Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


vagy amike az erősebb kocsi:D:D:D
jön a hammer,szembe a kispola...
Hehe, ez a végén itten már nem topic téma, aztatot kitiltank minket...

Erről egyszer beszélgettem anno az oktatómmal. (B kategória) Ő mondta,hogy volt olyan tanulója, aki már 5-6 évet vezetett jogsi nélkül, városban is. A KRESZ-t nem tudja, hogy csinálta meg. Szal kérdezi a faszit: Melyik autó mehet először? Mire a válasz: Amelyik gyorsabb.

Azután végiggondolta az oktatóm, és rájött, hogy igaza van. Mert hát, ha balra akarsz kanyarodni, meg kell várnod a szbe jövőt. Ha gyors, ő megy előbb. Ha lassú, akkor te. És tényleg igaz, még ha ilyen hülyeségnek is hangzik.

Bár állítólag amikor behajtott egy üres kereszteződésbe, és csak nyilakat látto mindenütt, akkor már tanácstalan volt a fószer...
Sajna ebben is igazad van, én sem láttam
hát én itt nem a testi méretre gondoltam,h 60as karja van a csávónak
hanem a pénzemberekről,
mer megy 200al a 40millás csoda kocsikájával,nem büntetik meg,te mész városba 65el,téged meg megbasznak...meg habert is eltiltották 1 évre,mer jogsi nélkül ment,de pl ti láttatok már vaéaha cigányt tanulókocsiba??mer én még nem...honnan van jogsi??veszik a feketepiacon..ienel kéne inkább foglalkozni
Mert nem tudnak! Te elkezdenél emberkedni mondjuk két kigyúrt izomagyú állattal? Én nem, az biztos és szerintem Ők is így vannak evvel.
hát van olyan is,de van a tipikus okoskodós,aki kihaszájja,h kapott 1 kis hatalnat a kezébe,és csak a kisembereket fogják meg,mint mi,de a nagyon dolgkkal meg nem csinálna ksemmit
Ez az a kék ledes, amiért ba...tattak?
Hát igen, A honvédségnél legalább azt megtanultam, hogy bármi is van azon a francos vállapon ugyanolyan ember Ő is mint én Ő is emberből van, neki is vannak érzelmei(csak jól rejtegetik). Meghát a kivételek, hál istennek vannak még jó érzésű Yardok is akik meghallgatják a másik fél verzióját is.
ot a zr ,és a másik meg a mitom,az új szerzemény..
rendszámos ám,nem ám holmi 50es papírok..
jó ,nem mind gaeci,de azé vannak köztük szép számmal,mer sokan azér mennek rendőrnek,hogy akk hatalmat kapnak,és egyből okoskodnak..itt szerencsére szarvason,vagyunk 20erzen a városba,kevés a yard,és azok is a,mik vannak ,normálisak...pl megyünk 60al a főuccán este mocival,neon,ledek minden virítanak a mocin,ot áltank,h kifordujanak,látják,h megyünk mint a hülye,meg h a neon is virít és nem jönnek utánunk..meg volt már pár ien jelenet,pl amikor igazoltattak,ak is megállunk,mocik alatt virítanak a cuccok,és semmit se szóltak,nah minyá teszek be az ex robeszomról képet,cs hogy lássáok hogy virítottam
Hát igen. Nagy önbizalmuk van, amikor a gyerekeket kell szivatni. Én tudom, hogy többet ilyet nem fogok hagyni. Engem ott szivattak 20 percig, hogy behívank a rendőrségre faterommal együtt (mert ő volt az üzembentartó), és talán megmarad a jogsim. Elbeszégetnek velem arról, hogy mégis hogy gondolom ezt a közlekedést. Aztán a két kis köcsög összenézett és alig tudták visszafolytani a röhögést. Még 15 perc szivatás után elengedtek. Én ilyet többet nem hagyok. Mostantól ha valamelyik kötekedik, kapásból azzal kezdem, hogy közelről ránézek a ruhájára, és már írom is fel a nevét.


De azért jó tudni, hogy vannak normálisabbak is, hogy vannak kivételek.
A múltkor egy megállított és amikor levettem a sisakot csak lesett még köszönni is alig sikerült neki. Azt hitte majd valami fiatal srácot kap el és egy kicsit egrecéroztatja. Még azt is elfelejtette miért állított meg. (stopptáblánál nem álltam meg.)
A yardok gecik?! Ne általánosíts! Ide ír ám egy Pohi nevűsrác is!

Egyébként engem is szopattak anno nem is kicsit, mert kék LED volt a helyzetjelzőmben. Az a két csávó tényleg két köcsög buzi volt. Nem is sejtették, hogy én ismerek a rendőrségen olyat, aki ezek után belőlük csinált hülyét...
húúúúú,77ben még az apám is a homokozóba jáccottt,nemhogy én
a yardok meg gecik...monyuk én kis városba lakok,itt szerencsére alig van,összesen 2× igazoltattak,pedig mocitam egész nyáron...meg eélég normálisak a yardok itt:)
Hát az idők folyamán már volt egy-két afférom a hatósággal(de sajna mindíg én húztam a rövidebbet) Állandóan kölcsönkérnek és sose adják meg .
Egy darabig gyűjtögettem a cetliket, dehát mi vagyok én irattár?
wazze akkor még csak a -10 éves tervben voltam, akkor akár a faterom is lehetnél
minden tiszteletem a tied
77- óta koptatom az aszfaltot, hol a gumival hol meg ...
hú,látom gurultál már pár km et mocival..:)
Azt hiszem 30 Le körül 1 - 2 Le már nem igen számít, egyébként lehet, hogy igazad van
sztem gyárilag ninncs az 36,inkább 32körül van..
nekem is polini van rajta,meg arow puff...így kb 40paci leeht...még járatós a gép...

de a husky volt az egyetlen olyan amin nem volt biztosítás
meg is fizettem érte a kemény tanúlópénz, rájöttem hoy ezzel nem szabad játszani.
Énszemélyesen nem ismerem Kishapsit, de nekem az eddig nem úgy tűnt, hogy bármelyik enduroja is hivatalosan forgalomba helyezett gép lenne...
igen tudom, azért mertem ezt megcsinálni, mert magyarországon én voltam az első tulaj, közvetlen attól az embertől vettem aki behozta
MO ra a motort, é otthon lapult a szekrényben a vámpapir és a külföldi forgalmi.
A mostani fiatalabb rendőrök 80%-a már eljátszotta ezt a 125/50 dolgot anno 14-15-16 éves korában. Akkor ezek a mocik még fiatalabbak voltak, de nagyon jól tudják, hogy nem 50-esek. Ha valakit szó nélkül elenged a rendőr, az azért van, mert ku*vára nem érdekli az egész...
Azt tudod, hogy ha előtte neaggya isten Myagyarországon már rendelkezett rendszámmal akkor pillanatok alatt alvázszám szerint lekérdezhetik és akkor bukta