Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az igaz
Ragasztoszalag, melegragaszto, stb.
A sav meg felfedhet ezt-azt.
Viszont kifolyna most
forditott sorrendet javasolnek, sav utan hegesszetek
Sziasztok. Kipróbáltam a csavarral való tisztítást a tanknál. Lehozott sokat. Szerencsére megjelent kis három lyukacska. Befoltozzuk, aztán mehet a citromsavas tisztítás.
Rendben valamit megpróbálok kezdeni a rezgéssel
Te semmit, Ekecs ur felfedezett nehany szofordulatot a passzusomban, ami hullamtani szempontbol az elektronikaban is hasznalatos.
Olyan is volt, igen.
Mi rosszat írtam?
Látom neked is volt elektrotechnika órád ! És figyeltél is ! 😉
En szivesen meghalgatok barmit 1 honapja van nallam szoval jo ha tudom a megoldasokat
Csak egy otlet. A te motorod, a te dolgod. Kiprobalhatsz egy szivacsos markolatot is, de szereny velemenyem szerint az onmagaban nem sokat segit. Ugy gondolom, kell a plusz suly is, hogy a rezonancia frekvenciat eltolja es a vibracio amplitudojat csillapitsa.
Akkor marad a kormany tele töltés?
Na, mar kozelebb vagyunk. Nem, azon speciel merev a kormany. A befogo a villahidon van.
Elvileg nekem Yamaha XJ 600 S Diversion om van nem figyeltem meg hogy szilentezett e a kormany
Ah, köszi, na erre nem gondoltam! 🙂
Mert az 1000/1100-es XV (amibe tettem) 110-tol kezd el zsibbasztani. Autopalyatemponal a labad hamar telemegy hangyaval, a dugattyuk nem kicsik, tudnak razni, ha hajtod.

A kormany gumiszilentben ul, kormanyvegsuly megoldja. De a labtartokeret a blokkra van csavarozva kozvetlenul (pont mint nalad), ha jo nehez a cso, nem vibral annyira.
Hali, bocsi okoska kérdése: a lábtartó függesztékbe miért jó a töltősúly?
Sziasztok. 1993-s motor felnire milyen méretű gumikat lehet a gyárin kívül rátenni? Elég elfuserált méretet ír a manual. Esetleg kiváltani mivel lehetne. Főleg a hátsó 18" felnire.
A PU-hab súlya lófasz, zöme levegő.
Lövésem sincs, mennyi sörét kell bele. Kormányt még nem öntöttem tele golyókkal, csak lábtartó függesztéket. Ott a két oldalra elég volt egy 5 fontos búvároknak árult merülősúly (kb. 2.2 kg-nyi apró ólomgömb egy gyöngyvászon tokban), de az a cső vékonyabb is. Ilyen.
Mennyi kelhet ólomból gondolom nem egy kg
Purhab nem oldana meg?
Valamicskét segít ott is a súly, de nem jelentős. Barsnake (a csőbe dugható vibráció csökkentő betét) Magyarországon sajnos nem kapható.
Ezen a fórumon a faszi vasreszeléket használt. Én speciel inkább teleönteném a kormánycsövet ólomsöréttel.
https://xjrider.com/viewtopic.php?t=2685
A merevnél van lehetőség valamire?
Gumiágyazású kormánybefogó. A villahídba a kormánybefogó gumis furattal van rögzítve.
Ami nem szilentes, ott merev a kapcsolat.