Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv rg500

A rd350 lc az komplett motor v blokk?

Üdv, Ati
Üdv mindenkinek

Nekem egy 250 2t blokk kellene ha van ilyen valakinek.
Krosz vagy gyorsasági mindegy.
Bármilyen típus megfelel tzr, nsr, yz, mx..stb, csak egyben legyen
Régebbi típusok nem újak.

Várom a válaszokat
speedfan@citromail.hu

Üdv, Ati
Sziasztok!

Szeretnék venni egy 250-es tzr-t papirosat 150 000Ft körnnyékén, jo állapotut.
Aki tud ilyet irjon a caspian1@citromail.hu-ra

köszi, forumon nem vagyok ide ne irj!
Szia
most nincs elvitték !
most van RD350 LC meg 125 Dx
de lehet h tudok szerezni 400 at is egyet papir nélkül 180 ért!
Pancsi az nincs láthatáron!
Szeva
Neked van eladó RD400 ad,esetleg P20-P21 et nem tudsz? Írj privátba köszi
Hát jah nem is kicsit beleárt a kartelba a hajtókar !:)
kellet venni azt is meg a csapágyat ne is említsem meg a beleragasztott szimering!
csak a csapágy 20felett volt/db!
nah de mind egy mert megcsináltattam és már elment !
hát az alsó henger dugója/hajtókarja volt kicsit megdurranva, és ha jól tudom, a kiskőrösi gyerek sem csinált meg a blokkban.
A főtengellyel mi volt a bibi?
áh nem volt az olyan jó
igaz én megcsináltattam a főtengelyt fullra! De elvitte a cseh
és ez első versenyen széthullot neki benne valami peddig előte egy héttel hoztam haza a szervízből kb ha 200km mentem vele!
és amikor elvitte akkor is megtesztelte és semmi baja nem volt dícsérte meg tetszett is neki !
eladtad külföldre az én volt motoromat?

pedig már azon gondolkodtam valamikor, h visszavásárlom, és élvezkedek megint rajta.

Alíg van már az országban 3XV.
Szia JRC

ez nem az én gépem !EZ MÉG MEGVAN én 440 be adtam valóban csehbe!
ez volt az enyém !
Jól tudja.
srácok önindító van ezeken a gépeken ? Mert annó láttam tzr 50 és 125 öst is berúgókarral... igaz az én 50 es tzr-emen csak önindító volt.

Ja és még vmi - alaktrészeket honnan lehet szerezni hozzá ? Pl bowdenek, teló szimeringek, és egyéb ilyen olyan kiseb nagyobb dolgokat ?
megvan még neki , legalábbis erre következtetek mert e-mailben még az árát is leírta :)
Üdv
Még a nyáron eladta a srác csehbe úgy tudom
Srácok egy újabb kérdés.
Szerintetek ez a moci 430 at megér ?
null
Hali KisTuning
Ja egy kicsit eltüntem, de nemhiszem h ezzel sokaknak hiányérzetük lett volna DE JÓ ESIK H VALAKI EMLÉKSZIK RÁM :)
szeva easti :)

jó újra látni. Jól eltűntél, vagy 2-3éve nem hallottam rólad semmit. Üdv újra itt
Igazából régi álom egy 250 es speed , néztem zxr 400 asokat meg srad gsxr 600 asokat, de valahogy mindíg oda jukadok ki hogy 2t. Látom neked már voltak ilyen gépeid. Kösz az infót
szerintem ez a motor már nincs meg. De nem közútra való egy 250-es 2T lehet ott is használni, de inkább vegyél egy 400-as zxr-t vagy bármit ami 4T. Nem a fogyasztásról meg a szervízigényességről van szó, volt olyan aki ausztriai túrát csinált egy ilyen 3XV TZR-rel, hanem csak úgy unblokk.
hali srácok ! egy kis felvilágosítás kellene 93 utáni tzr 250 esen töröm a fejem közútra. Ha valamelyikőtök idelyét rabolhatnám a kérdéseimmel akkor légyszives írj.
Reggelt.TZR250 50le(1 KT)bontott alkatrészek eladók.Tel:06703645442
Reggelt.Cim elküldve,alkatrészek elrakva.
ok akkor pontos cimet ès nevet,ès csekken elküldm.üdv
Szia.Nincs számlám
Chevy!
Kérlek küldj az emailcimemre(gilera@vipmail.hu ,,balatonmotors@hotmail.com)
egy emailt benne számlaszámoddal neveddel,elutalom a pénzt a dolgokra,és majd apám felmegy érteük vagy egy haverom!nemsikerült elszabadulnom,kicsit elúsztam időben.
ugyhogy légyszi küld a számod és tolom át a megbeszélt összeget.

üdv:Geri

És bárkinek aki keresne,mától telefonon nemvagyok elérhető,kiköltözöm egy időre Dublinba,szóval emailon,msn-e tudtok elérni ha valami fontos van
balatonmotors@hotmail.com
skype: bakonyi.gergo

üdv!