Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

... hallod öreeeg ... ha most letéptél a kis barátaiddal valamerre a balcsi fele, tökönrúúglak. .. lebuktál sráááác.
4kor indulok egy karikára az Árpád hídtól.. valaki?
a következő gyorshajtási csekket ne fizesd be inkább üld le
na ott majd kigyógyítanak az ilyesmi dolgokból
Teee túltenyésztett hímbika olyan vagy mint az a másik innen a forumról az a frenky nevezetű bottal sem lehetne titeket agyoncsapni.
Én érzékeny emós fiú vagyok nem bírom a testi behatásokat lesérülök
meg aztán megrándult a hörcsög lába orvoshoz kell vinni
Kiskölköm szülinapja van nem megyek sehova
Teee! horgász neked ez a topik már nem való itt motorosnagyfiúk vannak nem halászok
Kellett neked annyit gyorsulgatni a lámpánál meg gumifüstölgetni hogy szétküldted a kuplungot.

Mondjuk én szerelőhöz vittem volna nem egy kóklerhez
Helló Mindenki.Végre elkészült a kuplung tuning.(Nagy köszönet Postás-El bandikának )3 fő tanulság: a kuplungkosár végén a csavarokat 8 nm húzd meg!A rugókat is cseréld. A próbakört már összeszerelt idomzattal tedd meg!
.. na gyerekek .. holnap ha jó időnk lesz, kocc valahol pesten, szerintem felmotorozunk a citadellához vagy valamerre, aztán majd kitalálunk valamit. .. én kb déltől pesten vagyok leszek, aztán pontosítunk és az idő is kiderül.
gyerekek a 18-as karikát ki kellene tenni mert a téma gyermeklelküekben súlyos sérüléseket ill lelki torzulást válthat ki...
Beteg vállal feküdtem itthon ott sem voltam
Na mi van postásgrande nagyon elhallgattál! Guen szerintem zsarold meg!Bár tavaly B kenesén nem egyedül voltam(B Miklos és neje valamint zs-kat nagykorú és még sorolhatnám.....Ők mind 1 -től 1 ig szavahihető emberek és szerintem emlékeznek a kis monológjára........
Montázs geci otthon csináltad a számítógépen
videó felvételem van róla
.. annyira, de annyira mókásak vagytok .. .. könnyen írogatunk a monitor mögül. .. szombaton kérem személyesen megjelenni és az arcomba mondani .. / de vigyázat, mert pálinkával támadok
Na eggyik nap bentvagyok a füribe aztán jött az asszony és lebaszott valamiért mondja mondja...
Egyszer csak rám szól -ne bámuld a csöcsömet éppen lebaszlak!
Mondom-Nem bámulom!
-Akkor mond el miről beszéltem?
-Nem tudom mert bámultam a csöcsödet
Mind a húszan hazudtok mint a vízfolyás sohasem beszélek csúnyán soha......
Most is csak azért mert felbasszátok az agyam és kurvára nem értitek hogy milyen geci kulturált csávó vagyok,aki soha de soha egy segget meg csöcsöt sem bámult meg szándékosan csak ha nagyon elém baszódtak a szemem elé
megnyalni?
Nincs rá bizonyítékod hogy valaha is beszéltem volna részegen a pinanyalásról.....
Amire meg nincs bizonyíték az nem is volt
Mindazt amit eddig elmeséltél nekem és a kedves fórumtársaimnak egy-egy meghitt motorostalálkozó alkalmával Szerintem lenne kiket megkérdezni
Mit tudsz te a baszásról vénember
Haver ,ha ezt a bejegyzésed a mama elolvassa neked csak Ráb@szás lesz!
Helló Mindenki.1 "Barátom" ajánlotta 5 évvel ezelőtt,azóta CSAK az van fenn Bár ahogy olvasom az amatőrök vissza cserélték
Már akit érdekel még a Baszás