Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nekem mondjuk 1kt -em van az enyémen kivül 3 at láttam abból az egyik törött papír nélkül volt a másik meg szét volt gányolva típus idegen dolgokkal,3 pedig idom nélkül volt valami streetfighter szerűségnek amit mellékesen a gyerek 2 szeres áron árul/t,szóval én ezt az egy eredetit láttam eddig ami nekem van.sajna egyet nem tudok megoldani a powertegely tömítettségét..
Valszeg azis annyira sürü darab mint a felülcsöves . (a 2T-250 amugyis kifogyó/elkopó tipus..)
Mien dolog ez az ember megveszi a gépet és erre meg behal a fórum

kinek van 3xv je kiváncsi lennék hányvan az országban!
Az olajtartályról tudnál egy-két képeket csinálni és felrakni,azt nagyon megköszönném,esetleg az olajtartályra mondhatnál egy árat.Előre is köszi.

Széles utat!
Szeva! Nekem 250 es 3xv volt ahhoz van olajtartály ,utángyártott idom Majosházán van esetleg Racsi depó ott vettem gyári idomokat
Köszi a választ!Esetleg nincs olajtartályod vagy idomod vagy nem ismersz vkit akinek van eladó?
Az eke szerintem jó hozzá talán a farokidom a zár körül tér el ,de megnézed az idomba benne van mind a kettő
tipuskód azok jók
Szevasztok! Eladó TZR250 3xv Nikkon kipufogócső 85000 a pár
Mellesleg olajtartály és a két oldalsó(nagy)idom közötti idom kellene!(ami a vízhűtő radiátor alatt van)
Cső mindenkinek,az lenne a kérdésem felétek,hogy szerintetek a TZR 250 3xv idomai jók az én 125RR-emhez?
Mert én úgy hallottam ,hogy megegyeznek,de nem veszek rá mérget.
Ha valaki tudja vagy van 125RR-hez alkatrésze az légyszíves írjon rám mihamarabb,köszi előre is.
Széles utat!
hell!
van valakinek eladó power tengely összekötöje ez egy két rész ből állo kis alaktrész aminek az egyik része félkör ives másik pedig lapolt és van rajta 2 furat ,ez kellene ,képen látható is ,sajna én elvesztettem...így most csak egy hengerbe nyit a power,ja amúgy 1kt ba kellene nem tudom hogy melyikkel egyezhet még ez a cucc,fontoslenne.
De ez asszem Gamma futómű
Ez penge nagyon:
Üdv
tudnátok ajánlani olyan oldalt, ami TZR-el foglalkozik részletesebben. Robbantott ábrák érdekelnének elsősorban.
350-es Yamaha RD-n akarom majd a futóművet lecserélni valami modernebbre, ha lesz rá keret. De még nem tudom merre keresgéljek, FZR vagy TZR.
Állítólag a 250-es TZR egy az egyben passzol az RD-be. De olyat biztos nem fogok találni. A 125-ös és a 250-es TZR futóműve teljesen más?
Sziasztok!
Az én motoromhoz kellene a korábban említett főtengely, vagy bontott blokk. 3MA a kódja (felülcsöves).
Kérem írjatok, vagy hívjatok, ha tudtok alkatrészt: maratonman@tvn.hu, 06 30 6 290 180
Üdv: Bálint
Szia(sztok)Mi a motorkod?
milyen tzr-be kell?
hi!
keresek yamaha tzr 250be 1990es évjárathoz jó állapotú főtengelyt vagy blokkot.. aki tud kérem jelezze vagy itt vagy cagiva.mito@citromail.hu-n... előre is köszi üdv!
sziasztok!
VENNÉK!
szeretnék egy nsr 250es mc21 v. 28as mocit esetetleg tzr-t...csak papiros érdekel és müködöképes legyen természetesen.
250 000 a felsö határ!
msn és email cimem:fecskovicsattila@freemail.hu
Sziasztok.Olcsobb lett...Igaz nem TZR250(de a szive az )eladó http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Minden eladó ez készül játszó motornak
ezis elado?
Pl