Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én a szervizben rendeltettem, 6800forint
Ha átnézed és jónak tűnik akkor valószínűleg az is.Kis 25ös blokk, nincs kihegyezve, a tapasztalat is azt mutatja hogy sokat elmennek:) Itt van pár hsz-el feljebb 700ért, 13K-val, szerintem az korrekt:)
Szép az R6

mióta árulod a 25öst?
Sziasztok első féktárcsa kellene az r125 re valaki rendelt már vagy tud valami okosságot irjon légyszi gyári 43 trw25péz ennyit derítettem ki de ha valaki tud jobbat ne tartsa magában köszi
Sziasztok, még mindig eladó a motorom.

http://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yamaha_yzf_r_125-5597132
Sziasztok!
Vásárlás esetén kb mennyibe kerűl egy r125 átiratása?
Előre is köszi.
Sziasztok!

Yamaha idomzat megvásárolható!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Es persze AZ olajhoz tartoznak kotelezo dolgok(szürök,fekbetet stb...)
Hello! Szerintem AZ r 125-nel nem igazan a km szamit(AZ inkabb a 2 utemnel lenyeges) hanem,hogy mennyire van karbantartva,milyen olajat kap es milyen idokozonkent! AZ enyem Meg van becsulve, a legjobb olajat kapja es figyelek,hogy eleg legyen benne, es igy Meg nem volt semmi Baja(kop-kop). En mar hallottam nem egy olyat ami igy elment siman tobb mint 50 000-t! Nekem ez a velemenyem.
Sziasztok, most szeretnék beújítani egy R125-öt, és érdeklődnék, hogy nem tudtok e valami jó eladót? Kb 700-750 ezerért szeretnék venni! És meddig érdemes használtan ilyet venni, gondolok itt, h mennyi km van benne?!
Előre is kösz!
akk. vitesd el máshova!
én nem hagynám hogy így maradjon, és még menni is vele....
Akkor nagy erőkkel várom a szervízt, ha nem romlik az állapota. :/
Így nem is merek vele "rajtolni"... Érzem ahogy fáj neki.
nem szabadna ilyet csinálnia
Sziasztok!
Ti tapasztaltok váltási nehézségeket néha? Gondolok itt amikor 2-ba rakjátok fel, nekem néha visszarakja üresbe. Nagy erővel felhúzás esetén is visszadobja. Kb. 5000km van a motorban, még nem volt meg az első nagyszervíz. De volt egy kis baleset, és elvileg átnéztek akkor mindent. Valami hasonló tapasztalat? Lehet hogy olajhiány? Többi fokozatot veszi mint amennyire finoman egy Yamahától várható...
Végülis meglehet buherálni, de a hangja sokkal jobb nem lesz...
Fogsz egy flexet és a kipuff. belső feléből, a szürke anyagból kivágsz egy téglalapot!:DDD
Sokat azért ne várj tőle, inkább vegyél/csináltass egy normálisat :)
Nem tudod-e esetleg.hogy a gyári dobban van-e valami folytás,hogy azt esetleg ki lehet-e szedni,hogy jobb hangja legyen?
Szépen, szépen..de Bendorfék feléből csinálnak neked az elképzeléseidnek megfelelőt.:)
Oval-tec? Szépen szól?
ja igen... Ár, megegyezés szerint !
Sziasztok.

Megmaradt a volt motoromról, egy kitűnő állapotban lévő ( kb 1000 km-t használt, csak a bejáratásig ) gyári kipufogó dobom... Slip-on-ra lett átalakítva, csak fel kell húzni a csőre. Ha valakit esetleg érdekel, nyugodtan írjon vagy hívjon a: madesz@indamail.hu e-mailcímre, vagy a 30/213-23-02-es telefonszámon !
Hol és mennyiért tudnék beszerezni Bódis sportkipufogót YZF-R125-hez?
Bocs a hülye megfogalmazásért Remélem a lényeg azért lejött
XD
A jelenlegi visszahivas AZ oldaltamasz biztonsagi kapcsolojara vonatkozik, ami leallitja a motort ha lehajtott oldaltamasszal rakod 1-be a motort! Ez a hiba csak bizonyos modelleket erint, amit vazszam alapjan tudnak ellenorizni.
Már elkelt!
mennyiért?