Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt is meg szeretném köszönni a segítséget
hi,

személyes adatok közt a mail cim.
Köszönöm az infót,de még szeretnék tőled kérdezni. Hol tudnék veled beszélni?
Na ez Igy mar Mindjart Tobb info!
Megirtam az aprilia Szerviz kodot vagy itt vagy a touno topicban. Azzal belepsz a dashboardon es Ott maris tudod torolni az osszes hibat es figyelmeztetest
Milyen hibát? A sevice felirat azért jelent meg mert elérte a 10000 km az előző olaj és szűrők cseréje óta.Én ezeket meg is csináltam és ezért szeretném el tüntetni a kijelzőről. Próbáltam ami használati utasításban le van írva hogy nyomjam egyszerre a + - gombokat 15 másodpercig és közben tegyem rá a gyujtást de sajnos nem tűnik el. Ezért kérném a tanácsotokat.
Megszunteted a hibat es raadod a gyujtast
Sziasztok,a service feliratot hogyan tudom eltüntetni? Valaki tudna segíteni?
Mail ment
Heló.

Igen, tudnál dobni róla 1-2 képet?

Email: szerencsiracing(kukac)gmail.com
Szia
Nekem van. Sarga ir.jelzo buraval. 8ezer
Erdekel?
Sziasztok. Nincs valakinek eladó bal oldali tükre 2004 utána rsv-hez? Köszi.
Nekem 2001 es millém van 200ig nem igazán van ellenfél az új ezres gépek 200 tól mennek el. Az 1000 cc nél kisebb gépek pedig nyomaték hiányában elvéreznek.
Hali engem olyan dolog érdekelne hogy 2004után rsvnek van e gyári hibájuk mennyire megbizhatóak fogyasztása meg hogy mondjuk egy 600 vagy 750es sor 4eshez képest hogy megy köszi elöre is a kommenteket
Sziasztok! Tud valaki 2002 RSV Millehez csavarokat? Pl: ülés, sárvédő,idomcsavarok stb. ?
Hello! Nekem megrepedt a 2002 RSV Mille első lámpabúrája. Hol tudok én is beszerezni egy ilyen szettet? Köszi
Olajnyomás érzékelőt kell cserélni kb 1000ft
Helló! Nekem is megrepedt az első lámpabúrám RSV 1000 mille 2002. Én 94eFt-ért találtam. Sikerült olcsón találnod? Üdv: robi
Első körben átnézném a vezetékeket és a csatlakozókat. Diagnosztika nem ír ki hibakódot?
Sziasztok. Két hiba jelentség is fellépett mostanába a vason. Beindítom és nem alszik el az olajnyomás lámpa. Le állítom, majd újra beindítom és elalszik, minden rendbe. A másik pedig, mostanába néha előfordul, hogy nem indul, kiirja az EFI feliratot a műszerfalra meg világít a kis háromszög pirosan és csak tekeri az önindító. Van valakinek valami tippje, mi nyűgje lehet? Köszi.
elküldve, nm
istvan870221@freemail.hu

Nagyon köszönöm! :)
adj egy e-mailt, küldök egy kezelési útmutatót
Helló márkatársak! :)
Hozzájutottam egy 1999-es milléhez, de fogalmam sincs a műszerfal, computer működéséről...
Lehet róla valami leírást találni, vagy tudna valaki segíteni, hogy melyik gombal mit állítok? Nem akarom elnyomkodni így tudatlanul...
A segítségeket előre is köszönöm! :)