki vagyok, akkor találkozhatunk egyszer féluton Kaposvár felé, és beavatlak, a májerségbe. Remélem veszed az adást! r'nr! Play Loud!
te magyarul érthetöen nemtudsz írni?mennyiért vetted a géped?
Bocsi Playlud tévedtem
Azt hittem, hogy '90-es de rájöttem, hogy nem. Ferka bajtesóm szedte le az idomokat máma.
Tehát csumanntok, de kéne hogy mit hova ütyköggyek a frappánsabb tunying érdekében.
Pörkölés lényegét meg tudja vki mondani nekem? ?
Szal ez van: 1991/02 TZR 250 R 3XV1
Úgyhugy öcskepöcsi össze kéne tartanunk aztán egyszer odanyomni a vasat a pályához !
mitogeri jobban belemélyült a témába,ötkell kérdezni
Hát nem, pedig már örültem. Na akkor az van hogy azt a típust nem tudom megszakérteni chevyvel kell konzultálnod
Akkor mégse olyan mint Playloudé
Én versenyenztem 3ma01-el.van 1-2 trükk azért neten hozzá mit érdemes megcsinálni rajta.
- 1990/02 TZR 250 3MA5 ilyen
- nincs rajta tuning kipufogó, sőt amikor megvettem kipufogó sem volt rátéve
- szünetel a képfeltöltés azért nem tettem fel , de nincs digitálisom, jupyyyyjjjj
így eltart majd egy darabig
Van aki atrakciózik? Hogyan lehet megtanulni pörkölni?
Tengelycsapágy olcsón? mert elhagytam, nem muszály gyári!
itt nyomozd ki az alvázszámod alapján hogy milyen pontosan. Ha azt megmondod, akkot többet tudok. Kell még hogy milyen gyújtáselektronika van benne, a hátsó kerék felett van, le kell bontanod a motor seggét. Ott is kell lennie egy kódnak. pl 3xv-10 vagy hasonló. Milyen kipuff van rajta? valami tuning, vagy a széria? De ha felteszel képeket róla az is elég.
Amúgy meg nemtudom miről beszéltél az előbb. milyen beöntőnyílás? meg mi az az olajcsöpögtető? mire gondolsz pontosan? a mixerre?
Helló! Gratula az új moccához! Végre nem csak én vagyok egyedül Magyarországon, aki ezt a típust próbálja kovácsolgatni. Ha nagyon kíváncsi vagy hogy hogyan lehet tuningolni a vasadat, akkor előbb mondd meg hogy milyen kódós. http://2t.fxp.hu/2t/16tortenet...
Na találtam egy hompézst ahol lehet tuningolni csak még rá kell jönnöm hogyan jön be.
Van közöttetek olyan aki atrakciózik is a motorral, mert kezd érdekelni? Az én TZR-em en sárga beöntőnyílás van, ha valaki cserélne tudok hozzá ajánlani más alkatrészt is.
Múltkor aszfalton sufáztunk egy haverommal, de a tengelycsapágy eltűnt.
playlud egy kérdés!: hol tudok én is használtan olajcsöpögtetőt venni?
Pont olyan mint ami Playloudnak van, csak kicsit rosszabb az állapota.
Amúgy nem hiszem, hogy túl könnyen hozzá lehetne jutni egy ilyenhez.
Nekem is teljesen véletlenül akadt az utamba, meg ez a fórum is :D.
MAjd még nézek fel.
CSászTOK SkacoK!
Sziasztok! Nem nagyon vágom a Tzr 250 témát,mert inkább apriliában utazom... és filózok rajta hogy jövöre egy ilyennel pályáznék Valami adatot mondanátok nekem? meg hogy mikor gyártották,ár,lóerő stb
milyen tzr felülcsöves,v2,vagy régi ikerhengeres?
Hello!

Most vettem egy Yamaha tzr 250-et.
Mit ajánlotok hol kezdjem a tuninggal?

Köszi!
Persze hogy mindenki a legolcsóbban akarná a legjobbat kihozni a "rossz" motorjából, nagyon sokan 2ft-ból ahogy mondod, de kérlek Magyarországon vagyunk. Egy olyan dologért kellene 2x annyit fizetnem, mint amennyit ér a motorom ami igazából megjárna, csak a beszari japán törvények elvettek tőlem. És ezt egy kicsit sokallom. A te RC-dben elég volt megmókulni a km órát. Nekem meg ezen kívűl még 3 helyen van mindenféle szivatás.
Énmár tapasztaltam az olcsóságot Tudod az a baj ha elakarsz adni valami használt dolgot senkinemveszimeg max a 10edéjért mint a szalon ára... +kurva kevés jó állapotu 250-2t van,ellenben sok szar van olcsón amit megvesznek és otthon felakarnak ujitani 2ft-bol...(persze a többség még MZ/SIMÓ/ROBÓGÓ...stb alkatrész árakban gondolkozik..)
A púpról meg az összes kütyüről a 250-es TZR ekhez: Kicsit sokalltam a 100 fontot az ebay-en, hát megkérdeztem a yamaha szalomban hogy mennyiért osztogatják ők. Hát nem semmi. 85000 egy eredeti Y. púp. 300e 1 db karbi de 1 ECU is kb annyiba fájna. Még most sem emésztettem meg
Amúgy meg ha gyosan milliomos akarok lenni akkor szétszedem darabokra a motorom és eladom alkatrészenként, és 1 hónap múlva már egy 848-as dukival mászkálhatnék.
Eladtam most pikk/pakk ment(semmi sztori normális hozzáértö vettemeg)Olcsóba adtam Igazándibol csak azért adtam el mert volt 1 játszómotor amit mindenkép megakartam venni és ugye soklett volna+1motor(meghát igy maradt 1kis pénzem is...)Esésem kigyogyultam(de megérzem mikor időjárás változás lesz) azóta kisebbeket esem
Hát ezt dobta a gép. Amúgy hogy sikerült végül is eladnod a vasat? Van sztorija? Tényleg a múltkori esésedet kigyógyultad már?
Szia.Hát igen amugysem 1 pörgös topik ez...Velem semmi különleges TZR már nincs csak TDR(ek)