Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3500-ért megszabadítalak tőle :) , postát állom.
valakinek olcsón rx 50 alkatrészek akciósan? fesszabájzó 4500 ért pl és egyéb nyalánkságok
hello
nagy szükségem lenne egy fel újított am 3-as vagy am 6-os komplett blokkra, ha valakinek van eladó ezen a címen elérhet: nagymate398@gmail.com
5 000 megfelel?
nekem csak a teleszkópok kellenének. azoknak mennyi az áruk?
sziasztok!
Új, karbonos, ledes mini indexek eladók. 12db erős fényű leddel!
6ezer ft/szett ( 4db index )
szia..... ha villahiddal együttt elviszed akkor postával együtt odaadom 9be.... szóval 7 plusz posta.... mit szólsz hozzá?
Köszönöm!
szia. A jobb oldali teleszkóp párt mennyiért adod?
Akaszd ki a 2 gumipántot huzd kicsit ki a fejidom alját és húzd le.
Helló meg tudnád mutatni hogy honnan rendelted a 80 hengert meg raktál bele új erősítet főtengelyt
Üdv nektek!
Abban szeretném a segítségetek kérni, hogy a képen látható bekarikázott rész, hogyan van felfogatva? most szedem le elsőnek a fejidomot és nem szeretném eltörni :))
szerintem pattintós vagy nem tudom... csavarfejet nem látok...
Segítségeteket előre is köszönöm
Jó motorozást mindenkinek
aprilia rx 50 80 hoz ...központi teleszkóp olcsón eladó és egyéb nyalánkságok
Ment a mail.
horvathpal75@gmail.com
Hali! Dobsz egy email címet és akkor a többit megbegbeszéljük. Köszi
Szerintem olyan 70-80 közöttit nekem 19-esbe volt 72-es 70 es hengerhez.
hello! 6000
Üdv!A segítségeteket kérném,most készülök uj 21-es karbit venni és szerintetek mekkora főfuvóka szettet vegyek a 90-100ig vagy 100-110ig?a henger az 70-es.
Hali! Szétszedtem a gépet és látom a kipu nyílásnál lerántotta a nicasil réteget a törött dugó gyűrű, henger kuka . Spyder mit kérnél a henger dugó szettért?
bocs.... itt a kép:)
szia itt volnának a képek...bocs de emilben nemmegy el a jép..nemlehet csatolni...
üdv!
igen az érdekel!
küldenél nekem ide 1-2 közelebbi képet róla? pfening3@freemail.hu
http://www.egumotors.hu/4379-p...

Tudok olvasni hogy csak 12-17.5 ös karburátorokba jó M6 os menettel, de szerintetek PHBL 26 osba jólenne mert abba is M6 os van?