Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez egy szar... sj4000+ Gopro copy
Nem, még nemlehet. Ne dőlj be semminek
sj5000 lehet kapni
link tessék a hivatalos oldala.
küldjél csak linket róla
Holnap jelenik meg az új, ami jobb mint egy hd hero 3 full HD 60FPS. Majd januárba megvezsem, addigra óccób is lesz
meguntad?
Hali! Mivel az MX 90 %-ban hasonlít az RX re (idomok, kerekeken kívül) ezért szerintem igen. Gerecsemotort is hívd fel,nekik lehet van .
Hali! Nincsen valakinek eladó rx kerekei? Legjobb gumistól lenne. Még egy kérdés: Szerintetek egy mx125-be bele lehetne tenni? üdv
Esetleg akit érdekelne a kamerám!
LINK
Néztem a kép galériádat itt.
Te most miről is írsz pontosabban? Eléggé ködös a megfogalmazásod számomra
Húúú Zolkó azzal a felújított rotaxblokkal jól beszoptál! Remélem nem e gondos gazda motrrból akarod eladni a központi telót ? Írtam emailt!
Ha a rugó kezdetét nézem,már mint a felsőrészénél az nekem is 20 mm. Nem feszítettem meg jobban így is épp leér a lábam.. Valószínúleg szakamberre kell bíznom És csőkkent majd a hosszúságából is.
Értem. A rugó előfeszítést próbáltad, hogy mit reagál a gép, vagy akkor túl magasan lenne az ülés neked?
Szia! Ha érdekel tudok bontott jó állapotú központi telót. Érd:adatlapomon lévő emailon. Üdv
Egész biztos nem! Én is beszoptam...Még az italmondonál is el van írva.. Amúgy meg 2-3 hete cseréltem.
Biztos? Nem 13*22*7 ? Én onnan gondolom, mert ezen az oldalon azt irják h 13*22*7.. Most akkor melyik? link
Fel vettem vele a kapcsolatot! Véleménye szerint lehet olajcsere kell, vagy a szelepek vannak felragadva.. Lehet küldöm majd neki.. Hátha rövidíteni is tud kicsit rajta, ne kelljen annyira megmásznom azt a motort..
12x22x7
Valaki megtudná mondani a váltótengely szimering méretét(rotax 122)?
köszönöm! Írtam is neki!
csika1

Hirdetésénél is ott az elérhetőségei.
Hát mivel ha a rugó jobban elő van feszítve, alaphelyzetben nagyobb benne a tárolt energia, feszültség. Berúgózott helyzetben nagyobb a tárolt energia(előfeszítésből adódó + a rugóútból adódó energia), ergo erősebben "löki" vissza a lengőkart is.

Az igazság az hogy ez az egész rugóstag, sőt ez az egész felfüggesztés téma nem bontható szét egyszerű, különálló részekre, rendszerként kéne tekinteni rá. Hiába jó mondjuk az első villa, ha a hátsó felfüggesztés nincs összhangba azzal.

Próbálgatni kell, ezt ide azt oda állítod, és megnézed hogy reagál a motor. Elég hosszú, kínkeserves művelet

Nincs mit az útmutatókért, ezért van a fórum, megosztani a tapasztalatokat, irányvonalakat adni egymásnak
Majd írd meg mire jutottál.