Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak nem a foLYtott?
ne miattam tanulj meg írni, mert az már régen rossz :)
amúgy meg nem erre vagyok a legpipább. Van egy szó, amit mindenki ly-val ír, és én hülyét kapok tőle :)
hát én is az vagyok, csak most már odafigyelek mert erre vagy a legjobban ideges
mennyi rohadt gané diszlexiás fasz jár ide, hát hihetetlen.
Rs 250 csak pályára már mindenki felvásárolta pályára alig van belőle az utcákon és azoknak is gyűrték, de nem azzal van hogy pályáztak vele csak ez 2t. Közútra felesleges sztem inkább akkor a gas gas amivel elmész sok ezer km-ert és az Rs-nek a tulajdonságait csak pályán tudod meg szóval közutra értelmetlen Kielégítő volt a válasz bár nem vagyok cigány
akadáj....

baszdki te is megtanulhatnál írni végre.
Ki mondta hogy a pénz akadáj fiuk.Ne a pofátok jártasátok hanem valakit szépen kérnék hogy válaszoljon.Ja és a cigányokban nagyobb öszetartás van mint bennetek egy szaros levélre nem tudtok válaszolni.Kösz de tényleg.
Vagy buszjegyet...
Maximum---ez kimaradt
Amit írtál,ebből itélve neked 50 es gép kellene...
én a kezdettől fogva szigoruan csak azt veszek
ennyi...
szerintem inkább vegyél biciklit.
Hello szeretném megkérdezni hgy tényleg olyan qrva sokat eszik az rs 250 és tényleg ilyen rövid életartamu vagy ti baszátok szétfele zsákszámra nem értem mért kell nyüstölni ha nem megy a végétől többet, amugy még egy kédés mit vegyek Aprilia rs 250 vagy GASGAS sm 250 lehetöle emailbe v.ÉS indokoljátok is meg.Válaszotokat elöre is Kösz. Tamás gtgt@citromail.hu
Őszintén megmondom az én hülyeségem miatt vettem eddíg motul-t.
Nem voltam tisztában az agip tulajdonságaival.
De a ti szavatok nekem elég ajánló levél.
Agip-ra kapok kedvezményt is.
Még a Motul 800-ast is megpróbálhatod, nekem eddig az is bevált
Én motul 710est öntöttem a 18as nsr-embe 1:30as arányba de sehol semmi olajfilm....
Én tuti, hogy Agip-ot veszek tavasszal mindkettőbe.
Ha tehetem,akkor igen.90% ban mindig
koszi! és te csak Agipot használsz 2T mocijaidba?
Tudsz mindent:)
szia!
Agip olajak közül keveréshez Racing ,tartályba speed,ugye?vagy van más is amit javasolnál keveréshez?
Hát van ilyen én pont máshogy látom/tapasztalom(meg sok más dolgot is..) de kinek mijön be,nekem semmibajom az "igénytelen" olajjal.
Miért nem olaj pl R2?mert előbb elég,minthogy kenne.Sokszoros tapasztalatom a motor szétszerelése után,hogy milyen olajfilm képződik egy blokkban.Olajnyomokat csak az Agip,az ELF és a régi 747-es hagy maga után a blokkban,attöbbi olyan hígnak bizonyul,egyszerűen elfolynak a hengerfalról.
Nem volt vele semmi bajotok.Erre csak azt tudom mondani,hogy az igénytelenség nem mentség semmire.Az,hogy nem akadt meg a motorotok,az nem jelenti azt,hogy az milyen szuper.Pl egy Agippal a hajtókarotok és a cspágyaitok biztosan akár 2 szer annyit is kibírnak,mint egy R2 essel.
Az R2-essel futó krosszosoknak 30 óránként valóban kiszoktam csrélni a hajtókart,mert zajosodnak.Akik Agippal futnak,50-óra után is zaj és szinte kopásmentesek az alsó kosarak.