Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a biztosítást lehet úgy kötni hogy a megkötéstől számítva egy évig jó? mert hogyha nem akkor ne várják már el hogy megkötöm év közepénél és kifizettetik az egész évit
Akkor inkább egy brutális Freccia tuning.
Tegnap teljesen megváltozott a rendőrökről alkotott képem. Autóval voltam, megállítottak, és még jogsi sem volt nálam. Már akkor ideges voltam, amikor a srác leintegetett az út szélére, hogy: nem elég, hogy szivatni fognak, most ráadásul még teljesen jogos is lesz az egész... De nem, abszolút rendes volt a srác. Megmutattam az autó papírjait, és mondtam, hogy gyorsan odahozatom a valakivel a jogsit/személyit. Azt mondta nem kell, végignézegette a forgalmit, biztosítási igazolást stb, aztán annyit mondott, hogy: "Tartsa magánál az iratokat, további jó napot kívánok." Lehet, hogy ismerős volt neki a név (bátyám gyakran jár focizni rendőrökkel), vagy nemtom, de nagyon jó fej volt a gyerek.
Ha eladhatom(rendőrség...?) a frecciát + az xt-t +simson-t talán egy hasonló kaliberű Rs vagy Mito. De én is súlyos pénzügyi problémákkal szenvedek
dehát?
Jaja elfogadnék 1ilyen motort Dehát.......
talán te is ilyet akarsz?(nem bánnád meg )
450.000 nekem meg visszakéne iratatni 11 kw-ra de nem segít senki
Mennyi volt?(ha megkérdezhetem) No a KPM mérési technikájárol még mindig nem tud senki semmit?
Nemem azt mondták fékpadon mérik és a kilowattot nézik.
sajnos erre pontos választ nem tok adni mert még csak most vettük meg ovatosan használom lévén h a jogsit még csak most csinálom
Matt Rs mennyit eszik így az aprilia?
remélem én is!124 ccm és 21 kw van a forgalmiban szal még örülhetek is,mert 154es polini hengerszettem van(+38as Dell"Orto karbi+Arrow cső) és gyárilag is több mint 21 kw asszem 25.4 igen ennyi de így... :) kicsit több :P
Szerintem emiatt nem fog bántani senki. Az én motoromnak 12 Kw volt a forgalmijában. (valójában 21 Kw-os, meg volt még ott pár érdekesség... ) De amúgyis tök mind1, 125 ccm azt kész...
Miért ökör azzal h előbb azt írtam a srácnak h ha nincs pénzed akkor nem kell motoronzi azzal valami rosszat mondtam?
Ez így van lehet bringázni vagy görkorizni az nem kerül sok pénzbe

És akkor erre itt elkezdesz durrogni....
Nevetséges vagy kiscsávó
lol...nehogy már te mondd meg h én irigy vagyok e rád...csak jobban tudom hogy utálom/elitélem az olyanokat mint te és semmit nem fogadnék el tőled...kurvára nem vagyok irigy nem is kóstolgattalak csak meg mondtam hogy 1 igazi paraszt vagy ennyi,aki kicsit el van szállva magától mert azt hiszi h ő a nagy yaskari...közben meg...és szónincs irigységről...szóval ezt buktad drága...
Matt:::: Fogalmam sincs
Most jó??

Sztem ...................... KENŐPÉNZ!!!!!

De most viccen kívül tényleg nemtudom
inkább válaszoljatok a kérdésemre ahelyett hogy itt basztatjátok egymást
Dehogyisnem hát szerinted miért kóstolgatsz itt????
Sárga vagy az irígységtől!!!!
Ezért szar hely Magyarország mert kúrva sok irigy paraszt lakja......
És ha a másiknak több van az átlagnál akkor az már egyből baszogatva van......
Húzzá a pics@b@ kis hülyegyerek kúrvára nem vagyok kíváncsi az olyanokra mint te vagy!!!!
Kis irigy paraszt
ht bazdmeg nem tehetek róla h nem vagyok milliomos...rád meg kurvára nem vagyok irigy mert nem akarok egy beképzelt fasz lenni ennyi no comment...
Te meg egy csóró irigy balfasz......................
Azthiszed magadról most kurva nagy vagy mi?????

Imétlem:::: balfasz......
nekem meg van egy kis gáncs a forgalmiba,mert 21 kw van irva nem pedig 11 és A1el vezetnék ho tom megoldani hogy visszaírassák? létszi help me
1 igazi buzi vagy joe...újgazdag köcsög aki osztja az észt...ill próbálja osztani de nagyon nem megy neki...
Szaby Akkor nem kell motorozni ha nincs pénzed!!!!!!!!!!...................

Ennyi
Sziasztok!

Nem tudom ti hogy gondoljátok, de én nem vennék 125/50-es mocit mert szabályosan nem lehet vele közlekedni sehogy se. Én jövőre szeretnék cserélni NSR 125-re, egyenlőre jó ez a TZR 50-es.
De mindenképp olyat ami 125-ösként forgalomban van. Mert nincs pénzem kockáztatni, most nyáron teszem le az A1-et.
És ha belegondoltok ha megfognak 1szer akkor megvan az A1 ára, úgyhogy nincs miért kockáztatni sztem,
meg sokkal nem is olcsóbbak a 125/50-esek se.
Én így gondolom de mindenki döntsön ahogy akar, mindenkinek a saját dolga.

üdv: Prof
Hell 1 gyerek szerint padon mérik a motor teljesítményét a KPM-nél!! +az alváz szám alapján. A kérdés az hogy mennyire tudom lefojtani a motort? 28-rol 5-8le-re?