Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Becsődölt, nem is tudom, hogy miért....
A city eltűnt onnan ahová még legutoljára vittem a gépet.
magával a márkával nincs gond, csak néhány szervizt kéne bezárni a picsába....az R6al nemvolt eddig semmi gond, kopp kopp
soha többé hangvillás:) betegágy...
Errőlvan egy érdekes történetem....
Megkaptam a levelet, visszavittem a Yamahához, megkaptam a papírt a pecséttel, hogy blablabla kilett cserélve, mondom rendben!

Pár ezer KM múlva, a motor elkezdett szarakodni.....nemtudtam mibajja lehet....bevittem redbaronhoz, aztmondja a szerelő srác meghalt a benzinpumba, mondom pedig kilett cseréltetve....aztmondja nekem, lehet kicserélték, de nem a jót tették bele, hanem egy másik hibásat amit kivettek egy másik motorból....70 ezer vagy mennyi lett volna az új benzinpumba, még jó hogy tudtam bontottat 30ért......ennyit az "ingyen kicseréljük" témáról.....
DE visszahívta a gyár, nekem is cserélték visszahívás keretein belül...
Srácok!

Hát NEKTEK nem CSERÉLTÉK visszahívás keretein belül a benzinpumpát?!(ingyen?!)

Nekem anno ezért (is) visszahívták a gépet!
Én se vágom h mi lehet vele a baj,nekem nem volt ilyesmi problémám...Rambo jól mondja,tankold + :D

Am, Rambo szép az r6 :D nagy álmom nekem is :)
szerintem ez egyedi probléma, nekem sose volt ilyen gondom, pedig énis tekertem melegben elég sokat, de mindig könnyen nyílt
hallani se hallotam eddig senkitől, és ha a yamaha is rázza a fejét....hát érdekes....

tipp: motorozás elött tankold tele
Sziasztok! Most, hogy tekerem a vasat ebben a melegben előjött egy olyan probléma, hogy melegben alig lehet kinyitni a tankot. Valami gumi tömítés érhet össze szerintem vagy nem tudom. Beszéltem a Yamahával, számukra ismeretlen ez a probléma.... Esetlen valaki járt-e már így illetve valami megoldás van-e erre a problémára ( házi kókányolásról szó sem lehet). Természetesen kilehet nyitni a tankot kb. 5perc feszítgetés után, csak félek, hogy a kulcs beletörik mivel a 2 kulcsból csak az egyiknek ismert a lelőhelye :D
Sziasztok!
Tervez valaki nagyobb gépre váltani? Jövőre frissül a választék!
Honda 250R vs. Kawa 250R.
http://motorosvilag.blogspot.h...
Ki mit választana? Miért?
Üdv.!
Eladóvá vált szeretett TZR-em kategória váltás miatt.
Csere/beszámítás érdekelne, kizárólag YZF R125-re.
Itt egy link a motorról: http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Ha valakit érdekel, írjon bátran! djnoresh@gmail.com
Szívesen
Hát igen.. de nem tudunk sajnos mit tenni...
Hali !

Na jolvan köszi a tippet majd visszamegyek megmondom... És tényleg ez típushiba, bár ilyen árkategoriás gépeknél többet várna az ember.. a gyártorol nem beszélve...
Hello

Hát igen az a fránya benzinpumpa.. nekem is volt szerencsém átélni ezt(és még magamon kívül kapásból tudnék mondani 3 személyt) de én elég jó áron találtam hozzá 1 szinte vadi újat azóta is üzemel tökéletesen..kopp kopp..
Nekem annó és nemrégiben egyik ismerősömnek azt mondták a yamaha szalonban hogy 50 ezer forint szóval az 168 marhaság... simán kilehet szedni a tankból mivel csak rá van fogatva ilyen peremre a tank tetején..
Menj vissza a szalonba és mond nekik.. annó mi is gondolkodtunk hogy többen össze kéne fogni hogy ez gyári hiba vagy valami és hátha kicserélik mert 50ezer elég húzós ár... de végül nem lett semmi... Eddig akit ismerek és ilyen motorja van mindenek tönkre ment a pumpa...
Sziasztok!

'09 es R125öm van... nemrég elkezdett szórakozni, amikor hideg a motor pöccre indul de ha megjáratom meleg állapotban esélytelen a beindítása.. a probléma állítólag a benzinpumpa. a márkakereskedésben aztmondták, hogy ez a probléma állítólag csak magyarországon van, (végülis azért olvastam angol fórumon hogy van aki 4szer vitte vissza ezzel a problémával a motort..) mert nem bír valamilyen adalékanyagot de így nem hívja vissza a motorokat garanciás cserére a gyár és mivel a pumpa integrált a tankba csak tankot lehet rendelni 168ezer forintért... valaki valamilyen információt tudna erről mondani? esetleg ha valaki tud eladó bontott pumpát kérem írjon! fontos lenne mert így halál vele motorozni, reggel mehetek egy kört ugy h nem állok meg sehol utána egész napra kuka... néztem ebayen szinte nem szállítanak Mo.ra vagy ha igen akkor az is vagy 40 ezer lenne egy használt pumpa... Előre is köszi! szép napot sziasztok!
HellóóSzijasztok!

Most lomtalanítottam a garázsban és találtam egy gyári R125 rendszámtartót! Ha valakit érdekel dobjon egy emailt! 0km-es!
Szija ha gondolod és tényleg érdekel akkor én 580 000 ft-ért árulom az enyémet.
Érdeklödj ezen email-cimen: viktoria611@freemail.hu
Egyben keresek is Yzf 125-öst max 600.000-ért.
Sziasztok
Eladóvá vált a 2009-es TZR 50-em
Csere egyedül Yamaha Yzf 125-re, ha kell ráfizetek.
Ha érdekel, Telefonszám: (+36) 20/9162436 E-mail: eduka427@gmail.com
igen félre olvastam, fékbetétre gondoltam...
Áááá....alig akartak adni érte valamit, szemberöhögtem a kereskedőt amikor mondta, hogy mennyiért számolnák be..
nem érte volna meg beszámoltatni?
Köszi, már egy ideje árulom, elég halott a piac, pedig ez az egyik leg olcsóbb ami fentvan, és hogy ezvan a legjobb legmegkíméltebb állapotban azis biztos, de ahogy mondták a kereskedésben ahonnan az R6hoztuk: " A motor a mai világban már luxuscikk, igy kevés fogy belőle" ....valami van benne
Szia vagy félreolvastál valamit vagy lemaradt egy 0-a de már megoldódott köszi 27000-froncsiért legyártanak eggyet ráadásul hullámos tárcsa lessz