Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Inkább apád húzott volna zsákot a "fejére" és sokkal boldogabb volna ez a társadalom
Testi épséged megóvása érdekében kérdezd meg kezelőorvosodat pszichiateredet...
Egyébként tettszett
Azt a fekete plexit mögbiznicelhettyük...
Thunderkot alkatrészem nekem is van egy egész motornyi!
Igaz a Plexi kicsit lerohadt rajta meg matt is meg törött is,az idomzat ilyen gusztustalan rózsaszín üvegszálas gagyi szar ha lehugyozzák akkor ilyen hangot ad hogy-prrrrrrrr-prrrrrrrrr.
Az első futómű nemrég lett felújítva a felnik fehérek koszosak de használható állapotban vannak végül is az árat kilóban mérhetjük hogy ne keljen sokat agyalni rajta.
Kb:70 kiló alu 300ft/kiló
Kb:140 gagyi acél 60ft/kiló áron.
Érdeklődni nálam.
Az adásvételnél problémát okozhat egy 6-kilós háztartási gázpalack is de majd zsákot húzunk a fejére azt megnyugszik míg létre nem jön a bolt.
Ha fekete kell nekem van egy bubis fekete egy szezont ment (3500km) nekem nem jött be .occó -é meg számitóm 6000.- jó magyar ft .véleményeket kérek az mra turaplexiről .
még 3 ezerért lefóliázod és megvagy a feléből annak amibe egy fekete plekó kerülne
Már tavaly is kiárulták 3e-ért, sajna feketéjük már akkor sem volt...
sziasztok a szatuna kft nél van egy db neon zöld gyári nagyságú plexi eladó be fejezik a motor plexi árusitást az ára 3000.- jó magyar ft remélem segitettem valakin.
EBC szett
igaz nem olcsó de az biztos hogy a minőségben sem fogsz csalódni.
esetleg még ebay is szóba jöhet
Köszi
imet, motorline... mindenhol ugyanazt kapod
Ott már néztem csak gondoltam hátha van valami bejáratott helyetek.
első körben a nagyvas-nál.
Hali, segítsetek. Az egyik cimbora kopó lamellát keres a 96 os thundercathoz. Hol érdemes szét nézni. Köszi előre is a segítséget.
Sok már ez a sírás, most már én is látom hogy egy golyóval kevesebb van nálad
Egy szavadba került volna és szerzünk egy kukáskocsit a balesetiig. Kakucson is összeszedtünk, egy kis kitérő utána még belefért volna...
De már akkor is lefele konyult a kicsi szád!
Ha lett volna egy jobarat aki bevisz.....
ha nem pont ugyanaz lett volna a lábaid között mint az asszonynak akkor mentél is volna a balesetibe a keletihez, egyből a bontóból ahova elsőnek vittek és felabriktoltak volna rendesen aztán 3 hét múlva vígan motoroztál volna és még a mai napig is meglenne a ktm
Ne sírj, mondtuk hogy keress egy rendes dokit és szabdaltasd fel magad...
Ha lennének barátok mellettem akik megmondják a tutit akkor talán fel lehet épülni de nem volt ilyen sajnos
.. igen, jól csiripelték a madarak, picit eltoljuk a mókát, viszont megfejejjük egy két plusz dologgal.
"erre koccintsunk mához egy hétre"

Jól hallom hogy a koccintás elmarad a hétvégén?
Érdeklődés hiányában?
khm lehet onnan gyorsabban is csak át kell gondolni a dolgokat...