Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csáó,a jobb alsó érdekelne,meg van még?
köszi a választ :) de már azóta vettem bele,ugyan ilyet amit linkeltél :)
nekem 3Ah banner van benne

http://motor-akkumulator.aruke...
Sziasztok TZR-esek!

Barátnőmnek szeretnénk 50-es sportmotort (B- jogsija van, és egyelőre nem akar semmilyen A-t). Most robogózik, de az lassú Budapestre meg nem igazán jó neki a sámliszerű üléspozíció (évekig versenybiciklizett, szóval egy sportgép jobban passzolna neki). 2005-2007 körüli Yamaha TZR 50 illetve Aprilia RS 50 - ek hirdetéseit nézegettük. Teszteket is olvastunk, ott a TZR- ről írnak hibákat (önindító, kuplung, hűtő). Ismerősök azt mondják, az RS megbízhatóbb. Nekem a Yamaha szimpatikusabb lenne, de nem tudom. A lány 168 cm magas, fontos lenne, hogy leérjen mindkét lába.
A véleményeteket kérem, melyiket lenne érdemesebb és miért? Van esetleg olyan, aki mindkettőt próbálta? Előre is köszönöm!
sziasztok,az lenne a kérdésem,hogy a 2006os tzr-ben milyen akkumlátor van pontosan? hány amperórás? 12 voltos ugye? zselés vagy savas? köszi előre is.
Sziasztok!
Eladóvá vált kis vasam.
Komplett 80-as blokk van benne.
Nem hibátlan, de korához képest jó állapotú.
Egy oldalra az oldalidom 30 000ft.
a műszerfalba menő rózsaszínű kábelt kell elvágnod
szia! Érdekelne , hogy 30e-ért odaadod-e az összes idomot?
Üdv! A TZRemen 80-nál többet nem mutat az óra. Mit kéne csinálnom vele hogy mérjen többet? Milyen kábelt kéne elvágni vagy valami hasonló?
Sziasztok!Nincs valakinek sportkipufogója 2006-os tzr-re?
Hátsó gátlót keresek (legés csill. ülés alatt)
Hali!
Aki DR 70 es henger-el közlekedik dobjon már egy mailt lenne pár kérdésem

спасибо
THX
A tágulási tartályra meg arra a gumicsonkra ami összeköti a karbit a légszűrőházzal.
Vannak hozzá cuccaim!Mire lenne szükséged?
Az én bontott cuccaim sajnos sokkal régebbi modellhez valók, 92-es.
szia
2007 es vashoz kellen cucc
Szia!
Mi kellene?
Tzr 50 bontós urak jelentkezését várom.Kéne 1-2 apróság.
Dellorto PHBG 21 BD KArburátor eladó VADI ÚJ! 20 ezer FT Igény szerint küldök képet.
Valamint Metrakit Pro Race Főtengely 0km es dobozba Eladó 55 ezer Boltban 100.
Én AM6 öníndító Új! 13ezer
Hello! Már elkelt!
mennyiért adod a tk csövet?
Sziasztok!

A motorba gyakran kiég az első izzó. Milyet érdemes bele tenni, hogy ne vágja ki rögtön?
Most Halogén izzó van benne.
AM 6 hoz való Metrakit Pro Race Főtegely 0km es 12 es csapszeghez. Eladó! érdeklődni:bekecs2t@gmail.com
Eladó egy igényesen megépített Minarelli am6 motorblokk!
Dede István keze munkája. Kb 20le ami valós,karburátorral és légszűrővel együtt.
Normál állapotú OLASZ! am6 ot beszámítok 40000 ft ig
Beszerelésben segítek.
A blokk jelenleg a helyén van,kipróbálható.
Ára 150000ft az építési ár töredéke!
Érdeklődj privátba és mindent elmondok részletesen
06306934140
kokany.szabi@hotmail.com
sajnos jelenleg csak ilyen képem van a technikáról,de a lényeg látható (a gravírozás)