Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az is karaj :D Milyet akarsz? Rendszámosat?
Quadot akarok helyette ! :)
te, ennyiért már motort is adnak mire kell a pénz? nagyobb gép? autó? sok sikert
Helló !
Eladó szeretett motorom , Aprilia MX 125 gyári SM
http://www.kepesmotor.hu/april...
mi van tán driftelsz kanyarokban cross gumival megnézném esetleg utcán, utcai gumival. ahhoz meg kellene még ménes is
Nehéz ezt így megmondani mennyit van power felett. Általában keresztbe szoktam kijönni a kanyarokból, kigyorsításokat sem váltom el, úgyhogy azért van sürgetve a ménes, nem azt mondom hogy állandóan koppon, de oda van téve, hisz erre van.
power alatt, vagy nyitás között tartod általában ? nekem is így fogyaszt elmegyünk egy nagy kört, félig kiürül vagy még annyira se, aztán megint tele öntöm, egy kisebb kanyarra, ott már nem eszi meg teljesen, 1/3 marad nap végére. lehet súbert tűt lejjebb teszem, benzines a gyertya xD meg nem szorul, hűt is csak néha néha ki kell húzatni.
én is így vagyok vele, örülök ha hetente egyszer ki tudok menni hétvégén ezt is csak azért tudom mert ennyit szokott kiírni a kút számlálója
legközelebb megnézem én is, mit produkál, de meg kell valljam őszintén, nem nagyon érdekel , abban az egy- másfél órában jól érzem magam, és kész
Én is teli tankkal indulok neki, 34es karbi, 150es főfúvóka. Általában 60-70 km-t szoktunk menni szigorúan terepen végig, ebben van mászóka, tempó, és nagyjából 5-6 litert szoktam rátankolni, ami szerintem elég baráti.
Én még azt sem tudom mennyit kajál az enyém , mindig tele tankkal indulok neki az erdőnek, aztán faljon amennyi jól esik, nincs napi használatban, de ha finom vagyok vele egész barátinak tűnik a fogyasztása, aztán ki tudja, tényleg nem mértem, 150-es főfuvi dell'orto 34 az etető monjuk hobbimotornál hülye is aki fogyasztást néz
Újonan dràga nem?:)
én vennék vadonat új Dellorto karbit
Veszek én is 28as karbit akor biztos kevedebbet nyal be:) mert igy benzinkutst kell vinem:)
csont száraz volt a tankom, és így 11,5l benzin ment bele. Pont 1 hete. De ez ugye a 96 utáni tank.
papacsino: Nekem is 28 as van
Okoska, ezeket nézegesd, van egy táblázat rögtön az elején... biztos te ezt beseggelted már, és csak baszogatásért jársz forumozni engem te ne baszogass, van neked kit baszogatni otthon
Delltoro34 van rajt de akor majd le cserélem a fuvokàt 150re.
Ugy olvastam rola 140-145fuvoka jo hozzà hogy mi igaz ebből.
De le akarom cserélni én 28karbira azal talàn nem eszik ugy:).
várj,. nem 10literes a tank ?
Azztabüdöskurva életbe Az komoly. Én is sírok folyamatosan, hogy mennyit eszik... Nekem 1 teli tanakkal(11,5l) elmegy 140km-ert, de ami kifér a csövön had szóljon :D Ezek szerint akkor nem is vészes. Mondjuk nem is megy úgy szerintem mint a tiétek a 34 es dellivel
150-es a gyári méret
Mért kezdjek el imàtkozni hogy meg ragsd a dugatyú?:)nekem 160 fuvoka van benne az sok nem de megy rendesen de zabàlil:)
Kissebb főfúvóka, aztán lehet imádkozni
Elvileg minden idomban, teleszkópban, karbiban, stb benne van, az alvázszámból is ki lehet deríteni, de konkrétan ott nem írják
Üdv a vázon valahol fel van tüntetve a gyártási év?