Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Reggelt.1KT(50le)képen látható alkatrészek eladók.CDI-15e,power vezérlő-10e,komplet kuplung-20e,komplet kuplung dekli-15e,lánckerék dekli-5e,kuplungkonzol karral-5e,komplett balos powerszelep-15e.Egyben 55eFt
Igen!kászálódok kifele a dögvészből és elmegyek hozzád értük!
Mitogeri!Kellenek a cuccok ?
ami érdekelne! fejidom ha van rajta plexi! oldalidom fekete gyári matricával! vagy gyári matrica vagy jo utánzat! km ora spirál! pover osszekötö! pover tengely!termosztat! stb! minden érdekel ami gyári!
kár! kipufogo is jo lenne! ezekért menyit kérsz?
Szivócsonk és henger nincsmár Ami vanmég:Balos powerszelepem ,kuplungom,deklik,váz futóművekkel,fejidom,baloldali ülésidom,üzatank... .De ide irkáljunk ! http://www.sportmotor.hu/motor...
menyit kérsz értük? poverszeleppel van a henger? szivo csonk nincs véletlen?
van itt tdr szakértö? lenne pár kérdésem és érdekelne minden elado alkatrész tdr 250 hez gyári!
sziasztok! nekem van egy tdr 250 em! a blokk teljesen felujitva ill már azota mentem 3000 kmt! az a kérdém lenne h ha a két henger közé benézek elölröl akkor mit látok? van valakinek robbantott ábrája? mert amit látok az rezeg mozog amikor jár a motor! annak köze van a pover müködéshez? mert mintha késne picit! eddig 6000 töl elkezdett huzni aztán 8000 töl mégjobban! most 6500 6700 körül kezd huzni és a 8000 fordulatnál már alig érezni! remélem vágja valaki mi a tünet! elöre is köszi! ja és ha van valakinek tdr 250 cucc bármi érdekel!
megbeszéltük!jövőhéten már nem dolgozom,ugyhogy meglátogatlak.üdv
Szia.Csak neked és csak most Hivjfel ha jönnél érte.
van 20rekettyőm most ha odaadod annyiba megszabadítalak tőle!
Helló!
Szeretnék pár dolgot viszont akkor érdeklődni tőled, mivel az én gépem 1986-os évjáratú! És nem biztos hogy minden jó lenne!
megnéznéd a tőcsavar távolságokat a hengernél, és a power bele megy-e a másik hengerbe és normálisan működtetetően összerakható e?
mert megnézném hogy egyeznek a hengerméretek!
Ha minden passzol akkor megmondom a címet és küld az egészet!
Üdv Tamás
3MA hoz pár alkatrész egyben 25eft(a powerszelep többet ér )
Elérhetőség:06703645442
Szia.Csak 1 balosom van.15eFt
Heló egy srác hozzád fordított hogy neked vannak ciccaid tzr 2ma-hoz nekem meg nagyon szükségem lenne mind a két hengerben levő powerszelepre!
Reggelt.1KT/2MA/CK (50le)képen látható blokkalkatrészek eladók,egyben 45eFt(blokkház és főtengely nincsmár!)
szevasztok keresek 125 ös tzr-hez plexit 91es évjáratu a moci kösi előre is.
Csá Bré mi a baja a TZR 250-nek milyen motorhibával küszködik?
Szia.Oké
oks,köszi,de én fuka vagyok,akkor inkább veszek 40ér egy 636os kawa elejét.üdv
Vaterán láttam hogy irtál, gondolom te vagy az, a futómű 35, elvileg hétvégén viszik, de semmi sem biztos.
szia keresel még felülcsöves vázat?
szeva Chevy,mégse ma megyek pPestre,de majd kereslek előtte,sztem csütörtök lesz a nyerő,na üdv!