Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de ha gondolod az ár alkuképes, a szívócsonkot elengedem
küldenél róla képet e-mailen,inter972@freemail.hu :) ?
Nekem van hozzá gyári légszürö házam gumi csonkkal együtt 6000ft
írtam a légszűrővel kapcsolatban!
Sziasztok, egy 2007/09 es tzr50-re milyen lánc az ideális? Előre is köszi!
Hello:) rendben,köszi :)) inter972@freemail.hu ez az e-mail címem :)))
Hali! nekem lehet hogy lesz gyári légszűrő dobozom, gyári szűrővel eladó, hétvégére dől el hogy el fogom e adni mert akkor lesz összerakva a motor kisebb szervíz miatt :) ha eladó lesz írok! árat stb. majd e-mailen megbeszéljük és küldök képet is.
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne hogy első teleszkópszimering méreteit méreteit meg tudnátok-e adni? Válaszotok előre is köszönöm!
Szia!
Elkelt.
Kösz.
Hello!
Engem érdekelne, tudsz adni egy email címet?
tamasitibor95@citromail.hu az enyém
valakinek gyári légszűrő,van valakinél bontva? vagy a direktszűrő esetleg jó rá..? ezt arra értem hogy rendesen megszűri a levegőt..válaszotok előre is köszönöm :)
Köszönöm, akkor ezeket figyelembe véve fogunk konkrétabban nézelődni. Az RS abból a szempontból volt eddig szimpatikusabb, hogy valóban sokkal több van belőle, egyszerűbb alkatrészhez jutni.
mondjuk ez teljes mértékben igaz. :/
Nincs most jelenleg csak gyári komplett rendszerem van.Az adatlapomon a hirdetéseimnél van elérhetöség
Szia Sanyi!
Ne haragudj hogy itt írok de nem tudlak elérni máshol és meg akarom kérdezni hogy véletlen most nincs bontva valami sportrendszered 125 ös gépre?
RS 50 tipushibái!Km meghajtó ezeknél is gyakori betegség de mivel mechanikus nem elektromos fele annyiba kerül mint a tzr 50.-esé.Gyujtás alaplap jeladó szokott kimenni vagyis elmegy a szikra elektronika hiba szintén elmegy a szikra de nem jellemzö.Nem megfelelö minöségü olajzásból adódó csapágy zaj a mociból de ez tzr 50.-re is érvényes.Mást nem tudok hirtelen.ha neked lennék Rs 50.-be gondolkodnék erösebb pörgösebb a blokkja.Egyszerübb szerkezet olcsóbban hozzá lehet jutni
Ezeknek csak a neve yamaha semmi köze jappánhoz spanyol motoron ülsz!
azok a legjobban összerakott motorok amúgy.szerintem az jó választás lenne..de nézz meg párat :D tzr-t is meg rs 50-t is :D
hát én ezt azért cáfolnám,az előző hozzászólást.a teleszkópokat lehet javítani,újonnan meg 40ezer(elég sok,de nem 80).az az Rs nél is tönkre megy.az idomok valamivel tartósabbak a régi Rs-eknél...De az újjabbak 2006tól ugyan olyan gyengék..mondjuk ne is várjunk sokat egy 50estől.alkatrészben az Rs annyiból jobb,hogy több van az országban.viszont én a helyedben a ,,japán" motor mellett maradnék..nekem bevált.mondjuk már mind azonos blokkal van felszerelve szóval a 2006tól lévő rs és tzr között már szinte semmi különbség nincs. a 2008as tzr-eket meg javították a tipus hibákat..pl km óra gyermek betegségei.
Nemkevés...

és mik az RS (2003-05 körül) tíoushibái?
TZR 50 Tipushibák.Km meghajtás tönkre megy elég gyakran 22 000ft.Idomok ha megsérülnek 50-60 e ft 2 db elem s 4 részböl áll az oldalidom.mivel ha a légy rá száll már összetörik a jó kis ABS müanyag.Hátsó rugástag elszokott törni nem kapsz hozzá a világba se.80 000ft újonnan.Hirtelen ennyi jut eszembe de van neki ezen felül még hibája.Rs 50.-hez van minden elérhetö áron.
Köszönöm, első körben a vélemények érdekelonének, hogy egyáltalán és melyiket
Hátsó központi teló van most bontva!
Nekem vannak RS 50.-esek felkészitett állapotban ha érdekell. 2004-2005.-ös évjáratuak
Igen meg van 15 000ft+postaköltség