Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell mentegetözni akkor ne okoskodj,vagy ha felültél egy motorra és bele akarsz böfögni egy fórumba,a motorral kapcsolatban akkor legalább olvass picit utána,és nem tünsz butuskának....
Akkor mi a faszért mondta a srác hogy szar az akksi

Amúgy berugtam a motort, meg kibaszottul nem az önindítót figyeltem. De miért mondta hogy szar az akksi

De ti, mr profik, biztos egyből azt figyelitek egy kölcsönmotoron hogy van-e önindító, vagy nincs
Pont nem azt figyeltem. Abból a mondatból következtettem. Rosszul sikerült Biztos másra gondolt
Ha lenne rá válasz,már ott állna vele a GP rajtrácson Ugyanis akkor erősebb lenne mint egy A kittes TZ,vagy RS.
Ha keréken kihoznak belőle 70LE-őt őszintén fogok gratulálni a szerelőnek.Tudom,h 70LE re írja a gyár,de az is csak főtengely LE!És az sincs 70LE.Imádom ahogy álmodoztok,meg a magyar fékpadokat:)Amikor voltam méretni,kérdezték,h hány LE-őt akarok:DMert gyakorlatilag olyat mérnek,amilyet akarnak.A motorok a névleges teljesítményük 80%-át tudják a fékpadon körülbelül.
104-et?
Egy vicc vagy Te bazze:D
Két db bőr oldaltáska kéne a motorodra, meg a kormánycsutka végére valami lógó bizbasz :)
Stoppie!
Kicsit gondolkozzál már amielőtt irsz egy oltári baromságot. ONLY KICK STATLKER!Mondjuk nem te vagy az egyetlen aki azt hiszi hogy öninditós, de elvégre verseny motor. Tudnám ajánlani a 125öset öninditóval:D
Tyt neked pedig van ilyen motorod hogy ilyen kurva okos vagy? Pofázhatsz nekem hogy madár meg ilyenek de nekem legalább van ilyen motorom. A teljesitményekről pedig leirtam amit gondolok.
. . . .
rs250 aprilián nincs öninditó szakmai zseni úr...
Mi az anyád kínja van
Láttál már Rs250-et faszom?
Hát múltkor néztem egy vidit... Ott is a srác rápattan oszt berúgja, hát mondom az durva h berugós:)
mint a robogónkon és hanyas évjárat?
Is-is. "Mivel szar volt az akksi ezért berugtam" Van rajta önindító és berugókar is
Így a legjobb ...
rs250 berúgós?
Ma sikerült mennem egy RS250-el

Csabai Apriliába van kirakva...
Mondom a srácnak indítsuk be. Mondja nincs kedvem, itt a kulcs De szar az akksi, rugni kell ...
Második rugásra sikerült életre kelteni. Arrow rendszer volt rajra. Az a hang ....
ÉS AHOGY MEGY

Minden tulajnak csak gratulálni tudok
Gecikibaszotkurvaűberzsírállat motor !
repülsz? mert igazi madár vagy.
Sziasztok!

Lenne 1 kérdésem, Rs250 vegyeshasználatba kb. menynit eszik?
256? Sokallom...
Ha 2000es utáni és gyári akkor 210 megfogja, ha van rajta egy verseny renszer( arrow jolly) akkor kb.225 de hogy 250 fölött azt csak komoly elektronikai tuninggal lehet elérni. HA van rajta milyen elektoronika van(pontos tipus) érdekelne, ja és milyen áttételekkel? mert az sem egy egy utolsó szempont. NA előre is kössz a válszod feszültem várom. Brezo
az arrowot ne oltsad, mert kurvajó :)
amúgy ettől független, viccen kívül, tudtad hogy egy topcase (ha megfelelően randa) akár +15kmh-t is jelenthet a végsebességben? én már megrendeltem az Rsre!
inkább rakok rá arrow csövet,de egy túradoboz sem ártana
bocs,ez kellett:D
nem tudom milyen gyenge példányt próbáltál te, de lehet fel kéne ülnöd valami olyanra ami megy rendesen.. haverom Rs250ét lemérettük, és 104lóerőt teljesített... ja és alattam ment 256ot, gpsel bemérve.
elég kispályás vagy te itten, szerintem rakj arra a gépre valami tuningelektronikát, és tuti jobban fog menni.
87 lóerő és 235öt mennek