Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok

Vállaljuk idomok készítését üvegszálból, vagy a gyári idom javítását, ezek teljeskörű fényezését, vagy fényezés nélküli, anyagában színezett idomok gyártását, tovább airbrush és replikák készítését, vagy teljesen egyedi "fantázia idom" létrehozását.

üdv JAMAL
Én is XXXD
én ha egy biciklit kapnék ingyen még aztis elfogadnám
hát sztem a 600-1000ccm-es kategóriából ha valaki kapna ingyen egy gépet elfogadná...
:D egyetértek r6 sztem is jobban néz ki az r1 nél:D és amugy énse aztmondom h csunya vagy nemjo csak a cbr nekem egy kicsit jobban:D szovalazé ha hozámvágnának egy r6 ot vagy egy r1et atol még a seggemet a földhözverném:P mert azért azok is bejövösek:D
Tetszik az r6 is meg a cbr is :D nem mondtam olyat h azok rosszak :P elfogadnám azokat is .... csak vmiért a hűség márkám a yamaha.... :) :D am az új r6 még talán jobban tetszik külsőre mint az új r1.... de ilyenekben ugy is csak akk gondolkozhatok h ha dolgozni fogok :)
hát nemtom egyrészt nem anyira tecik a külseje ilyen idomzat terén a cbrnek !SZERINTEM! szebb az idomzata meg nem teccik ez az elektronikus gázkar megoldás jo jo tudom ez a jövö legalábbb nem szakad el a bovden meg ilyenek de azért az mégiscsak mechanikus ha elromlik legaláb megtom javitani de egy számitógéphez hozzáse tudok szagolni:D meg nemtom jobban teccik enyi:D
úr isten :O
valakinek nem jön be az R6 ?!
akkor én már vagy a Ninja-nál vagy a kis (BMW) 1000RR maradok
:) nekem nemkéne r1 egy jókis 600as cbr el beérném de csak mert az r6 nem jön be:D
Akk nekem is lenne egy r1-em :D .....XD
hát a jogsi így is, úgy is meglesz :D
ha nyerünk a lottón akk. tuti lesz motor
Jó van az :D majd meglesz....
értem köszi a válaszod

nekem meg sajnos nem tudom mikor lesz motorra pénz...
apa vállalkozásba kezd, így nem hiszem nyárnál hamarabb telleni fog egy normális motorra

de hát ez van
A Yamaha Máthénál nagyon korrektek és rendesek :D ezt tapasztaltam..... am meg asszem vmi 800 000 Ft volt lehet picit több.... hitelre vettük sajnos pontos hitel értéket nemtok mondani... annyit tok h 6 vagy évre vettük fel a hitelt .... a rendszámtábla tartót megakarom nyáron ... csak én nem merek hozzá nyúlni... nem naon tom h kell felrakni h sportos legyen...
ahogy néztem neked Yamaha Máthé lesz az aktuális:D
azt mondják korrektek...
így nem tudok neked mit mondani mi a jó...
-mivel nincs még ilyen motorom lehet nem is lesz :(
-nekem ha ilyen lenne a kipufogón kívül még talán a rendszám tábla tartót cserélném...
sokkal több lovat nem lehet belevarázsolni, hogy ne nyúlj a blokkhoz, ha meg már ahhoz nyúlsz akkor szerintem 2t kellett volna venned:D

-csak annyi hogy jól informált vagyok a dolgokban:)
-ha esetleg más kérdés...
-am. neked mennyibe van a motor?
hitelre(futamidő,törlesztő), vagy kp.-be vettétek?
OKé... sztem ez lesz... bemek és megkérdem tőlük h mit ajánlanak(de sztem nekem már multkor mintha mondták volna h bodis) de végülis nekem amit kell h jobb legyen a hangja.... szeretem ha egy motornak jó hangja van :D akk már az enyémnek is legyen vmivel jobb ... Ezek a gyorskábelek meg stb... mit dobnak a motoron? nah meg amin gondolkozok h nyár fele érdemes lesz vennem 1 sportlégszűrőt? az is dobna a hangján nem? Szted?:D
YZF-R 125 i.e. GPstyle EVOII SS FULL-SYSTEM e 8124 399,00
véleményem szerint ez a kipufogó rendszer...
a többi elektronika(gyors kábel... szerintem )

egyszerűbb ha ott a környéken beugrassz egy yamaha szalonba, viszed az alváz számod, és kérsz egy Bódis rendszert... olyan 50 pénz körül van... (úgy tudom)
meg szerintem nem sok különbség van a rendszerek között... (még a 2t 125-ösöknél véleményem szerint pár ló, itt csak nagyobb változtatásokkal lehetne több ménest előcsalni )
-így a sport kipufogó csak esztétikai
Köszönöm mindkettőtöknek... Az acrapovicos az elég drága.... sőt a leo vince-ből is csak ez az amit megtok venni -- FAST ELECTRONIC SYSTEM BOX (WITHOUT MAPS) 9300 230,00..... ez gondolom csak a dob?
nem kérted de itt az akrapovics is :
S-Y125R1-ZC YA YZF-R 125 (2008-2010)
COMPLETE EXHAUST SYSTEM
Racing line 1-1 SS header dia D32/28/32/38 and SS link pipe D38/32/38/45 & M-Z04302C SS/carbon outer sleeve/carbon end cap muffler with noise damper V-TUV110 & clamp CZ11 495,00 euro
itt a leo vince-s :

YZF-R 125 i.e. GPstyle EVOII SS FULL-SYSTEM e 8124 399,00
2008 - 2009 FAST ELECTRONIC SYSTEM KIT (FOR #8124) 9208 329,00
FAST ELECTRONIC SYSTEM BOX (WITHOUT MAPS) 9300 230,00
FAST CABLE 9307 99,00
FAST SWITCH (OPTIONAL) 9200 29,00

árak euro-ban
Tanácsot szeretnék kérni... ugynéz ki h nemsokára lesz elég pénzem egy sport dobra....milyet ajánlottok? (a pénz hiány miatt ne az egeket verje az ár)... sok a különbség egy leovince meg egy raptor között?
köszönöm mindenkinek
úgy tűnik csak júniusra lesz motorom, mert apa vállalkozik így most neki kell a pénz

de már jogsi úgy is hamar meg lesz
szerintem vegyél vékony saválló lemezt vagy alut és hajcsd meg furkáld ki ahol kell nekemis ugy van elözö tulaj csinálta ugyan de ha éncsináltam volna akoris valami hasoló lene rajta viszonylag eccerű olcsó persze csak ha van egy kis kézügyességed
Szevasztok!
Tudtok olcsón valami normális rendszámtartót?
grat