Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ,akkor ezentúl a ha motor,akkor a babettára fogok gondolni...
amúgy azt a tesztet enger gabi írta még 2éve,azóta már van csinálva rajta minden pöpecre,most nagyon fasza a gép..
Igen vazzeg, mindig ezzel jövök...
De ti akárhányszor motorra gondoltok, mindig egy agyonburkolt valami jut eszetekbe. Egy nagy műanyagdarab. Vagyis sportmotor. Miért van ez? Jusson eszetekbe inkább egy MZ vagy bármi...

És különben is: teganp elolvastam a Mitodról a tesztet a 125.vilaga.hu-n. Hát elég rendesen el lett szidva a gép, Te a fórumban nem így magyaráztad. Vagy azt az előző tulaj írta?
Ő is félti a jogsiját...
pohi!
az r1 el mennyire fogod betartani a sebességkorlátozásokat?
jaajjjjjjjjjjjjj safee...te mindig ezzel jössz,h csak speed moci létezik?
nem,nem csak az létezik,de én is a speed mocikat szeretem,meg sztem pohi is,mer gondolom nem crossozni vette az r1 et..
HI Pohi!

Nem tudom hogy a 166-os hozzászólásodat milyen szándékkal írtad , de ha kinevetsz akkor hagy ne mondjam milyen vagy mert szerintem kérdezni nem szégyen!Inkább kérdezek mint, hogy gyökérségeket beszéljek!
davidwrc!

Ott yamaha Xj 600 Diversionnal mentem, mert azzal sokkal könyebb megcsinálni mint egy 900-assal. Amúgy Nógrád megye, Balassagyarmat.
Gondolom tetszett a mecsek!!!
Nekem személy szerint nagyon bejön az Orfü-Pécs-i szakasz!!!!
Pohi
milyen motorral kellett menni Diversion ott is?
Amúgy hol vagy motoros rendőr
Gixer!

Hát volt a motoros képzés kint Nagytétényben. Ott kezdtük a gyakorlást bemelegítéssel (egykézzel vezetni, felállni a motorra, egyik oldalt mindkét láb aztán másik oldalt, feltérdelni rá, húzni a gázt és mellette menni, stb. Aztán voltak kisebb kanyarodási gyakorlatok (slalom, 8-as, nagy kör, kis kör, szűkülő bóly, holland kapu, egykézzel vezetés másikkal kötél fogása körbe egy bólya körül és a kötélnek feszülni kellett vagyis nem leérni a földre.) Ezt gyakoroltuk 2 hétig, de közben lementünk Kecskemétre a gokartpályára és ami kifért a csövön körbe körbe amíg el nem kopott mindkét lábtartó és sajna a kipufogó is kilükadt mert már azt húztam a kanyarba a szerencsétlent. Voltunk az Euroringen ott is gyilok körbr körbe. Volt távolsági vezetés Pécsre a Mecsek szerpentinjeire. Aztán vizsga. Miután sikerült szombat 08-12-ig odaadták nekünk a Hungaroringet és ez mint ajándék motorozás volt a sikeres vizsga után.
"akkor gondolom az r1 el azé jobban szeretsz menni..:)"

Miért?! Csak sportmotor létezik? Más nincs?
Hát nem mai gyerekek Az R1-et most vettem január 27.-én, úgyhogy még nem is tudom igazából milyen. A jégbordákon hazadöcögtem 60-70-el és ennyi. Nagyon várom már a tavaszt
Kedves Pohi!!
A hugaroringen mit kelett megtanulnotok a motorokon?
Ha szabad érdeklődnöm?
akkor gondolom az r1 el azé jobban szeretsz menni..:)
de ezek már régebbi mocik nem? a rendőrmotorok...
Örülök, hogy segíthetek nektek .

A rendőrmotorom egy Yamaha XJ 900 Diversion (csőváz, kardánhajtás, léghűtés, jó nagy ). Majd lefényképezem tavasszal, most pihen a garázsban.
"nekik nem kell műszaki vizsga meg ienek csak lesz rendszámuk?"

Biztos, hogy a piciket is kell majd műszakira vinni, meg az átiratás is plusz lóvé, meg ilyenek. Az is plusz bevétel.
kap 1 ien jelvényt:)
POHI az internetes rendőrtanácsadó címet megérdemli.
kihalásos alapon? akkor ez oan,mint a spártaiaknál a vének tanácsa, vagy nemtom hol,de tanultunk vmi iet,monyuk én soha se tanulom me,gde ez más dolog,nah a lényeg,h ott is ha kihalt vki,válaszottak másikat..
de ha lesz rendszám a "kis zummökőknek",akkor nehezeb lesz emgoldani a 12550 problémás is nem?vagy nekik nem kell műszaki vizsga meg ienek csak lesz rendszámuk?
amúgy neked mien mocid van a rendrségnél?
az r1ed nagyon szép,azt néztem a a a a nemtom miaz .. ha a nevedre akttintok akkor jön be..
Igen-igen, köszönjük Pohi!

Mindent összevetve, ha jön a tavasz szerencsét próbálunk, remélem nem kell keserű tapasztalatokról számot adnunk!
Hála pohi kollégánknak, ki ezekben az ügyekben jártas!
Nagy siker lett a topik!
Köszönöm!
zotyavfr!

Ahhoz, hogy motoros rendőr legyél min. el kell végezni érettségi után egy 2 éves rendőr szakközepet. Ha ez megvan és a nagy "A"-d is akkor keresni kell magadnak egy üres helyet, hogy motoros lehess. Kihalásos alapon megy . Ha ez is megvan akkor el kell végezni egy speciális 2 hetes motoros rendőr tanfolyamot és le kell vizsgáznod. Ennyi.
Akkor legyen úgy! Nekem egyébként megvan a nagy "A"-s jogsim már egy ideje.


Egyéb:

Hogyan lehet bekerülni a rendőrséghez, motoors rendőrnek? Elsőnek nem lehet ott kezdeni? Vagy végig kell járnom a ranglétrát? Erősen gondolkodok már rajta egy ideje, hogy nem lenne rosz nekem egy ilyen pálya. Egyébként az is érdekelne, hogy milyen kritériumoknak kell eleget tenni ahhoz, hogy motoros rendőr lehessek? Érettségi? Diploma?

Van itt Kecskeméten egy Diverson rendőr motor aminek elvan törve a rendszámtáblája derékszögben! Olyan jókat szoktam rajta mosolyogni! Neki pedig nem kell tartania a trafipaxtól!!!
erröl én is hallottam és kösz!!