Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sérült is!
Sziasztok! Vettem egy 2008 as TZR-t és érdekelne egy bal felső oldal idom!
revhelyi10@freemail.hu
Ird meg az email cimed légyszives, megbeszéljük.
Értem mennyit volt használva , postai utánvéttel mennyi? Lenne győri áttvétel megoldható?
Szia.

7000e -ft.
Szia érdekelne a plexi. Megvan még? Mennyi az ár?
Yamaha TZR 50 2003.-as évj.-tól oldalidomok eladók oldalanként 30 000ft de külön külön is eladók alsó felsö idomok.van külön szerelö ablak is az idom bal oldalára 5000ft valamint elsö sárvédö is.12000ftTel:06 70 459-6036
Hali,nemtudná nekem valaki megmondani,hogy hol található/találhatóak a 2010 es évjárati TZR50 ben a fojtás/fojtások? egyet találtam a kipufogóban van tobb is? és ha van akkor hol?
Sziasztok.
Érdekelne a TZR-re első-hátsó jó állapotú gumik,reális áron.
(elég kopottak,és most nincs új gumira 40e Ft-om )
Ha valakinek van szóljon :)
Köszi
Eladó a tzr-em 2006-os, tuning mentes 300e-ft az ára.
mennyi pénz?
Szerintetek 97-es TZR 50-be Babett gyújtás, hogy szuperálna? Meg mit kéne ahhoz tegyek hogy működőképes legyen?
Sziasztok

2003 utáni tzr 50 kék szinü plexi eladó. Volt már motoron, de szép állapotban van.
Sziasztok.

Tud segiteni valaki? Gyujtás alaplapot keresek, tzr 50, 2005-ös a motor.

Köszi
Nekem van hozzá farok idomom üléssel 2003 utáni mocihoz 12 000ft
Nekem van hozzá gyári elektronikám 7000ft 2003.-as évj utáni tzr.-hez
Üdv. Far idomot - ülést keresek.
Üdv!
Esetleg valaki tzr 50-hez posh cdi vagy akármilyen cdi-t eladó?
Nagyon sürgős!
Am6-ba nem kell valakinek motoforce erősített főtengely?Erősen tuningolt motorokba ajánlották,mindössze 700km-ert ment.Doboza,számla megvan.
Üdvözlöm!

Minden eddigi kérdés, kérés tárgytalanná vált, ugyanis a hiba kiderült, az önindító motorját kellett cserélnem. önindítóm pedig volt nekem is.

Mindemelett érdekelne a kapaszkodó. Anno telefonon beszéltük, hogy van egy eredeti kapaszkodójuk, amit üvegszálból megpróbálnak lemásolni. Hol tart az ügy jelenleg? Ha sikerült, mennyiért kaphatok belőle egy darabot?
okés,felvettelek!
Hello!
Beszéljük meg Msn-en:jeneigyula@hotmail.com
Engem érdekel,mennyiért adnád?