Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem is így volt.
Mindhárom vezetékről levágtam a régi sarukat,és csokival raktam össze.
Azóta tökéletes.
De nem azért durrog.
Az enyém is durrog,pedig a vezetékek jók nem melegszenek.
Sziasztok.

Mostanába nagyon durrogott a gép, ezért ránéztem a barna csatira és szénné volt égve, el volt deformálva az olvadástól. Szétszedtem, a sarukat össze dugdostam, leszigeteltem, de olyan szinten melegedett a vezeték egy pár járatás után, hogy nem bírtam megfogni, gondoltam ahol barna a vezetek ott valami kontakt hiba lehet ezért levágtam az elbarnult részt, toldottam bele azóta pedig be se indul. Melegedő vezetékkel a töltés 13.8 volt alapjáraton. Valakinek valamit tippje?

Köszi.
Köszi!
Motoroznak, Motorozunk :) :) :)

http://apriliarsv.com/guides/5...
Sehol senki?
Hova lettetek?
Sziasztok!
A múltkor valaki rakott fel képet,hogy hogyan kell bekötni a lámpakapcsolót,hogyha refire váltunk ne aludjon el a tompított,hanem egyszerre világitson min a négy égő.
Nem találom hiába visszanézem az oldalakat.
Felraknátok megint?
Előre is köszi!
Sziasztok
Nem erdekel valakit egy uvegszalas oldal es fejidom?
15+10e ft
Egy kicsit, 175-180-as emberre mondanám ideálisnak az RSV-t. De hát ülj rá egyre, neked kell érezni.
178cm vagyok, nekem majdnem rövid a kezem hozzá :) Az XX-en meg rohadt hülyén néztem ki
A 190cm-hez nem lesz kicsi?
Lehet, hogy az XX után szokatlan, de nem eszik vészesen sokat. Nekem a honda többet evett mint az rsv
Kicsijoe, szép a verda. Én is kinéztem egy 2007-es factory-t, de még túl kell adnom a Hayabusámon, amit nem szivesen teszek.Csak a fogyasztás az ami egy kicsit vissza tart a vásárlásban.
Az úgy a jó, 12 liter körül kér. 17literes. Én mentem már vele 2személlyel 50km-ert a lámpa kigyulladása után, de ott már izgultam. :-)
Sziasztok.

Tegnap elköteleztem magam egy RSV mellett. Fülig ér a szám minden kör után A kuplungot kicsit keménynek találom. Ennek lehet valamit csinálni vagy szokjak hozzá? Tankja hány literes? Mert 12liternél többet nem tudtam még bele erőltetni a lámpa kivillanás után. Illetve mennyit megy még el ha kigyullad a sárga?
Mert keresztben megérkezni a legjobb.
Nézz utána mi az oka a melegedésnek , mert sokba kerülhet! Benzinben is!
Minek kell fékezni?!
Az enyém jó.

az enyémen ugy elmult, h évekig nem is volt hátul, majd 1szer műszakira mekkcsináltam
Sose néztem még a fékek hőmérsékletét
Nekem bármikor blokkolóra fékezhető a hátsó kerék. Nektek nem?
lehet. ....végre valakinek fog.
Nektek átlagos használat után mennyire forró a hátsó féketek? Nekem kb megfoghatatlan, míg az első tök hideg. Lehet kicsit befog?
Sziasztok.

Rsv vásárlásban gondolkozom, idáig sor4em volt, de mindig is tetszettek az Rsv-k. 2003 utánit szeretnék. Milyen tipus hiába vannak ennek a szériának? Illetve el merjek megnèzni 1 millió ft környèki példányokat? Hirdetnek párat. Például:http://www.kepesmotor.hu/april... . Mire figyeljek vásárlásnál, a szokásoa dolgokon kívül?

Előre is köszönöm a válaszokat.

Üdv Józsi.
Nem ismerem a pontos típust, de a hibára:
Elmegy a gyújtásod valószínű. Ha az üzemanyag megy el, nem durran, hanem lehörög.
Több dolog is szóba jöhet. Én mindenképp meglesném az aksi sarukat, a vezetékezést és csatikat, a szender kapcsolót, illetve minden olyan kapcsolót ami letilthatja a gyújtást(kuplung kapcsoló, vészleállító). Ha van benne riasztó akkor az is beleszólhat...