Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt az rs-t hirdették a grandemoto honlapján. Ott is 550-ért árulták. Szerintem nem túl megnyerő az a "csak pályán használt" megjegyzés.
az sajna nem jo
Nem én adom el, hanem ismerős... Sajnos családi problémák alakultak ki...:-(
miert adsz el egy ilyen jo gepet?
Hello!
Eladó egy Aprilia Rs 250 Racing Replica! 1995-ös, 8900 km-el.

Link: link
tessek rozsdas
csak neked :)
elado dolgok egy resze - http://motor.hu/motor_vpage.js... - ide irj mailt.Mond meg pontosan mire van szukseged es kitalalunk valamit.Nem arulok bagot, ezert az arat is megkerem!Lampa,feklampa,index nelkul eladom az idomot de nyilvan kulon, csak fejidomot nem.99es harada idomokrol van szo.
Képet tudsz felrakni az idomokról, milyen árra gondoltál?
Igen, egy Ignis-es csaj a külsősávból akart megfordulni és nem látta, hogy a belsőbe vagyok, és sérült a fejidom(nem tudja megcsinálni a műanyagos), első sárvédő, bal oldalsó idom. nem tudsz szerezni egy fejidomot?
Ami nekem rémlett az a ski-doo, de most néztem, hogy abban is rotax van.
Polarisnál biztos van pénz fejlesztésre És mit sikerült összehozniuk?
ja igen...bar neha a jetskikbol importaljak a blokkot...asszem csak a polarisnak van/volt sajatfejlesztesu injektoros (!) hoszan motorja.
Meg motoros szánban is. 800ast biztos.
Kawasaki es Suzuki gyartott 3 hengeres 750-est,de a "70-es evekben es a mai szemmel classic bajknak mondanank.
Mielott a Superbike kategoriabol kitiltottak volna a 2T motorokat,voltak gyari verseny 2T motorok es az amerikai DIRT BIKE-ban is. Ezek Kawak,Suzukik es Yamahak voltak.
Manapsag csak jetskiben talalni 2T nagyobb 2T motorokat 750-1200 korul asszem.
Paran fogtak egy ilyen 2 hengeres 750-800 ccms blokkot es epitettek kore egy motor vazat.

2T oldal
komplett rs250 idom van elado lampaval feklampaval indexel kulon-kulon is (idomok egyben).rs250 gyari kipufogo szinten.
összetörted?
Sziasztok, keresek suzuki rgv 250 fejidomot, akinek van eladó szóljon.
mondjuk van elképzelésem mijen lehet...250es crossmotorom van
de biztos durva
de... csak nem sportmotorokat... tudtommal
500asnál nagyobb 2T-t nem gyártottak?nem mintha ez kevés lenne...
BRUTÁL.Nekem volt TZR250(felűlcsöves),és NSR250RSP(szárazkuplungos).Ha nyit a "powerszelep" csak győzz kapaszkodni,fék-futómű elsőrangú.Viszont jóminőségű síma út kel neki.Városban elég macerás(motorkarakterisztika,fuómű,üléspozíció).
akkor jó...csak csodálkoztam...mit keresne 2t ben v.lánc
amúgy ezek a 250 2t speed gépek már durva gépek nem?
kipróbálnék egyet..kiváncsi vagyok hogy megy
Én nem RS-t néztem,amiben természetesen nincs lévén 2t.a használtmotor piacra reagáltam.
rs ben van vezérműlánc?
Én 6 motort néztem meg az elmúlt 2hétben,és ugyan ezt éltem át.Kb20x rákérdeztem mindenre(olajfolyás volt az első kérdés,ehhez képest mindegyiből dőlt a lé),telefonon minden oké.A "gyári fényezés" és a sérülésmentes állapot is elég érdeke volt élőben megtekinteve.De volt aki a vezérműlác cserét úgy adta elő,mintha kb. egy indexbúra csere lett volna.