Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok
Most vettem egy 2005-ös Mx125-öt és a segítségetekre lenne szükségem.
Az a kérdésem lenne ,hogy az olajtartály ugyanaz-e és esetleg hogy van-e valakinek eladó?
az hosszú. mit mehet végre?
14-49 a gyárija
17/49, nekem így rémlik
Mennyi a gyári lánc áttétel?
ÁÁ na tudtam szerezni egy bontóbol végre :D (Gerecsemotor) Akit esetleg érdekel 2004es rx hez van fullos idomszett, illetve a 2 lyukas tank idombol van még egy balos, meg egy csomo cucc még hozzá. nemtudom h postázza-e én autóval mentem. Esetleg ha nem postázza én megyek jövőhéten és megtudom nektek venni és feladni! :) Szép napot!
JA most viszont egy jobbos tank idom kéne nekem.. Nincs valakinek? :D
Igen hívtam, sajnos van neki 2 b is plusszba, de nem adja oda, mert kell neki is.. :(
Nah mi a helyzet ?
tomiwrc-t hívtad már? amúgy jó lesz az '94-nek is, nem '98.
Áléé hopp!

Még mindig keresek 2002-es RX-re (1998-tól jó) jobb hátsó ülés alatti idomot. Akinek van pls jelezze! Köszi
Csere is érdekel esetleg hátsó SM kerékre meg idomra meg stb..
VanAK egy kis akartészeim :
Sziasztok !

Aprilia rx 125 Rotax 122 (1997) Bontás
Minden alkatrésze eladó.
Csak telefonon vagyok elérhető, Hivj és megbeszéljük.

Tel: 0630.649.26.76
Szia.
Tankom és ülésem van ha esetleg érdekel hivj és megbeszéljük.
Számom: 0630.649.26.76
Üdv: Tomi.
Üdv.
Keresek(vennék)RX 125 tankot(oldal spoilerekkel),ülést.oldalidomokat.
Akinek van,vagy tud,az kérem írjon.
Eladó!
123as Rotax blokk minden megvan a dugón a karbin és a gyújtáson kívül egyben nem eladó érdeklődni telefonon +36307334823
igen, nekem is az lett cserélve, no problem. HA a dugó jó.
Most attól függ hogy milyen állapotban van.
Ha már nagyobb a gyűrű hézag akkor már persze nem baj ha új van benne... De Inkább dugó-t szoktak cserélni azzal nem igen szokott gond lenni. Cseréig el megy.
Ha 10ezer km felett van a dugóbba akkor inkább cseréld...
heló !
gyűrűzés menyit segítene a motor motorikus állapotán ?
Tapasztalatok ?
Köszi az infót
Köszönöm:D
csá ! nekem nem ufó van de azért szűkösen de elfért az ufó jóbb a kritikus pontoknál talán jóbb is lesz rá szerintem bátran vedd meg nem lesz gold !

Stáp369
szerintem csak a hemger külsö mérete !
Sziasztok az lenne a kérdésem hogy rotax 122 és a 123 között mi különbség?
Sziasztok srácok!
Alubetétes (ufo) kézvédőt szeretnék a motoromra tenni, és az a kérdés merült fel bennem, hogy a karok elférnek-e mögötte, vagy le kell vágni belőlük. Akinek van fennt a motorján kérem ossza meg velem mit és hogyan. Köszi