Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt nem értem pontosan! Kva nagy ktsg-ek az vicc volt?
Amúgy azért akartam venni egy 250-et, hogy egy év múlva ne keljen lecserélni, ha meg már felújítom, akkor meg pláne!
azért írtam,h kéne faragni az árból,egyértelmű,hogy kurva drága csak a típust akartam megmutatni
Kva nagy költségekre. Vegyél kiscibert, járj le 1 évet kukucskára, aztán add el, és meglesznek az alapok.

Nem ér meg 4 kilót az az rs. Első hölgy tulajtól . Valószínű h 13 éve meg van a gép...
ennyit akkor se ér ez...:S
Akkor, ha jól értem, a cél az, hogy ne érjen a kanyarban a gázadásnál nagy meglepetés!
A neten találtam folytások nélküli 125-öst, 25-33 lóerőig feltornázva! Nincs nagyon kihegyezve?
Vagy ez nem befolyásolja a motor élettartamát? Mekkora költségekre kell számítani egy ilyen motornál?
...mert ugye olasz!

Előre is köszi a választ!
Ebből azért lehetne alkudni,de,ha tényleg ilyen szép akkor jó vétel pl
Ha gyakorlatlan vagy minden veszélyes,így inkább vegyél olyat amit kis kockázattal tudsz kimotorozni,egy 125ös is nagyon jó tud lenni. A 250-es 200at megy és 2 üteműre jellemzően hirtelen jön meg az ereje,nehezebb vele bánni.
Ha RS 125-öt szeretnél akkor meg pénzfüggő,de én inkább egy tip-top régebbit vennék,úgyis fel kell újítani előbb-utóbb,ugyanaz a technika,meg eladásnál kevesebbet buksz vele
Hja igen és még annyit szeretnék, hogy milyen időset érdemes megvenni és mire kell/kellene figyelni?
Köszi a segítséget!
Azt még elárulná valaki, hogy mi ebben a nagyon veszélyes meg sok? Közel 90 kg vagyok!
vegyel 125öst de simson meg robogok utan meg az is sok lesz.
Ez nekem így kevés...!

Általában 5-600 cm3-ig ajánlanak motorokat kezdőnek, abban is van ennyi ló bár lehet, hogy a nyomaték az kevesebb! Van egy ismerős az is ezt ajánlotta, bár ő a 125-öst! Akkora lenne a különbség?
50-es nem kell! ....és azért több eszem van, mint kedves ágicának!
A kezemben van a gáz! Ezt a mondást viszont más ismerem!

Vélemény?
Szerintem elég gyorsan. Nem bírná feldolgozni az erőt amit kap, mint VV Ágica a hirtelen jött sikert.
Szerintem viszonylag gyorsan meghalnál vele
Hello!

Csak egy kérdés...
Ha első motornak veszek egy 250-et, utcai használatra, járkálni, élvezni, akkor nagyon bátor vagyok?
Nem vagyok nagyon gyakorlott...el nem esek, de csak 50-eseken mentem (simo, swarbi, robogó), azt sem rendszeresen!
Azt mondják ez elég gyors gép is lehet, de nekem egy korrekt gép kell!
Vélemény?
látszik kurvára értesz hozzá, csak lejárattad magad
Persze kapsz....Igaz hogy évjáratban kicsit öregebblesz+ugye kicsit "tucatabb" motor de végülis kapsz
Uhhh, intelligens hozzászólás volt, köszönjük!
700 ezer hol érne már ennyit? ennyi pénzért már 750 es kawát kapok. El vagy te szálva egy kicsit
Sziasztok!
Az alábbiakban hirdetett 2001-es RS 250-em extra akciós áron eladó 700eFt-ért. Tel.: 20/3508433
Most ki kell nevetni a kisebbet?!
lol
Helósztok!
Tudna valaki pár szót mondani ennek a motornak a karburátoráról (Mikuni TM 34 SS), hogy mi az a powerjet, hogy működik, és működik-e ha más motorra szereljük a karbit (legalábbis az egyiket). Pl. szivató van ezen a karbin, vagy a hidegindítást is megoldja a powerjet?
Köszi szépen emberek. Ugylátom akkor nem én vagyok a "MADÁR".