Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva,3ma szelepet mennyiért adod egy törzsvásárlódnak?
várom a képeket aztán meglátjuk.üdv
holnap csinálok róla képet, ólcsobban nem akarom eladni ez az ár is akciós és vasárnapig tart :)
egy képet tudnál esetleg produkálni a motorról?kezd reálisabbá válni az ára,csak az a fix felirat nem bulis:)
sziasztok! azt nem írtam, hogy e hét vasárnapig akciós az ára fix 150 000.- gyertek azt vigyétek, kell a lóvé! 30 9514 041
szia ha nem tudsz elérni küld egy smst és visszahívlak 30 9514 041 köszi
szia engem érdekel de nemtudlak elérni a telefonon.üdv.
sziasztok! van egy tzr 250-es paripám, sajnos motorhibás, és a műszakija is lejárt egyébként szép állapotban van. deltabox vázas 89-es felsőcsöves. egyben vagy alkatrészenként eladó! 30 9514 041
Ja a váltó..jó majd szólsz ha aktuális
Helló!
Az első képen lévő dolgokat mindenképp meg szeretném venni, sajna anyagi helyzetem, vizsgaidőszak miatt, még nem teszi lehetővé... csak jelzem, h van egy biztos vevőd kb1 hónap múlva:)
Reggelt.Még mindig van 1KT alkatrészem, és 3MA balospowerszelep és a képen látható pár alkatrészem.
Jól hangzik, most nincs lóvém, de a későbbiekben meg akarom venni az egész váltót, mert az enyém egyes+nagygáznál kidobja. mitől lehet?
Szia.Igen van de csak kompletten adom a váltót 20eFt..(tudom az én.. . ) kuplung....www.nagyvas.hu vagy www.pinkmotors.hu
Helló!
Van közte 1kt/2ma váltótengely (ami a kis lánckerék alatt lóg ki a bolkkból)?
Esetlen nem tudod, h hol tudok venni legolcsóbban kuplunglamellát?
üdv
Eladó a képeken látható vadonat új karcmentes gerincvédős BOBLBEE motoros hátizsák.

A táska eredeti svéd gyártmány!

Felhasználható számtalan dologra:
- motorozáshoz
- téli-nyári extrém sportokhoz
- laptop táskának, stb.

Az index is tesztelte: http://index.hu/tech/hardver/t...

még nem használtam...minden papírjával együtt eladó

jóval a bolti ár alatt!

ha érdekel a profilomba van az e-mailem...
Sziasztok.Rendrakás közben találtam 1kt és 3ma cuccokat,hátha valaki ilyet keres.
menyi legyen az ára? müszakis felujitott06 70 392 73 95
Ha valakinek van eladó 2ma műszerfala, akkor jelezze.
Sziasztok.Pakolgattam ma és előkerült 3ma powerszelepek és lendkerék is.
Sziasztok!
TDR 125-re keresek féktárcsát, bontott jó állapotúnak is nagyon örülnék.320mm átmérő, állítólag több típuson is ilyen van.Köszönettel.
tzr 250 3xv re van kereslet?
Hali!

Idomok is vannak?