Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!

Nem tudja valaki egész véletlenül, hogy honnan lehetne beszerezni egy Metrakit RK Oval típusú kipufogót egy tzr 50-eshez?
Szasztok!
Eladó egy minarelli am6 boll karival légszűrővel.
Dede 2T Racing!
kb 20 lóerő,utcai használatra alkalmas.Érdeklődni Privátba!
Tel:06306934140
kokany.szabi@hotmail.com
ára 150000ft
Versenyszerelők és pénzügyi zsenik kíméljenek,nem kenyérre kell a pénz!
Új tuning cucok Illletve gyári alkatrészek kedvező áron alkatrésztől fügő max 5 napon belül nálad van.
tel: 30/426-01-32
ventobt@freemail.hu
Üdv! Valaki eladó 97es blokk kompletten vagy ujabb?
Sziasztok. Van egy komplett tzr futóművem,és számomra már csak a helyet foglalja. Van első-hátsó felni jó állapotú gumival, első hátsó fék munka hengerek, kormány, első teleszkop jó állapotban! Kupázni akartam vele,de végül nem valósult meg. Van még elég sokminden,amit nem soroltam fel! Pontosan nem tudom melyik évjárathoz-tupushoz való futómű!
Sziasztok!
Bontottam egy Tzr 50-est. Hirdetem is(Yamaha Tzr 50/80).
Az árak irányárak.
Érdeklődni: 20 5321076
Yamaha TZR50 Rossi Replica, 2006-os évjáratú, tuningmentes, gyári állapotban, valós 23.000 km-rel, első tulajdonostól. . Az összes papírjával, szervízkönyv (elején volt vezetve, amíg garanciás volt, utána én csináltam a többit), kezelési utasításokkal. Tavaly letételkor szervízeltem le, új olajat, gyertyát, lánckerekeket, láncot kapott, hátul új Dunlop vágott slick gumikkal (ezek max 300 km futottak). Blokkja gyári, még nem lett hozzányúlva, eddig nem is kellett. A gyári típushibája ki lett javítva (önindító és műszerfal, 2 hónaposan jöttek ki a hibák), azóta tökéletesen fut. Adok hozzá ledes indexeket és kis tükröket is. Az első képek még sérülésmentesen készültek, az utolsók a jelenlegi állapotot mutatja, az idomok meg vannak, de sajnos fültöröttek, egy jó műanyagos össze tudja hozni pillanatok alatt. Ár privátban! david46@vipmail.hu
Sziasztok!
Szerintetek ilyenkor mi a teendő... :D
okés.
köszönöm a képeket,majd jelentkezem még,jó árban van nagyon :D
elküldtem a képeket.
inter972@freemail.hu ezaz :)
megvannak még. mind2 jó állapotban van. ha adsz egy e-mail címet akkor küldhetek róla képeket is.
hello,érdekelne a két hátsó index.
Rendben holnap postázom
Írtam mailon.
Ott leírtam a postacímet.
így a biztos.
Ha megjött az áru, rögtön jelzek!
Csakis kompletten eladó a benzincsap 4000ft.Adatlapomon a hirdetéseim között megtalálod az elérhetöségem!Postai utánvéttel tudom postázni!
Nekem végül is csak a bekarikázott részre lenne szükségem.
a nyitókára.
Aha, jó ez!
Milyen árban van?
Postai utánvétellel megoldható?
Igy néz ki a gyári benzincsap kivezetése
Szia!

Érdekelne.
Tudnál küldeni róla képet?
mocika92@gmail.com
tzr-hez van gyári hátsó idexem kompletten 3000 Ft a 2 db.
Nekem van hozzá komplett gyári benzincsap 4000ft
2004-es tzr 50-hez keresek kuplungkart csak jó állapotú érdekel hiányos, törött vagy javított nem. akinek van írjon! ajánlatokat képpel és árral várom.
az nekem drága lenne. de köszi már sikerült megoldanom.