Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hy! Mennyit megy egy ilyen motor meg hány lovas?
Pontositanék nem nagy hanem kis b-vel kezdve.
Tehát: brezofighter@freemail.hu
Brezo
Szevasz Petya, engem érdekelne a gép!
VEgyél fel msnre: Brezofighter@freemail.hu
ÜDv:Brezo
ez zsóóótirs címe
Hello, elöször a madmax89@freemail.hu-ra írtam.
Sziasztok!

Még mindig eladó a motorom, ezúttal erősen akciós áron. Ez egy 2001-es RS 250, szép gyári állapotban, műszakilag is kifogástalan és teljesen költségmentes. A gumik szinte újak, a fékbetétek szintén és a láncszett is tökéletes! Egy 50-es születésű olasz úriemberé volt a motor, tehát nincs agyonhasználva! :-) Magyarországon még nincs forgalomba helyezve, a regisztrációs adó kb. 60eFt (a kétkedők nyugodtan nézzenek utána, valóban ennyi!).
Ha valaki egy igazán jó állapotú RS 250-et szeretne, annak bizalommal ajánlom!
A motor ára: 795eFt. Tel: 20/3508433
üdv,
Petya
Mire irtal? En semmit nem kaptam,azt hittem te nem irtal. kuld mar ujra bambina1 kukac freemail.hu -ra
Írtam, megkaptad? Már egy hete várom hogy vissza írj.
csak nem a jánoshalmai motorrt nézted?oda nem csak hanger kell,elég elkeseritöen sokminden
Köszi akkor leteszek róla.
Itthon foglalkozni nem erdemes ezekkel a nyomorultakkal mint aprilia szalon es tarsai.Egy se latott meg egymas mellett ket hengert nem hogy beszerezze (csillagaszati aron) netan ossze is tudja rakni,karburalni :D. Kintrol kell vagy ebayrol.500 euro dugo,hegerfej nelkul nuovo.Rengetegen hiszik hogy hip-hop alkatreszt ehez a motorhoz... egy jo hengert,csovet az olasz mar elsem ad,inkabb megrohad a padlason.Aki ilyen blokk,motor felujitasba fog az felkotheti a gatyot,nem egyszeru dolog ugy altalaban mar semmi 250cc 2utem szinten,ez a sok szemetdomb motor kozott.Plane hogy a 2003as (azsiai) melandri festesu motort leszamitva 2001-2002ben leallt a gyar,blokk uj van mai napig 3000 Euroert.
tudom h nem olcsó, de az apriliától lehet rendelni nem?
Helló Rs esek.
Rs 250 blokkalkatrészek kellenének nekem lehet szerezni? Volna egy beállt blokkú 2001 es,ehez kellene szerintem henger.
Segitsetek ha tudtok.
Köszi.
nekem ? én már küldtem vissza
szia,emailt mikor tudod küldeni?én hivtalak
csak a dugó ragadt meg a tengejnek nincs baja
3000 Euroert van uj.Ha komplett blokkot keresel az bukta.
jó motorú rs-t nem fogsz olcsón találni,mert ennek a gépnek a motorja a kincs,hiába van összetörve
és szétment a henger meg főtengely is?
RS 250 1998 törött motort keresek mivel megragadt az egyik dugó. tel: 06309088228
Azert mert tudod rendelteteset.Normalis gazdatol kell palyamotort venni, nem kereskedesbol csilivili reszinges rohadt almat.Tevhit az is ha versenymotor az levan lakva,harcolva esetleg itthon,az olasznal nem.Megkell nezzni a motort es kesz,legalabb nem amit a portekajaval kapcsolatban.
egy iyen gépet hamarabb megveszek ugy h csak pályán használt, mint a fos itthoni utakon
Na nem irsz vagy hivsz?
Nehéz is volna kitalálni h mire volt használva a slickgumis kép után....
legyen inkabb megnyero vagy oszinte?en az utobbira tippelek.