Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Letezik, igaz, utangyartott.
Kapni csak gyujtaskapcsolot is, kulon. De az azzal jar, hogy nem minden ugyanazzal a kulccsal fog nyilni. Van, akinek ez baj, ezert emlitettem a szettet.

Meg kellene nezni, milyen a csatlakozo a te gyujtaskapcsolodon, mert tobbfele letezik es nehogy olyat rendelj, ami nem kompatibilis
Köszönöm!
Eszerint komplett zárszett létezik ezekhez újban?
Köszönöm, nálam is ez a karabineres megoldás van jelenleg (ezzel vettem)...
Végülis használható :)
Nem erdemes es nem is igazan lehetseges roncsolasmentesen elvegezni ezt, sajnos. Ebben az alapotban nem vagy messze attol, hogy egy csavarhuzoval el lehessen inditani a motort.
Az oldalra helyezett gyujtaskapcsolonal sokan nem szamolnak a gravitacioval es nehez kulcscsomot hasznalnak, ami idovel szetveri a zarszerkezetet. A belseje kikopik, nem is igazan javithato sajnos.
Gyula modszere mukodik, avagy komplett zarszett csere (tanksapka, gyujtaskapcsolo, kormanyzar, sisakzar - ha van)
Nagyon jó volt a szombaton a Tököli motoros találkozó, kiállítás.
Szuper volt a szervezés, a játékokkal együtt. Én a lassulási versenyből kiestem. 😂 😂 Letettem a lábam.. 😂
Szia cnv!
Nekem is olyan volt. Nem érdemes szétszedni, én egy kis láncra tettem, karabinerrel. A lánc a mocin, karabinerrel. Kulcs be, karabinerre ráakaszt. Leállás, karabiner kiakaszt, kulcs ki.
Üdv ismét mindenkinek :)
Időközben levizsgáztam úgyhogy végre vezethetem is a kis 250-est.
Igyekszem minél nagyobb rutint szerezni.

Ennek örömére, elkezdett zavarni hogy a kulcs laza a gyújtáskapcsolóban (ráadott gyújtással is ki tudom venni, illetve akár ki is rázkódhatna menet közben). Érdemes megpróbálni szétszedni, gondolom csak letört bent valami biztosító fül?
Vagy egyszerűen csak vegyem ki a kulcsot indítás után és kész? (biztonsági aggályaim lennének azért...)
Köszönöm,megnyugodtam!Gondoltam én is az nagy uborka szezonra,de az elmúlt években nem volt ekkora,mondjuk az aszály sem! Üdvözlet
Miert szunne meg? A topik nem megy sehova, csak uborkaszezon van.
Üdvözlet a motoros társaknak!Tudja valaki,hogy mi történhetett az oldalal,több éve olvasom,hihetetlen jó dolognak tartom a sok hasznos tudás megosztását.Remélem nem szűnik meg.
Nem. Tömeg.
A kora reggeli óra jó lehet, de a délután, a hétvége az katasztrófa.
Nem autópályázunk...
Hétköznap. Berénybe a kora reggeli órákban, haza meg késő este. Útépítések vannak?
A déli parton ha NEM az M7-en mentek, hanem a 7-es úton, akkorát szoptok, plusz az északi oldalon, hogy megbánjátok azt is, hogy megszületettetek.
Persze az idegenforgalmi szezonról beszélek, előtte-utána teljesen jó.
Szóltam.
Ez komoly? 😂 😂 😂
A kapu előtt pőrére, fel a mocira, és tűz be? 😂 😂 😂
A jövő hét elején megbeszéljük. 08.03-án (szerda) Kővágóörsön Demjén koncert. Meglátjuk..... 😉 🙂
Az klassz lesz.......naturista kemping.
Motorral, de pucéran be tudtok hajtani 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Szia Anti!
Na akkor lesz programod bőven! 🙂
Majd jól meglátogatunk Berényben! 😂
Szia, Gyulus !
Mivel a múlt hétvégén elmaradt a Nagy Családi Tereprendezés, valószínűleg most lesz majd.
Aug 1-töl 7-ig lakókocsival Balatonberény.
Aug közepéig csak négy keréken közlekedek.
Én mennék! 😉 😉
Anti? Hétvégén? Merre? 😉
Szuper, akkor mehettek lassan a kovetkezo karikara :)
Sziasztok !
Motor továbbra is egyenletesen jár.
Mentem megint egy 100-ast, nem hagy ki közepes és nagyobb fordulaton sem.
Ezek szerint gyertya lehetett.
Sajnos kiszedni és megnézni az újat nem maradt idő egyéb teendők miatt. Lényeg, hogy jó.
Jó éjt mindenkinek.
Mar megrendeltem, a heten kicserelem.
Pedig akkor a Tiédnek is olyan 5 - 5,5 körül kellene beállni....
Nekem most jónak tűnik, úgy gondolom az 5,5 reális érték.
Van másik spirálod?
6 magassaga, de most megprobaltam volna esszel, remenykedve egy ot es felben meg a hazai benzinnek csufolt lottyel is.
Bakker!
Tényleg Murphy.....
Szerinted mennyit eszik az Ezredesed?