Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok fórumozók! Aprilia rsv 1000 mille (2001) motoromon megrepedt az első lámpa burája. Keresek lámpaburát, vagy lámpát hozzá. emailem: agocs02@freemail.hu Köszi!
Én tekercseltetni fogom remélem jobb lesz mint a gyári
Ebben az évben ez már a nagyon sokadik RSV/Tuono amiről tudom hogy generátoros lett
Sajnos nekem is előjött a típushiba tönkre ment a generátor
Köszönöm
Igen! engedd le előtte az olajat!
Sziasztok a generátor deklit ha le veszem folyik alóla olaj?
Szia,
Mennyiért és mennyi idő alatt készülne el egy ugyan ilyen, kis módosítással?
aprilia Alkatrészek és Szerviz

70 / 389 - 6486
Szia!Engem érdekel,és ma délután is felétek járok...jó lenne megnéznem!Adj valami elérhetőséget,és megbeszéljük !Üdv!
http://www.hasznaltauto.hu/motor/aprilia/aprilia_tuono_1000-8907514

Vélemény?
Sziasztok!...tudna nekem segíteni valaki?...2000-es évjáratú milléhez keresek utasülést!...köszi
Szia
Igenyes szep kivitelezes!
Bar rohadtul nem illik ehhez a motorhoz! Jol elcsufitod vele.
Egy banditon, gsx en meg hagyan, de egy rsv-n?
Egy igazi ocsmány hányinger ezen a motoron.
Minek csináltad?
Nem itt a képeknél is megnézhetzed.
Csatolmany?
Sziasztok így néz ki egy házilag készített táskatartó képeknél megnézhető. Vélemény?
En is csak egyet tudok erteni az elottem szoloval! A mester ritka peldany a szerelok kozt. Es mindez pozitiv ertelemben!
Nezz korbe majd a muhelyben is. Erdemes.
Keves ember van akire rabiznam a motorom(mindent magam csinalok), de ra minden kerdes nelkul!
Nincs több kérdésem!
Ilyen embereket kíván maga köré minden ember. Korrekt, segítőkész, szakmájának nagyágyúja.
Én még nem javítattam nála, de telefonon már rengetegszer távgyógyított. Aki meg már járt nála, csak dícsérte.
Koszi! Velemeny rola? :-)
RSV fórumon az Aprilia szerviz topic az öve. Keresd ott. Abonyi egyébként.

http://apriliaszerviz.hupont.h...
Sziasztok!
Ma elhagytam a tükörből az irányjelző burát.
Hol lehet venni?
Köszi előre is!
Sziasztok!

Valaki meg tudná adni az adatlapját vagy az elérhetőségét egy apriliás szerelő srácnak asszem cegléd környéki régen egy gyönyörű RSe volt, majd egy fekete pálya apriliája, elvileg szerelést vállal!? Esetleg valaki járt már nála!?

Köszi!