Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Óra szerint 16 ezer. A valóságban meg 41 ezer. De leszarom, mégsem megy el idén a Rizs. Mikor meg eladom, beszámoltatom valamibe. De felejthetetlen 41 ezer kilométer volt az a három év alatt. :)
Szoktam is látni a hirdetések között. Zé, azt kell hogy mondjam, hogy mire azt eladják, Te már megkapod a diplomád, és lehet, hogy már a kiszemelt Volvoddal fogsz járni! :D
az enyém Tokajból hazafelé lépte túl a 13000-et :)))
és most 13ezer fölött vagyok vagy 5-6tal :D
hát m1 :D majd keresek valami szalont és megkérdezem mennyibe vennék be :D
fene se tudja...nekem anno piaci áron számolták be, bár azóta ott áll a szalonba...

viszont most a b125 miatt úgyis keresni fogják a 25ösöket, ez meg egy eléggé jó választás, szóval szerintem bevennék...max az órád véletlen leesne a földre és megsemmisülne és kapna egy újat...de az már nem a te sarad...
a Tiéd pláne bejáratós!
meg még 1 kicsi xd
Az enyém is csak alig használt... ugye Zé? :D Csak 10 ezer van benne :)
igen őszintén :D
kb mennyibe számolnák be? :D mert játszik az is :D csak még 2 hónap mire lesz nagymotorra jogsim ha minden igaz :D
Őszintén? Tele van a net 8-10ezret futott darabokkal...számoltasd be...az nem játszik?
Szerintetek mennyibe tudnám eladni? :D
Mert am semmi baja :D De hát mindenki a km órát lesi hogy úúú 46 ezer akkor ez 1 roncs :D persze vannak kivételek ;) :D
előfordul:)
van ilyen ...
Mikor még megvolt a gép, Gergő írt hogy neki szóltak hogy cserélni kell az üzemanyagszivattyút...na mondom fasza, felhívom én is a yamahát hogy mi van...

"micsoda?Neeem ,neem ez faszság, nem is tudom kitől hallottad, nem ,ez hülyeség"

rá 1hétre...

"szia Zoli, bekéne hozni a motort..."

na mondom:
akk. be kell nézni a yamahába....
köszönet!
hogy vigyem vissza a motort, mert ki kell benne cserélni valamit...
milyen levél ?
a tartalma azért érdekelne?
Srácok! Ti is kaptatok levelet a yamahától hogy valamit cserélni kell a gépben?Na mindegy, beadtam a levelet a suzuki budakalászhoz...ugyanis még mindig ott van a gépem.

Én 10ezerrel adtam be, még 2010ben...azóta ott áll:)

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125-5561
862
Sziasztok!

Keresek gyári yzf-r 125-ös rendszemtáblát. Akinek van eladó kérem jelezze.

Üdv: Norbi
Yzf-r 125 Ha valakit érdekel.
http://www.jofogas.hu/bekes/El...
Üdv!
Eladó R125-t keresek! Lehetőleg újszerű, megkímélt állapotban, okmányokkal (mindegy, hogy magyar vagy külföldi-e).
Ajánlataitokat várom az adrian_kosa@freemail.hu e-mail címre!
Köszönöm
adrian
Igen, R125 "betegség" az olajfogyasztás, és érdemes odafigyelni, mivel összesen 1 liter olaj van a motorban, tehát, ha sokáig nem nézegeti az ember, könnyen elfogyhat annyira, hogy károsodik a motor. Volt már velem úgy, hogy a szervízben 1 liter helyett 3 dl olajat engedtek le. :) Érdemes odafigyelni! :)
Köszönöm a válaszokat. Ahogy említetted, ugyanolyannal akarom feltölteni, csak nem vagyok benne biztos hogy milyen... a legelső útja a szervízbe lesz, mert esedékes, ezért nem akarom lecserélni az olajat. Erre a rövid útra mindegy hogy másféle olaj is van benne? Gondolom még mindig jobb mint olaj nélkül menni
Akkor úgy látom ez R125 betegség hogy bele bele kóstol az olajba.. én is vettem már észre azon magam hogy ops nívó száraz... én am castrol power 1 racing olajat használok :)