Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ahogy írtam is, elég vicces lett, 13-49 lett nekem is
90km egy erdei kemény terepen 12-15liter ja és 150 körüli a fúvóka. power nyitás alatt tartva.
Nekem 14/49 àtételem van.
Nektek mennyit zabàl ? Lehet tenni elene valamot hogy ne kajàljon anyit?:) fuvoka?
13asnál kisebb ? 11el mit művel ? így is elég nehéz lent tartani az elejét talajt marni jó... de. 1.ben hogy indulsz el hogy ne pörögjön ki? hegyoldalon,... vagy lejtmenetben fel kell kapcsolni szerintem ideális 13-49, így kordáb kell tartani.
8as gyertyával jujj. nekem kipörög, nagyon is. fél évente 1x előveszem. igazából aki régóta motorozik tudja milyen kényes egy karburátor bálítás... páratartalom, helyvidék, tél.. stb. akárcsak más enduronál.
gyere el, próbáld ki itt már csak a finom állítgatás, marad. tudod nem mindegy milyen terepen, hol használod a gépet. de te bölcs nagymester biztos jobban tudod. Magyar mentalitás...
Nem egyformák a betétek elöl és hátul, sőt, a hátsó betétek kivül, és belül is különböznek, csak, hogy jó legyen.
Nekem az Rs-en volt olyan, hogy a trafónál elégett a gyújtókábel, és az a kis szigetelő gumi sapka a helyén tartotta , volt ám vakarózás
Rendben, dobok majd fotókat
Remélem az enyémen nem lesz annyira berohadva, elöttem úton használták a kicsikét, aztán majd kiderül
Ja akkor bocs Hát elég retek.. :D De majd hnap úgyis állok neki szerelni, majd dobok fel róla képeket Most olyan bajom van, hogy tegnap elmentem a haverhoz (kb 2km), 2 óra múlva próbálom indítani, semmi... 1,5 utcát toltam, már szakadt rólam a víz.. basztatok már ilyet? Mikor elindultam felet fordult a kerék és beindult, visszafelé meg még csak meg se pöffent.. gyertyára tippelek.. Most egy Bosch platinum gyertya van benne

Nemezis: Ja, engem is érdekelnek
Persze érdekel, jöhetnek a fejlemények

bartal96: azt a táblázatot még én csináltam, csak most hirtelen nem ugrott be a keresett szám Láncra meg tényleg az van, amit N3M3ZIS mond, bár ha már túl sokat nyúlt már akkor inkább láncszett csere kell, attól függ milyen állapotban van.
Hú ez engem is érdekelne, de nem ugyan olyan kell előre mint hátra, ? :O
Vegyél ki belőle , aztán csókolom
Hátul a gyári 49, elöl nemtudom, de azthiszem Nemezis készített egy táblázatot Rotax123-hoz, hogy milyen áttételnél mekkora a végsebesség Én most 51-14 en gondolkodok, mert ami most van az valami kegyetlen, tökig hátrahúzva a kerék és 6cm -t lóg a lánc és átugrál xd
Minden akkor dől el, ha szétdobom, zsírzószemeket már hoztam ahogy tanácsoltad. Minden csak szabadidő kérdése, de majd írok a fejleményekről, persze csak ha érdekel
Az alapérték levegőnél 1,5 fordulat kifele, én még talán adtam neki egy kicsit és pöpec lett. habár most szopat a kis RX em
Lehet nekem 49 akkor, azt tudom hogy gyári csak hogy most 51 vagy 49 azt passzolom
Értem, ha kell majd segítség akkor szólj! Ja és nem tudom szét szedted-e már, de jobban jársz ha melegítéssel kezded, mert kb újkora óta nem lehetett az átzsirozva egyszer sem, mint nálam, plusz így a tömítő felületet se rontod el, nem tudom azokat is cseréled mint én?!?!
Gyári nekem 49 hátul, elöl most 13.
Himba még váratmagára, jelenleg hiány van a cégben ebből a méretből, viszont már érkezik
Te milyen áttétellel használod? Nekem elöl 13, hátul gyári 51 talán. Himbát sikerült megcsinálni?
Nagyon nem mászok vele, de nagyon komolyat lépett azt meg kell hagyni
Nekem is van egy 11-es. Szerintem mászókához tökéletes 2-3ban, csak az a rossz hogy csak 100 körül van a vége.
Sziasztok srácok!
Valakinek egy 11 fogas JT lánckerék a paripára?
Futott max 3km-t, de nekem túl "vicces" lett vele
Ahhoz képest hogy hogyan hirdeted a motorod, meg a hozzászólásaid végig nézve hozzáértőnek adod magad, közben alapvető dolgokkal nem vagy tisztában Kérlek legalább ha hirdeted a motorod ne kamu szöveget írj benne mert nem szép dolog a leendő vevődet így átverni
Hàt nekem 34es karbim van de nekem fél fordulat elég de sok mindentőt függ.pl nekem akor nem pörgöt ki amikor 8höértékü gyertya volt benne 10el sokal jobb.
mennyi a levegő arány, hány kitekerés ? kb oda kéne állítsam. lejjebb eresztem a tűt akkor vég gáznál, ugyanúgy kijön full ?
Üdv.
Olyan kérdésem lenne hogy az rx125-höz hátsó fékbetét tipusát meg tudná adni valaki,és hogy melyik oldalon találok nem túl drágán.
Brembo a féknyereg.
Szia !
sajnos nem
az pont az a fajta dekni amelyiknél külön le lehet szedni a kuplung fedelet nem kell az egész deknit levenni