Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem sajnos :) még nem láttam.!
Szia! Csak nem Salgótarjánból vetted? Ha igen, akkor nem hívogatom a tagot, ma nem válaszolt a hívásokra...
Amúgy meg gratula a vashoz !
www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv_1000-9280252
Halihó!
Erről tudsz valamit? Valahol ott lehet felétek.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_rsv_1000-9280252
Sajnos az enyém is eladó sorda kerüt...2002es 40ekm van benn 800at szertnék érte.
lakásvásárlás miatt adta el nekem az előző tulaja :) 800 körül vannak még eladók! Meg volt 1 400e ért külföldi papiros.köszi az útmutatót :)
Hát jól lementek az árak mit mondjak :/ E-mail küldve, remélem megkaptad.
550e ft syen89@freemail.hu köszi! :)
ja és persze ha adsz emailt,küldök kezelésit
Szabad tudni mennyiért vetted?
sziasztok! Nemrég vettem egy rsv mille-t 2000-es évjáratút. valaki tudna küldeni nekem linket, vagy e-mailre valami használható le írásokat ?köszi előre is ! széles utat!
Tud Valaki Sopron, Győr környéken Aprilia "Nagymotor" szervízt?
Hello! Tudnál képet küldeni róla? Mert műszakira kellene. Ja és az ára?
Tudok egyet, de olyan mintha az izzó elöregítette volna, foltokban esztétikailag kifogásolható. Funkcionálisan tökéletes, nem ázik be, nem sérült!
Szerintem csak viccelt
Na, megint egy Suzukis...eltévedtél? Méghogy a GSR600 bár lehet hogy a Millén az egyik henger nem működött . A legutóbbi pályanapon a Ringen a célegyenesben a kigyorsítástól a féktávig a 600 - as pályagépek úgy maradtak el mint a borravaló, pedig az enyém full gyári széria, még egy végcsövet sem raktam rá és a szoftver is az alap utcai ami a lambdaszondát is figyeli. Egyébként ezen a távon még az 1000 - sek sem tudtak ledobni, talán ha egy-két méterrel nőtt a távolság, pedig agyon voltak tuningolva.
És igen, meg mertem lépni, olasz motor tulajdonos lettem! A mai naptól egy Falco gazdája vagyok.
Olvasd el még egyszer a hozzászólásom!
Biztos,h eladta,vagy nincs meg neki. De pont ezért KÉRDEZTEM, h ÉN hol tudnék beszerezni,szintén egy lámpa készletet.
Hi
Ezek alapjan Laci Abonyban. Bar a tavolsag nem illik a "wish list"be , de a jo rsv szerelo nem tul gyakori.

Nana, nagy szavak ezek...
Néhány éve a te fajta Millédet a GSR600 is verte a gyorsulási versenyen, nemhogy a 750-es Gixxerek...
2010 óta már lehet eladta...
A profi:
Profi hozzáállás: igényes a munkájára, pontosan, szépen, odafigyeléssel dolgozik, hanyagság nála szóba sem jöhet.
Profi szakértelem: szakmailag "nagyon ott van", pontosan tudja mit csinál, ismeri a márkát és a típust kívül-belül.
Profi műhely: minden szükséges általános és specifikus célszerszám és műszer, illetve szoftver a rendelkezésére áll.
Nagyjából ennyi. Budapest és környéke pedig a város és az agglomeráció. Remélem kimerítően pontos válasszal szolgáltam.
Mit jelent szamodra a profi (ezt mindenki maskent ertekeli) es milyen temaban pontosan?
Mit jelent a BP kornyeke szamodra azt nem tudom. Abony meg belefer?
Jopar dologban en is tudnek segiteni, dehat 140kmre vok a nagyfalutol.
Szia, esetleg tudnál javasolni BP. környékén profi szervízt?
Köszi
Valami kerdes van csak csorgess!
Btw a te dashboard verziodnal ha eltunik az EFI (marpedig eltunt)akkor nincs aktív hibakod. Ha megmarad akkor lehet tovabblepni es megnezi azt. Vagyis minden ok.
A lenullazott km ora utan nezek meg. Ez Tobb, mint érdekes! Tudjuk mitol van, az a kerdes Hogyan lehetne visszaallitani.