Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs mit, szívesen.
De N3M3ZIS kollégának igaza van. Teljes gáznál a pumpa is a maximumon legyen. Akkor nem sülhet be.
Holnap délután intézem
Ó rendben akkor várom a képet :)
Köszönöm szépen ;)
Nekem is ilyen pumpa van fennt az rs-en. Van rajta jelölés, majd fotózok később. Viszont a legegyszerűbb és tuti megoldás, hogy nyél gáznál legyen a pumpa is koppon, vagy minimálisan előtte
Köszönöm szépen a segítséget, de sajnos esélytelen, hogy beállítsam, az enyémet más pumpával szerelték :(
Ahogy a képen látszik, ezen semmiféle jelölés nincs.. :(
De köszönöm szépen a segítséget és a fáradozást! :)
Ez közelebbi kép. Remélem, hogy így már sikerül valamit kezdened vele.
Itt meg húzva a gázt.
Bocs a késlekedésért, de nem voltam otthon.
Nekem így áll a pumpa, igaz én jobban oda állítottam neki, hogy több olajat kapjon.
Ezen látszik a 2 jel első kép alapjáraton.
Azt megköszönném! :)
Az enyémen rajta van a két jel. Igaz az enyém MX, de a blokk ugyan az. Legfeljebb annyiban tudok még segíteni, hogy lefényképezem, hogy milyen helyzetben van az enyémen. Legfeljebb az alapján próbáld meg hasonlóra odaállítani.
Igen ezt a módszert ismerem csak sajnos nem ilyen olajpumpám van. :(
A szervízkönyvbe is ez a pumpa van, de nem is értem..
Az enyémen semmiféle jelölés sincs..
A képen látható van a a motoromon:
Van két jel az olajpumpán. A házon, és a szabályzón amibe a bovdent beakasztod. Annak kell egybeesnie úgy,hogy nem húzod a gázt. Addig kell spanolni a bovdent amíg a két jel egyben nem esik.
Sziasztok!

Valaki tudna nekem küldeni 99-05 évjáratú Aprilia RS 50 felszerelt olajpumpáról képet? A beállítása érdekelne, sehol sem találtam infót róla...
Ha infója van valakinek a beállításról az is jó.

Köszönöm!
A 96 os evjaratu Rsekbe beletudom rakni a 2003 as evjaratu blokkot?Eggyezik a felfogatas meg minden?Elorre is koszonom valaszotokat.
Sziasztok!

Mai napon a láncom elszakadt és a hátsó lánckerék bepréselte maga alá!
Szeretnék venni egy új szettet de sehol nem találok értelmes áron!

Amit tudok a gépemről Aprilia rs 50 1996 43 fogas a hátsó kerék 27 bordás és egy lengőkaros.

Ha valaki tud egy üzletet vagy webshopot ahol lelhetek ilyet kérem írjon!

Előre is köszönöm mindenkinek a segítséget!

Széles utat!
Üdv. Talán egy 125-ös vázcserével sikerülne:)
Első gumi egyébként 90/90 16"
Ez pont a nem zárt része. Ez a blokk fele nézzen.
Meg még egy kérdés mi az elsőgumi mérete?
Helo Srácok.Olyan kérdésem lenne hogy beleszeretnék rakni egy ROTAX 123-as blokkot a 96-os Rsembe.Milyen átalakítások szükségesek hozzá?
tehát ez a fele van a lapát felé ugye? http://sracing.hu/custom/sraci...
Nyilván a zárt része legyen a külső fele avagy a lapátkerék felé.

http://www.2wheelpros.com/oem-...
am 5
valaki el tudná magyarázni hogy hogy megy bele a vízpumpa szimering a helyére? mármint hogy melyik oldala van a lapát fele.?
sziasztok,
`93-as extrema-hoz keresek váltókart komplett rudazattal
akinek esetleg van felesleges megszabadítanám tőle
Sziasztok! Valakinek nincs elfekvőben egy olajpumpa fedél? Vagy egy linket hogy honnan tudnék szerválni? Am6-ra! Köszönöm!