Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Kérlek, a benzin bemenettől jobbra van. tehát ha a motor jobb oldalánál térdelsz és nézed a benzincsőcsatlakozást, ott lesz tőle jobbra ilyen kis 90'os mini cső foglalat
Igeen? akkor melyik a kulonolajzas?
ez se nyert nem szív farsot.
nem az máshol van és csak 1db
Tudtommal az nem szellozo hanem a kulonolajzas helye(vagy nem?). Azt le kell dugozni, ahogy papacsino mondta. De neked ossze van dugva tehat igy sem kap levegot, tehat vagy-vagy, tokmind1
Szerintem igen mert farsot szivna akor.
Hy! 34-es karbi kérdés. A két oldalsó szellőzőt össze kell kötni? mert nekem össze volt amikor megvettem...
Szia!
Ha érdekel mindkettőben tudok segiteni!
patvaros87@gmail.com
Üdv
sziasztok, keresek 34-es karbihoz szívócsonkot(rx-hez), csak hibátlan állapotú.
Ezen kívül ha lenne valakinek vhsb 34 illetve egy nem gyári rezó, az is érdekelne.
Sziasztok!

Eladnám a motorom nagyobbra váltás miatt .
http://www.kepesmotor.hu/april...
Egyforma mind az 5, elől is ez a méret van
Igen, most szedtem szét és tényleg 6203-as! :) és akkor mind a 3 csapágy ugyan akkora ugye? Mert nekem az lenne a logikus, de ezen a képen olyan mintha a bal szélső nagyobb lenne :O link
már megint költesz rá
Én személy szerint kipattintottam a porvédőt, elütöttem a kosarat, a golyókat egy oldalra nyomtam, így kiesett a belső gyűrű, és a távtartó, ezután kikocogtattam finoman a külső gyűrűt, folyamatos olajozás mellett persze. szóval én így csináltam
Oké.. :D Gyerekek, ti hogyan szoktátok/szednétek ki a hátsókerék csapágyakat? Csapágykiszedővel kilehetne? vagy marad a simsonos módszer, hogy a másik végéből beledugok egy "csövet" aztán addig ütöm körbe körbe amíg ki nem ugrik(vágom h 2 van az egyik oldalon)?
nyugtával dicsérd
Komolyan most van 3. ra tüdőgyulladásom.. :D Miért ne lennék itt. még megvannak a röntgenképek ha akarod elküldöm xd Amugy azt vedd számításba, hogy én ezt 160-ba vettem és ráköltöttem 30-at max 35-öt, és még ráköltök egy 20-ast aztán úgy nézd hogy van egy zsír fasza RX-em 210-ért olyan cuccokból,amiket én vettem rá, a két kezemmel csináltam és tudom, hogy fasza.(és most nem a tiedet szaroztam le)
én is 660raptor, kfx700, esetleg egy patika fa ék trx400.. más nooo. ltz-tescós, sportquadban nincs R, polaris-szép de ...
én azóta se cseréltem lánckereket de a tied lesz mit költsél rá fényezem a szaros motorom de látod még bírja. nem vetted meg,.. jól jártam
én bevezettem a légszűrőházba, mert így nem kerül bele víz mellesleg káros anyag kibocsájtás hát perszepersze...

tüdőgyulladás 3x? akkor nem lennél itt ne izomtrikóba pózolj motoron. majd amikor fekete sprayyal fested a kartonpapírokat, hóban, hogy ne látszódjon a hűtő előtt, akkor igencsak hideg van 170körül a térdeidre tegyél ülésfűtést, meg a kézfejedre, akkor talán megúszod a korai izületi problémákat. még nincs hideg,.. jó tanács, más is volt hülye
Hajtóműolaj szellőző nyílás. Egy cső megy rá ami el van vezetve a rugóstagnál, hogy a talajra menjen ki az olaj, ha esetleg felhabosodik.
Ez az én kis kecském.. :) Szegényke most sántít a hátsó lábaira, de holnap orvosolva lesz Ma eldönöttem h elrakom szépen, mert 3 hónap alatt 3 tüdőgyulladásom van.. :( Szeptemberben is volt Októberben is és most is megint.. Nembirom a hideg levegőt vagy nemtudom.. Kap szépen egy láncszettet, hétfőn viszem műanyagheggesztőhöz a törött tankidomot, új fékbetétek stb Majd csak akkor veszem elő egyszer ha esett fasza kis hó Viszont lenne egy kérdésem. A 4. képen az a kis pöcök ami a blokkból jön ki az micsoda? Arra nem lenne valami dugó vagy cső vagy valami? :O Ami a gyújtás fölött van a gyújtáskábelek mellet.
Peace
Elado rotax 123 alkatrészek rengeteg minden van még sem amal gyujtás dellorto 34. Karbi gumik stb.tel 06307316232 email;czegledizsolt@freemail.hu