Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.Nemtudom milesz az infó de kicsit nálunk ami olcsó(bb)az roszabb elv müxik...régota castrol r2/tts/motult használok(onnantol amikor mégcsak kuton lehetett kapni-r2 nemis volt csak tt) semmigondom nemvolt vele.Ugyhogy énis kiváncsivagyok miért nem olajak......
Kösz az infot
nemtudom,hívd fel az embert.
www.motorbonto.hu
Szia! Légyszi fejtsd ki már 1 kicsit bővebben a véleményed ezzel a gondolatoddal kapcsolatosan, idézem: "Olaj temanal itt emlitenem meg a castrol r2 olajat meg tts szintu tarsait.Na ezek minden csak nem olajok.Olajok az castrol keverolajai elf,agip,q8,motul, valamint amsoil es rockoil az amerikaiak kozul..." Meg az is érdekelne, hogy az infók honnan származnak, netán az olaj piacon tevékenykedsz? Az adatlapod sajna üres...
Helo mitogeri nem tudod mennyi?kössz
Jánoshalmán van eladó komplett rs250 blokk..
EZÚTON IS ÜZENNÉM az ominózus rs250 tulajának(Jánoshalma),vagy még annak is,aki a nevem említgeti a motorral kapcsolatban,hogy én a tetves saját véleményem mondtam el mert kérdezték.én lentvoltam,megnéztem,megakartam venni,nem olyan volt mint ahogy elmondták a telefonban,utaztam 450km-t potyára.
Fenyegetőzhetsz,sok értelme van,de egy olyan motorra,amit én nem vettem volna meg(adott pénzért) nem fogom másnak azt mondani,hogy jó,ha egyszer tényeket írok le! cáfold meg hogy nem sérült a váz,nem volt az idomzat rengetegszer javítva,nem volt a főfékhenger 3féle alátéttel összekinlódva!
ha szerinted rágalom,akkor bocsánatot kérek,de láttam amit láttam.lehet hogy azóta rendbe lett rakva de akkor tegyél fel róla értelmes képeket azok majd beszélnek valamennyire maguk helyett is!
Már kicsit kezdem unni az ilyen hangú emailokat!
Akkor csak nem vagyok hülye! Annyira.
én ezt a motort néztem,jólemlékszel!
Bocs összekevertem. Amiről Geriék beszéltek az Majosházán van ez meg Jánoshalmán. Összekevertem a szart a fossal. Mégegyszer bocs.
Szerintem a lentebb írtakban amit Geri írt erről a motorról van szó! De nem biztos.
Valaki ismeri ezt a motort? http://www.kepesmotor.hu/april...
Szisztok hányas gumi van hátul a 250-es rs-en?
Te vagy a Gangel András?
Hát ez a rs fejidomos fazer Kicsit ingerszegény...
Hello van valakinek komplett rs250-es blokk. Köszi
köszi, megspóroltál nekem egy utat!
nekemis azt írta,amikor behozta olaszból,azonnal mentem le érte.egy szemétdomb,az ember meg egy kétszinü pöcs.már bocs.ughogy maradtam a felülcsöves tzr-nél,aztán most eladom
Köszi az infót!


Ehhez képest ma azt írta nekem e-mailben, hogy "jó állapotban"....
Ezexerint egy rakás gané az a motor
én néztem amikor még motorhibásan árulta.
megva rogyva a váza,jolly cső széthorpadva rajta,telo folyatott,főfékhenger megrepedve,kábelköteg olyan volt mint egy karácsonyi ajándékszalag.
r1 felni belemókerolva hátul hátsófék nélkül,,elől meg r6 felni.
idomzatról meg nemis szólnék,bár az a legkevesebb,de mégis valami.
Sziasztok!

Valaki véletlenül nem nézte már a Majosházán lévő RS250-est? Tudtok valamit az állapotáról?

ELőre is köszi!

Krisztián
seducertt!
Engem érdekelne a légszűrő és a fúvúkasor is.
Pls. Veygél fel msnre:brezofighter@freemail.hu

Brezo
Köszi, kár.
Na igen, miután kivettem a rugóstagot, már nem állt meg a hagyományos oldalsztenderden, így kellett a másik oldalra is. Kétoldalas oldalsztenderd. :)

M.
a sztendered télleg gecijó
sajna ezafajta rugóstagom nekem is csak hibás van,nemtudok segiteni